3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

6,7

• Відгук від 20 травня 2024

Приємний відпочинок.
    • Тримісний номер з балконом

Відпочивали вже другий раз, все супер! Затишно, чисто та комфортно!

• Відгук від 5 травня 2024

Все сподобалось.

Чудове місцерозташування, поруч ліс та гори. Гарний та чистий номер в якому все працювало. Приємні та ввічливі власникі. Затишно та гостинно.

• Відгук від 20 квітня 2024

• Люкс з балконом

Дуже приємні господарі, гарне розташування. Затишно та комфортно.

• Відгук від 25 лютого 2024

• Люкс з балконом

Якісь обслуговування на відмінно,дуже привітні люди і персонал в номері затишно все на вищому рівні обовʼязково повернемся ще)))

• Відгук від 4 січня 2024

• Тримісний номер з балконом

Звукоізоляція поганенька, але нам пощастило з сусідами, тому спати ніхто не заважав.

Чудові, ненав'язливі але турботливі хазяїва. З номера класний краєвид. Чистота неймовірна, є все необхідне для комфортного відпочинку. Чан взагалі бомба. Дитині зайшла невеличка ігрова кімната.

• Відгук від 7 грудня 2023

Ідеальне місце для відпочинку.
    • Тримісний номер з балконом

Ідеальне місце для відпочинку та повного релаксу. Розташування посеред гір, ідеально чисті та затишні номери з балконами, з яких відкривається надзвичайний пейзаж, привітні господарі. Відпочивали вдруге і плануємо ще повертатися.

• Відгук від 26 жовтня 2023

• Люкс з балконом

На вікнах відсутні москітні сітки

Чисто та охайно в номері, є все необхідне для комфортного проживання. Є постійний підігрів підлоги, тому в номері завжди було тепло. На поверсі є кухня зі всім необхідним приладдям та побутовими пристроями для приготування їжі.

• Відгук від 25 жовтня 2023

Дуже приємні враження!
    • Люкс з балконом

Немає недоліків (для тих, хто на машині)

Все!: вражаюча чистота як подвірʼя, так і номеру; номер теплий та затишний; види з усіх вікон на гори; місцерозташування на височині дає можливість насолодитися чистим ароматним повітрям та тишею (у місті палять чи то листя, чи ще щось, тому блище до дороги запах диму); наявність усього необхідного для комфортного відпочинку; більярд та настільний теніс; за 50 метрів від будиночку є можливість зайти у ліс

• Відгук від 11 вересня 2023

• Тримісний номер з балконом

Все дуже сподобалося, привітні хазяї, дозволили заїхати раніше встановленого часу, чистий просторий номер, чистий теплий басейн, добре обладнана кухня, від центру хвилин 20-30 вгору. На території є чан, більярд, де погуляти, все супер!

• Відгук від 11 вересня 2023

• Тримісний номер з видом на гори

Дуже чисто та охайно, є рушники, господарі дуже порядні люди, на кухні є весь посуд, басейн з підігрівом, з видом на ліс та гори, зона барбекю. також є чани ми дуже задоволені і неодмінно ще повернемось! Дякуємо господарям за затишний відпочинок

• Відгук від 6 вересня 2023

Тільки найкращі рекомендації
    • Тримісний номер з балконом

Як для людини, яка багато подорожує, я була приємно здивована співвідношенням ціни до якості відпочинку в готелі Діброва. Дуже гарна, доглянута територія. Готель розташований достатньо далеко, щоб не чути шум міста та транспорту, але в той же час достатньо близько, щоб можна було дістатись магазинів та ресторанів пішки. Відкритий басейн з підігрівом. Чисті номери з усім необхідним для комфортного проживання. Привітні господарі, які пішли нам на зустріч і дозволили заселитись раніше стандартно прийнятого часу, за це окрема подяка. Стосовно харчування. Замовляли доставку до дверей готелю та харчувались у закладах. Ніяких проблем з цим не було. В Яремче дуже доступні ціни. Для тих хто любить готувати на території готелю є кухня з усім необхідним, а номери обладнані міні-холодильниками. Якщо для когось важливо, WI-FI працював безперебійно. Підсумовуючи, це був прекрасний відпочинок в красивому місці за доступну ціну. Миру та процвітання господарям!

• Відгук від 27 серпня 2023

Відпочинок на всі 💯
    • Тримісний номер з балконом

Дуже вдале місцезнаходження. Спокійно,тихо,повний релакс. Привітні господарі,все чисто,гарна атмосфера як вдома.Зручні альтанки,є крита а також відкрита. Також дуже сподобався чан,це просто окремий вид кайфу. Басейн з підігрівом з чистою та прозорою водою.Якщо йшов дощик,можна було пограти в більярд або теніс,все дуже гарно сплановано.Перед бронюванням переймалась відсутністю кондиціонера(погано переносимо спеку),проте марно,ми були в спекотні дні,і можу впевнено сказати що в номерах вдень зовсім не спекотно,а ночі взагалі прохолодні. 10 днів відпочинку пролетіли як один. Маємо велике бажання повернутися сюди ще не один раз. Дякуємо величезне господарям які насправді живуть цією справою вкладаючи душу!!!♥️

• Відгук від 25 серпня 2023

Ірпінь

Чудовий відпочинок !

• Відгук від 22 серпня 2023

• Люкс з балконом

Якщо Ви хочите відпочити в тиші,Вам саме сюди.Привітні господарі,чисто та затишно,є все для комфортного проживання.Нам дуже все сподобалося.

• Відгук від 17 серпня 2023

• Люкс з балконом

Відпочивали сім'єю. Умови відмінні. Природа навколо зачаровує: ліс, річка з водоспадами.... приємні господарі.

• Відгук від 7 серпня 2023

• Тримісний номер з видом на гори

Неймовірно крутий відпочинок! Обов’язково повернемось ще в готель))) Чистота, гарний вид, новенькі номера, теплий басейн!! Все зроблено для ідеального відпочинку!

• Відгук від 24 липня 2023

Всім задоволені, виявилось навіть краще, аніж на фото
    • Тримісний номер з балконом

Це не недолік, просто потрібно заздалегідь подумати про те, де ви будете їсти та не забути взяти питну воду, бо на території такого нема

Дуже затишне і тихе місце, один із останніх дворів перед лісом. Для туристів на машині, бо пішки ходити від траси досить далекувато і вгору (як не дивно). Навколо ліс, поряд річка, охайна та красива територія; чистий басейн, гарні номери з практично усім, що потрібно.

• Відгук від 21 липня 2023

Такого не було.

Відпочивали сім'єю(я з чоловіком і 11-річним сином), сподобалось все! Місце - просто рай, ліс навкруги, тиша(ніяких машин, прильотів), тільки спів птахів і дзюрчання Чорногірчика, він же дає прохолоду і неймовірне повітря, яким не надихаєшся. Господар Андрій зі всією своєю родиною дуже чуйні і неймовірні люди, на всі питання зрозуміло відповідають, все пояснюють, завжди готові прийти на допомогу. В номері чисто і комфортно, всі фото, що на сайті, відповідають дійсності. Була здивована, що не було комарів, балкон був майже завжди відчинений, а комарів не було. Тепер щодо басейну, це як додатковий бонус до всієї тієїї краси. Вода в ньому прозора, як сльоза і завжди 27 градусів, тому, навіть коли на вулиці було прохолодно, ми купалися і не мерзли. Син з води не вилазив і був дуже задоволений. Ще сподобалась наявність ігрової кімнати, якщо негода, то є де провести час на всі смаки. Ми навідувалися туди кожного вечора. На кухні все продумано до дрібниць, багато посуду: пательні, кастрюлі, тарілки різних розмірів, ножі, ложки, виделки, стакани, рюмки та інше. Є миючий засіб для посуду, мочалки, полотенця, сіль і цукор є також. Пічка електрична, готувати було може трішки довше, ніж на газу, але це не критично. Під час заїзду в номер можна взяти собі необхідну кількість тарілок, стаканів, рюмок і приборів, крім цього в кожному номері є відкривачка і навіть штопор. В номері дозволено їсти і на балконі також, там є стіл і два стільця. В домі кругом чистота, зроблений добротний ремонт, в номері якісні меблі і сантехника. Ліжко велике, матрац дуже зручний. Територія доглянута, кожен кустик і деревце на своєму місці. Від центральної дороги садиба знаходиться на відстані 1,6 км(заміряла фітнес-годинником). Я читала відгуки, що комусь це не подобалось, а ми з чоловіком були у захваті, нам подобається багато ходити, тому ми не відчували ніяких незручностей, зате яка насолода жити подалі від міської метушні і вихлопів автівок.

• Відгук від 18 липня 2023

• Тримісний номер з балконом

Без авто важкувато підійматися з центру міста, особливо в спеку. Наступного разу їдемо автівкою 😀

Дякую пану Андрію та пані Галині за гостинність. Великий номер, є кухня, багато місця на дворі, ігрова кімната, басейн. Є все необхідне

• Відгук від 17 липня 2023

Відсутність прибирання.

Як + так і - цього готелю його місцерозташування. Навколо дуже гарно,але зупинятись там потрібно лиш на авто, пішки добиратись не зручно. Привітний персонал. Гарні номери. Все чисто і охайно.

• Відгук від 24 червня 2023

• Тримісний номер з балконом

Зайвим не було б додати плед до номерів

Готель дуже сподобався. Все чисто та затишно. Кімнати великі, всі зручності є: холодильник, телевізор, фен, безкоштовний вайфай з хорошою швидкістю. В загальній кухні є все необхідне щоб приготувати їжу. Балкони зі столиком та стільчиками, гарний вигляд з вікна на ліс і гори, тихо та чути як тече річка. Господарі дуже привітні та уважні, завжди готові піти на допомогу. Чудове місце, раджу!

• Відгук від 23 червня 2023

Всім рекомендуємо віллу Діброва.Це місце , де вартує зупинитись , щоб перезавантажитись та набратися нових сил та енергі
    • Шестикімнатний будинок

Це прекрасна вілла.Все дуже чисто:кімнати, душ та туалет, в кухні є будь-який посуд.Все справне, все працює. Господарі дуже уважні, виховані та ввічливі люди. Територія простора та затишна. Басейн великий та чистий. Є чан та сауна-теж у відмінному стані. Видно, що власники дбають про клієнта та роблять все « як для себе»!Загалом, ми дуже дуже задоволені відпочинком, не хотілось їхати додому, так тут добре!

• Відгук від 5 червня 2023

• Тримісний номер з балконом

Чудове місце для відпочинку душою і тілом. Чутно тільки спів пташок та шум лісу. Класний басейн з підігрівом. Неймовірні краєвиди. Номери просторі та затишні, в номері є все що потрібно для безтурботного відпочинку. Все продумано до дрібниць.

• Відгук від 6 травня 2023

• Тримісний номер з балконом

Сподобалося все!!!. Дуже привітний господар. Гарне помешкання. На дворі було прохолодно, дуже перживали, що буде холодно в номері, але дарма, в номері дуже тепло, тепла підлога у ваній кімнаті, просторий, чистий і світлий номер. Все сподобалося дякуємо господарям.

Дата проживання: Травень 2023