Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Kemera viesnīcu atsauksmes
Turcija Kemera Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Edem Flower Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 9,3

„Man ļoti patika viesnīca, tīri numuriņi, atsaucīgs personāls, klusa vieta, privāts peldbaseins iekšpagalmā, piekdienas un sestdienas vakarā dzīvā mūzika.“

• L'Oceanica Beach Resort Viesu sniegtais vērtējums: 8,1

„Pieejamas dažādas aktivitātes“

• MİYAS LUXURY HOTEL Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Hotelis pārsniedza gaidīto, fotogrāfijas Bookingā atbilda faktiskajam. Hotelis jauns, svaigs, eiropeisks dizains. Atrodas klusā ieliņā, bet tuvu centram. Automašīnu vienmēr bija iespēja novietot blakus, vai tieši priekšā hotelim. Brokastis ļoti labas, personāls laipns un atsaucīgs. Istaba gaumīgi iekārtota, ar franču balkonu, gulta plata un ērta. Ļoti patika, ka viesnīcas restorānā bija iespēja ēst garšīgas vakariņas par ļoti labu cenu.“

• Grand Viking Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 9,3

„Paldies par lielisko atpūtu viesnīcas darbiniekiem, it sevišķi Duygu, Jevgenia un puisim pie bāra- Hasan. Paldies istabenēm par kvalitatīvi veiktu darbu. Istabas katru dienu tika iztīrītas un papildinātas ar ūdeni. Viesnīcas personāls ir augstā līmenī. Ātri atrisina dažādas problēmsituācijas, piem., mūsu viesnīcas numurā bija salūzis fēns, personāls iedeva mums citu; atteicāmies no rezervētā SPA, atgrieza mums naudu. Viesnīca ir ļoti tīra, labas ēdienreizes, tiek regulāri nodrošināts autobuss uz pilsētas centru un pludmali. Skaisti skati uz kalniem un laba atrašanās vieta- netālu no centra. Viesnīcā ir pieejami apskatei arī bruņurupuči.“

• MİYAS LUXURY HOTEL Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Patika viss komfortabla un ērta viesnīca ! Liels Paldies pavāram ,tikām pie pāris kilogramiem ,jo ēdiens bija ļoti baudāms !“

• MİYAS LUXURY HOTEL Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Mums patika pilnīgi viss ! Viesmīlība ,ēdiens super ! Mēs noteikti šeit atgriezīsimies 😊“

• Grand Viking Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 9,3

„Viesnīca atrodas kalnu pakājē uz kuru uzkāpjot atveras brīnišķīgi skati. Nav pie pašas jūras ,bet viesnīca nodrošina katru pusstundu busiņu uz viesnīcas privāto pludmali un pilsētas centru. Mūs sagaidīja ar dāvanu un atvadu dāvan arī bija. Ūdeni papildina katru dienu.“

• ESQUIRE HOTELS and LOUNGES Viesu sniegtais vērtējums: 8,4

„Bedigi,bet isti nepatika!!“