2. Туреччина: відгуки про готелі

Туреччина Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Туреччині

• Modern Space Walking Distance From Taksim Sq

Ще немає відгуків
    • Позитивна частина відгуку

Квартира нова, це одразу відчувається, все що необхідно для комфортного проживання є в наявності (посуд як столовий так і для приготування, все для прання (навіть правильний порошок залишили), фен, праска, стійка для сушки білизни після прання якась хитка чи зламана - не зрозуміло, але вже пристосували її як змогли), все чисте! З того що не вистачало (це не недоліки, це просто наші були побажання) - відсутні гачки в ванній кімнаті, тому повісили рушник чи речі немає де, також відсутня ложка для взуття і ми просили у своїх друзів дати нам в тимчасове користування турку для кави, оскільки в квартирі її також немає Розташування прекрасне! До площі Таксім пішки 5-7 хвилин, ніби і поруч, але на вулиці де знаходяться апартаменти вже тихо і немає туристів. Відповідно недалеко знаходяться станції метро, фунікулеру, яким можна швидко дістатись паромної станції та трамваю!

• Негативна частина відгуку

Найголовніше що не сподобалося - комунікація з власником/персоналом! Тобто, цієї комунікації взагалі не було! Історія така: ми забронювали за кілька місяців до поїздки апартаменти на 2 людини, протягом часу додалась ще одна людина. Ми повідомили в апартаменти (зв'язок через сайт), що нас буде 3, хоча а офіційному бронюванні вказані 3 людини і тут головне!!! ми отримали відповідь, що все добре, все буде підготовлене!!! За тиждень до поїздки ми нагадали про цей факт, але на повідомлення ніхто не відповів! За добу до приїзду нам як і годиться скинули інформацію для заселення, у відповідь ми знов написали про те що нас буде 3, чи все буде підготовлене (постіль, рушники), але на це повідомлення знову не було відповіді По факту приїзду ми виявили що в апартаментах наявна постіль та рушники лише на 2 людини!!! На всі повідомлення та дзвінки до власників ми не отримали жодної відповіді за тиждень перебування в Стамбулі!!! При в'їзді з апартаментів виявилося, що код в сейфі для ключів змінили і нам не повідомили, то ми мусили шукали людей на районі, які знають власників щоб ті якимось чином їх повідомили чи передали ключі, оскільки якщо просто їх залишити десь то можуть бути штрафи зі сторони сайту бронювання... Нам повезло, що ми маємо друзів в Стамбулі і вони дали нам ковдру та рушники! Але так не має бути! Це неповага і безвідповідальність власників!

AnettF Україна
  • Armas Gul Beach

Кемер, Туреччина

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Дуже сподобалося відпочивати в цьому готелі. Все організовано до дрібниць: у нас був нічний заїзд, швидко заселили, погодували, в номері чекало солодке та вино. Харчування різноманітне, коли б не прийшов, їжі достатньо. Персонал, взагалі, на найвищому рівні: всі злагоджено працюють, усміхаються., готові виконати всі ваші побажання. Дуже задоволена цим готелем!

liudmyla Україна
  • Cihangir House

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Неперевершене розташування, комфортні умови, тихий район. Власники — дуже привітні, до таких хочеться повертатися ще і ще. В квартирі були усі матеріали, що потрібні для комфортного проживання. Можна було попрати, висушити речі, попрасувати. Дуже затишно. Рекомендуємо!

Dmytro Україна
  • MyHouseBosphorus

Середня оцінка за відгуками: 10
    • Позитивна частина відгуку

Відмінна локація, пару хвилин від ресторанів та кафе; Велике ліжко та нова ванна кімната, з ремонтом та сантехнікою; Непогана швидкість інтернету; Всі миючі були в наявності , але ми не користувались Дякую Erhan , я ще повернусь :)

• Негативна частина відгуку

Відсутність стільців , місця де покласти речі; Немає склянок/чашок/приборів (хоча чайник був); Не просто було знайти, бо немає вивіски, але персонал зреагував швидко та все показав

Pavlo Україна
  • Best Nobel Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,8
    • Позитивна частина відгуку

Зручне розташування готелю в пішій доступності від багатьох відзначних пам’яток Стамбулу . Вся транспортна розв’язка , поруч . Тихий район . Смачні сніданки . Дякую за гостинність 🇺🇦

Maria Україна
  • Rodos HAN

Середня оцінка за відгуками: 7,1
    • Позитивна частина відгуку

розташування дуже чудове. Самий центр. Дуже близько багатьох цікавих місць . Класний господар завжди на зв язку. Гаряча вода була завжди .

• Негативна частина відгуку

Необхідно додати посуд на кухню та пульт на телевізор. Капці також не були б зайвими . Але на цю суму все достатньо добре .Мені здається , що ціна - якість 1000% відповідаю. Рекомендую.

Anna Україна
  • 5 Star Hotel Concept Apartments with Spa and Sport Center

Есенюрт, Туреччина

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Все було чудово! Квартира відповідає фотографіям. Я був приємно вражений!

Олена Україна
  • Cebeci Towers Apartaments

Аланія, Туреччина

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Дуже зручне розташування . Неперевершений вид на море.

• Негативна частина відгуку

Трохи повільно вирішувалися питання . Не вистачало гігієнічних засобів.

Svitlana Україна
  • Seatanbul Hotel

Середня оцінка за відгуками: 9,7

6 хвилин від блакитної мечеті, дуже привітний персонал

Vitalii Німеччина
  • Rozza Hotel

Середня оцінка за відгуками: 6,1
    • Позитивна частина відгуку

Не сподобалось нічого!!!! Все дуже брудно!!!

• Негативна частина відгуку

Дуже брудно! Сморід цигарок! В номері дуже душно! Вигляд меблів дуже поганий гидко дивитись і користуватись! Плитка скрізь відбита, сантехніка в поганому стані. Ми майже не залишились в цьому готелі!!!!

Матвиенко Україна