2. Туреччина: відгуки про готелі

8,9

8,7

8,5

• Відгук від 26 вересня 2023

Для спокійного відпочинку родиною рекомендую цей готель
    • Стандартний двомісний номер з частковим видом на море

Одноманітна їжа, особливо сніданки Номер маленький та потребує ремонту. Ми просили окремі ліжка, але дали одне велике і дві ковдри. Не дуже зручні ліжка та подушки. Все дуже жорстке Не багато розваг для дорослих/ молоді В нічному клубі смердить Більшість гостей з країни терорист

Як для родини, це прекрасний готель. Багато розваг для дітей. Є аквапарк та кілька басейнів для дітей. Є велика ігрова зона та конкурси для дітей. Для молоді я б обрала інший готель. З плюсів: Велика територія Є зоопарк та аквапарк Широкий пісковий пляж та є великий пірс з баром Смачна їжа Хороші напої в барі Прибирали кожного дня та міняли рушники. Постіль міняли раз на два дні Є кілька басейнів на території Є спортивний зал з великою кількістю тренажерів Приємний та уважний персонал Міні бар в номері поповнювали кожен день та доставляли воду Кожного вечора була нова шоу програма + дискотека до 2:00 біля головного бару

• Відгук від 25 травня 2023

• Стандартний двомісний номер з частковим видом на море

Ідеальне місце для сімейного відпочинку. На території готелю безліч різних місць для відпочинку гостей - водні гірки, зоопарк, анімаційні заходи для дітей ну і смачна кухня!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 26 квітня 2023

Сімейна пара.квітень 2023.
    • Стандартний двомісний номер з частковим видом на море

Готель має велику територію.зоопарк.аквапарк.хороший пісчаний пляж.вдале рішення -додаткова пляжна зона у вигляді пірсу з великою кількістю шезлонгів.хороша анімація для дітей та дорослих(ігри,заняття йогою,теніс) Їжа досить різноманітна.велика кількість зелені,фрукти,овочі,риба,різні види мяса ,випічка,мед,супчики,дитяче меню,дієтичне меню. Спа.сучасна тренажерна зала.закритий басейн. Номери чисті.прибирання щодня. Персонал російськомовний. Шопінг практично відсутній(треба їхати в Белек-таксі 5 євро). Підходить для сімейного відпочинку з дітьми.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 23 грудня 2022

Було зручно, дуже добре, що були басейни з підігрівом, бо ми були в готелі в кінці листопада
    • Стандартний двомісний номер з видом на суходіл

Нажаль ті зручності, що хотілося б використовувати ввечері (спортзал, внутрішний басейн, сауна) зачинялися в 20:00

Номер сподобався, було тихо, чисто. Кожен день прибирання. Халати та рушники були якісними. Їжа була різноманітна, її було вдосталь.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 16 березня 2024

• Стандартний двомісний номер з видом на суходіл

• Відгук від 5 грудня 2023

• Напівлюкс

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: