Українські Карпати Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Galant Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Мені дуже подобається цей готель, це не перший раз, коли ми зупиняємося. Все дуже комфортно, від персоналу до номерів. Чудові сніданки та обіди. Ви не залишитеся голодними. Добре, хлопці. Рекомендую“

• Готель Едельвейс Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування, бо ми були з дитиною і всього в 300 метрах є великий дитячий майданчик. Добрий сніданок - на різні смаки є і сирники, й каша, яйця та інше. Є дві бесідки, щоб відпочити на свіжому повітрі. В цілому досить велика територія готелю. В нас виникли деякі питання, але все дуже швидко вдалося вирішити. Дякую за оперативність всьому персоналу!“

• Готель Афродіта Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивала в цьому готелі вперше і дуже задоволена! Привітний персонал, чистота, смачні і ситні сніданки. Обов'язково буду зупинятись в цьому готелі у майбутньому. Окрема подяка, це качелька на балконі 🥰“

• Клуб Яремчанський Оцінка за відгуками: 9

“Мені дуже сподобалось це місце!“

• RUBEL APARTHOTEL&SPA Оцінка за відгуками: 10

“Сподобався персонал, ресторан. Смачні сніданки і взагалі їжа. Класний теплий басейн та хамам.“

• Готель У Борисовича & SPA Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний, готель привітний персонал, дуже сподобалося“

• Sadyba u Halyny Оцінка за відгуками: 10

“Локалізація, персонал, все було чудово“

• Готель Довбуш Оцінка за відгуками: 10

“Відпочинок в готелі приніс масу задоволень. Їжа була смачна, вид з вікна супер, навіть залізниця не заважала. Поруч є річка, магазин атб. Якщо не хочете їхати у центр міста, можна поїсти у самому готелі і залишитись задоволеним. В останій день відпочинку ми сиділи біля багаття, який нам запропонувати розвести. Було дуже атмосферно, приїдемо у Готель Довбуш ще.“

• У Мар'яни і Назара Оцінка за відгуками: 8

“Зручне розташування прям біля залізничного вокзалу! Комфортні номери, чисто і затишно“

• Хостел Васкул Оцінка за відгуками: 9

“Тепло, чисто і охайно. Поруч є джерело з мінеральною водою. На першому поверсі кафе/ресторан де можна смачно поїсти.“

30 найкращих готелів в регіоні Українські Карпати