Українські Карпати Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• River House Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірний затишок, чистота . Атмосфера , краєвид з вікна це щось не реальне . Виходиш з ранку на балкон з чашечкою кави і дякуєш Богу за цю красу і ЗСУ за можливість жити . Вся інформація про можливе дозвілля та допомога від господині . Тільки захват і радість . Дякую 😘“

• Guculka Оцінка за відгуками: 10

“Чистота“

• Апартаменти в центрі Трускавця Оцінка за відгуками: 8

“Комфортно, гарно, зручно, практично“

• Villa ZHANNA Central park Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування,центр міста,поруч вся інфраструктура“

• Cottage Zhelikhovskykh Оцінка за відгуками: 10

“Привітний господар та дуже затишний будиночок з неймовірними краєвидами!“

• Карпатська садиба Оцінка за відгуками: 10

“Щиро вдячна пану Михайлу і пані Марії!!! Наш автобус зламався, пан Михайло забирав нас на власному автомобілі, робили пару ходок! Якби не він ми пів відпочинку б втратили 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Сподобалось абсолютно все!!! Дуже хороші люди! Їхали на одну добу, цього було дуже мало ☺️“

• Rest&Ski Spa Resort Оцінка за відгуками: 10

“Кухня дуже смачна. На сніданок подають навіть шампанське. Їжа різноманітна, як для дорослих, так в для дітей. Є швидка доставка в номер. Басейни , джакузі супер. У номерах є все, для проживання, чистота і просторість кімнат. Відпочинком дуже задоволені🤗“

• Truskavets Oasis Apartments Оцінка за відгуками: 8

“Гарна квартира з усім необхідним та сучасним ремонтом. Взагальному чисто за затишно) Хотілося б добавити маленький столик на балконі на літо.“

• Mansarda Aparts Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, привітна господарка та дуже круте помешкання“

• Memories Carpaty Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце!!! Будиночки розташовані в тихому місці з гарними краєвидами. Поєднання з природою відчувається 24 години на добу! Закрита територія з паркуванням. Територія зелена, чистенька і доглянута. Магазини в доступності! Стосовно їжі, можна її приготувати самому, в будинку є все для цього..або повідати місцеві ресторани! Також за вашим бажанням власники можуть приготувати на місці смачну форель на вогні та інше.. Стосовно власників.. сподобалось те що в будь який момент готові допомогти, порадити, чи якщо ви без транспорту відвезти вас на гарні локації, відвезти чи зустріти на вокзалі! Гарні, відзивчиві люди, їм найбільша подяка!!! Будиночки зроблені гарно, в середині супер комфортно! Є все необхідне для чудового проживання. Все чистенько! Є тераса зі столиком, на якій можна пити смачну каву та насолоджуватись гарними пейзажами, співом пташок і спокоєм! Супер місце якщо ви працюєте дистанційно, тут у вас буде все, спокій, мотивація, природа, пейзажі, натхнення! Берете ноутбук, сідаєте на терасі, закидаєте ноги на перила, працюєте ідеально)))) Все дуже сподобалось, все класно і якісно, дуже рекомендую ці будиночки!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Українські Карпати

на основі 57 167 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com