2. Recenzije hotela u državi TUR
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Anatolija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Gorema
Turska Gorema Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Seven Rock Cave Hotel Ocena gostiju: 8,8

„Lokacija izvanredna.Domaćini uslužni,kod njih je sve dozvoljeno.Mogu vam organizovati let balonom.Hotel ima samo doručak,ali možete doneti svoju hranu i piće na platou ispred bazena gde imaju garniture za sedenje.Kafu i čaj sami kuvare na recepciji.”

• Cappadocia View Suit Ocena gostiju: 9,3

„Location”

• Kemal's Guest House Ocena gostiju: 9,2

„korektan i raznovrstan. Osoblje OK.”

• Goreme Valley Cave House Ocena gostiju: 8,6

„Hotel se nalazi u steni. Odlicna je lokacija. Dobar dorucak. Cisto je. Osoblje ljubazno.”

• Cappadocia Elite Stone House Ocena gostiju: 8,8

„Perfekt”

• Peace Stone House Ocena gostiju: 8,7

„Ljubaznost momka koji nas je docekao. Mislim da je u pitanju Kadir koga su ostali gosti vec spomenuli. Veoma srdacan momak, usluzan, na raspolaganju za sve. Preko njega smo rezervisali ture za obilazak. Organizovan je i transfer od aerodroma do hotela i nazad. Bilo je vode i kafe u sobi kada smo dosli.”

• Traveller's Cave Hotel Ocena gostiju: 9,3

„Svi su bili jako ljubazni, sve smo imali sto smo pozeleli”

• Vintage Cave House Hotel Ocena gostiju: 9,1

„Osoblje nam je pomoglo oko svega što smo pitali (organizovali nam izlete, dali korisne savete koje lokacije da pogledamo i kako da stignemo do njih) Zaista sve preporuke”

• Cappadocia Caves Hotel Ocena gostiju: 8,8

„Hotel je odlican, osoblje izuzetno ljubazno, spremno da pomogne i pruži informacije. Hrana obilna, raznovrsna, ukusna i svježa. Sobe su prostrane, čiste i uređene sa stilom. Bazen je čist i prostran.”

• Pashabelle Hotel Ocena gostiju: 8,6

„Hotel je malo van centra što je nama odgovaralo, bilo je mirno. Izuzetno ljubazno osoblje. Doručak obilan i raznovrstan. Svega ima bez ograničenja. Soba nam je bila više nego komforna, velika sa dosta prostora za stvari. Svaka preporuka za ovaj hotel čista 10.”

30 najboljih hotela na destinaciji Gorema

na osnovu 119 693 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu