2. Туреччина: відгуки про готелі

8,6

8,1

7,8

• Відгук від 28 липня 2023

• Стандартний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками - Головна будівля

Щодо недоліків - це нестабільний інтернет, іноді зв’язок просто зникав. Серед інших недоліків - це мухи. Ми завжди снідали в дворику біля басейну. Мухи нападали на їжу, чим псували трохи настрій. Але це настільки незначні недоліки, що вони ніяким чином не впливають на загальне позитивне враження від чудового відпочинку в прекрасному готелі Selectum Family Resort. ❤️❤️❤️

Selectum Family Resort Belek - це одне з наших улюблених місць відпочинку. Це вже наш третій візит у це райське місце. Серед інших готелів Туреччини Selectum Family Resort виділяється чудовим сервісом і дуже красивою територією. Територія велика і дуууже мальовнича. Хвойні дерева, пальми, бананові зарості, ліани, море квітів. Територія настільки потопає в зелені, що нагадує тропічний ліс. Окрасою готелю є штучний струмочок, який в’ється територією готелю, даруючи срібні звуки дзюрчання та приємну прохолоду. Ранкова пробіжка та неквапливі прогулянки стають приємною пригодою серед такої краси. Все дуже красиве і доглянуте. Територія готелю - це рай для фотографування. Безліч фотозон, які відрізняються своєю вишуканістю та оригінальністю. Номери знаходяться в 6-поверховому основному корпусі та 2-3-поверхових бунгало. З верхніх поверхів центрального корпусу відкривається дуже красивий вид на басейн та море. Однак для тих, хто любить тишу, краще оселитися в бунгало. Харчування в готелі теж на високому рівні. Величезний вибір страв. Все смачно і якісно. Крім основного ресторану, де досить шумно, ви можете обрати ресторан біля пляжу і пообідати по меню. Цей ресторанчик пропонує суп дня, салати, асортимент піци, пасти, бургерів, риби та м’яса. Повечеряти та пообідати можна в ресторанчику неподалік басейну. Теж дуже класне та затишне місце, де можна усамітнитися та скуштувати страви по меню. Є кілька ресторанів а-ля Карт. Мій улюблений - рибний. Знаходиться на березі річечки. Дуже затишний і красивий. В цьому місці навіть вечірня сукня виглядатиме гармонічно. В барах (а їх безліч) пропонують напої на будь-який смак. Алкоголь якісний. Подача в красивих келихах. Найсмачніші коктейлі нам готували у барі на пляжі. Бармени старалися, вкладали душу. Кава теж непоганої якості (але не в основному ресторані). Пристойної якості морозиво (в барі на пляжі та на вечері в основному ресторані). Для дітей тут створили справжню казку.