2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Середземноморський регіон: відгуки про готелі
  4. Белек: відгуки про готелі
Туреччина Белек Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Selectum Family Resort Belek Оцінка за відгуками: 8,5

“Ідеальне співвідношення ціни - комфорту. Чудовий отель з величезною зеленою територією і річкою. Ідеально підійде для сімейного відпочинку з дітьми .“

• Aquaworld Belek Оцінка за відгуками: 7,9

“Ми залишилися дуже задоволені відпочинком у цьому готелі 👍 Територія дуже велика і дуже гарна 👍 вид з номера у нас був на море і гори , прокидатися що ранку з таким видом було кайфово 😍 Їжа смачна, алкоголь якісний 👍 був міні бар в номері 👍 на балконі були меблі, стільці і столик 👍 басейн був чистий 🥰пляж теж гарний і гарний захід в море 🥰“

• Kaya Palazzo Golf Resort Оцінка за відгуками: 9

“Гарний готель з надзвичайним сервісом. Кожен гість отримує увагу та турботу асистента 24/7. Наші асистенти Віолетта та Катерина зробили наше перебування в готелі надзвичайно приємним. Чудово відлагоджені процеси та сервіс, як філософія відчувається у кожному готелі мережі Kaya Palazzo, дякуємо менеджменту за це. Саме поняття ultra all inclusive набуває нового сенсу - це не тільки про їжу та напої.“

• Maxx Royal Belek Golf Resort Оцінка за відгуками: 9,4

“Все було ідеально!Асистенти Тетяна та Лалі чудові!Офіціанти без виключення молодці,сервіс на вищому рівні!дівчатка в спа теж на своєму місці!дякую за чудовий відпочинок!“

• Regnum Carya Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже гарна територія і дуже велика,можливо для,когось це буде мінусом)Зручні номери,чудова кухня,рецепція заморожує красою, особливо в новорічні дні!“

• Orange County Belek Family Only Оцінка за відгуками: 8,1

“Начиталась поганих відгуків і боялась їхати . Насправді виявилось, що готель хороший. Багато персоналу, через те - чистота скрізь . Немає об‘ідків на столах чи бичків в піску, туалети чисті весь день, а не тільки зранку. Номер у нас був боковий вид на море. Тихо. Прибирали кожний день. Ремонт недавній в номері. Їжа хороша. Завжди можна знайти не смажене м’ясо чи рибу гриль , різноманітні овочі і фрукти . Немає черг . Напої Ок , шампанське тощо Море тепле.“

• Aquaworld Belek Оцінка за відгуками: 7,9

“Приємний спокійний готель. Те, що хотілося для відпочинку. Хороший пляж, пісочок. Бар на пляжі, снек бар, ресторан - все зручно. Для дітей було що поїсти і смачно. Чисто, красиво, охайно, персонал ввічливий і швидко реагує на будь яке прохання. Все дуже комфортно. Відпочивала сама з дітьми і це був повний релакс. Непомітна анімація. Сірий колір одягу анімації я б змінила на більш яскравий, тому що ми не бачили їх і не знали, що і де відбувається в готелі. Лише на 4 день я знайшла місце де, проводять йогу. Хороший комфортний просторий номер з балконом і сушкою, сучасно і гарно. Рекомендую готель для сімейного відпочинку“

• Bellis Deluxe Hotel Оцінка за відгуками: 8,8

“Як для родини, це прекрасний готель. Багато розваг для дітей. Є аквапарк та кілька басейнів для дітей. Є велика ігрова зона та конкурси для дітей. Для молоді я б обрала інший готель. З плюсів: Велика територія Є зоопарк та аквапарк Широкий пісковий пляж та є великий пірс з баром Смачна їжа Хороші напої в барі Прибирали кожного дня та міняли рушники. Постіль міняли раз на два дні Є кілька басейнів на території Є спортивний зал з великою кількістю тренажерів Приємний та уважний персонал Міні бар в номері поповнювали кожен день та доставляли воду Кожного вечора була нова шоу програма + дискотека до 2:00 біля головного бару“

• Gül Otel Оцінка за відгуками: 6,9

“розташування“