3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,8

10,0

• Відгук від 6 березня 2024

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Гарний готель з прекрасним персоналом. Відвідували вже двічі. З власним авто дуже зручно. Хоча наскільки мені відомо власними забирають постояльців від потяга. В готелі все дуже чисто та охайно, є велика кухня з усім необхідним. Чан та баня це просто ВАУ. Також від готелю можна зручно ходити в невеличкі піші походи в гори.

• Відгук від 17 січня 2024

Повернемось ще.
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Дуже привітний господар, наявні всі необхідні зручності, є кухня з усім необхідним. Є можливість трансферу.

• Відгук від 16 січня 2024

• Тримісний номер з окремою ванною кімнатою

Дуже затишно, є все необхідне, тепло. Чудові чан та сауна!

• Відгук від 11 січня 2024

9/10 дякуємо за відпочинок, обовʼязково повернемося ще

Погана шумоізоляція

Ввічливий власник🙌🏻 в помешканні є все необхідне для життя

• Відгук від 6 грудня 2023

Безумовно рекомендую!
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Все було чудово! Крім того шикарна лазня та чан! Вид на гори!

• Відгук від 6 листопада 2023

Затишно, є все необхідне, чудове місце для старту на Говерлу і Петрос
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Звукоізоляція слабонька (але це притаманно дерев"яним будинкам), болотиста дорога до котеджу (це скарга до Лазещини, а не до власників котеджу), кілька разів пропонували тур на джипі - а я противник джипів у горах, тому трохи злилалася на таку пропозицію.

Гостинні господарі, радо все підкажуть-покажуть. В номері багато розеток - для Карпат це велика рідкість і радість! Кухня дуже чиста, ми були в приємному шоці. З вулиці, де розташований котедж, видно Говерлу, Петрос, Синяк, Хом'як - все близенько.

• Відгук від 30 жовтня 2023

чудове місце для спокійного відпочинку
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Гарний будинок з дерева. Кімната задовольняє усі потреби – окремий власний санвузол з душовою кабіною і феном, килимове покриття на підлозі, зручне ліжко, столик, вішак і телевізор. Нічого зайвого, для нас – ідеальний набір. Спільна кухня обладнана УСІМ необхідним. Посуду так багато, що точно вистачить усім. Після приготування можна поїсти у їдальні всередині будинку або в альтанці на вулиці. На території є ще додаткові опції – сауна і чан. Ми скористалися чаном і це було супер :) Максимально комфортний чан з підсвіткою та режимом джакузі. Щодо дороги, то ми їхали власним авто. Останній приблизно кілометр не надто хороше покриття, але повільно тягнешся і жодних проблем – проїдете будь-чим. На території є місце для паркування, тому з цим теж жодних проблем. Якщо виникають якісь питання, то спокійно звертайтеся до власників – підкажуть, покажуть, порадять :)

• Відгук від 22 жовтня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Отримали більше ніж очикували ! Освітлена територія, ідеально чисті номери, кухня з їдальнею укомплектована усією необхідною технікою. Плазми у номері та їдальні з android tv , і при цьому усе працює )) ! Нажаль було мало часу шоб скористатися послугами " чан/сауна".

• Відгук від 7 жовтня 2023

Дуже задоволені поїздкою в Лазещину та відпочинком в котеджі Мезохат:)
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Нажаль шумоізоляція відсутня через те що котедж повністю дерев’яний, тому було чутно як сусіди вмикали фен, телевізор та як гралися діти. Але конкретно для нас це не було великою проблемою, бо в горах сильно втомлюєшся і маєш міцний сон.

Все було чудово, меблі і всі інші елементи інтер‘єру нові. На кухні є всі зручності, такі як різний посуд, штопор, кавоварка, плита, холодильник, мікрохвильовка і все необхідне для комфортного проживання. Будинок та номер дуже затишні. Хазяїн привітний, доброзичливий, допоміг нам у вирішенні багатьох питань.

• Відгук від 4 жовтня 2023

Власник створив помешкання та атмосферу в яку хочеться повертатися. Усім раджу!
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Чисто та охайно; кухня на якій є усе необхідне; сортування сміття; закрита територія; приємний власник.

• Відгук від 2 жовтня 2023

Затишне житло на шляху на Петрос або Говерлу
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Поганого я не побачила нічого, все було дуже добре, велика дяка господарям!

Помешкання перевершило наші очікування. Ідеально, якщо ваша ціль - сходити в гори (за рахунок зручного розташування). Господарі помешкання дуже привітні, з ними було дуже легко домовитись, Юрій та Богдан ввійшли в наше положення та безкоштовно подовжили наше перебування в номері. Є чан на 6 людей за дуже демократичну ціну, перед відвідуванням спитали, чи я не вагітна, чи немає алергії на аромамасла. Це моє вперше, коли господарі так турбуються про здоров'я та попереджають, перепитують, це круто! Є доставка з кафе за 50 грн, є настійки та домашнє вино, 100 метрів - і є магазин з усім необхідним. За доплату можуть довезти в гори, до перемички між Петросом та Говерлою, а там 1,5 км - і Петрос дозволяє себе підкорити) Ми цим не користувались, але можливість є. Є кухня з усім необхідним. Щодо самого номеру - нам все дуже сподобалось, вид на гори, затишно, все, про що б я не подумала, все це було.

• Відгук від 25 вересня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Дуже гарне місце та затишний будиночок 🥰 чисто, кухня забезпечена всім потрібним, номери комфортні, все супер 👍 Щиро рекомендую!

• Відгук від 25 вересня 2023

Загальне враженя дуже чудове,
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

В номері доволі погана шумоізоляція, Також в нашому номері були дуже низькі двері у ванну кімнату, я постійно вдарявся головою у дверну раму (мій зріст 190)

Загалом котедж дуже чудовий, гарно облаштована кухня та побут, є усі потрібні речі для життя , навіть кавова машина та посудомийка. Також є сауна та джакузі які можна замовити за окрему оплату. Дуже привітні власники. Підказали які краще вибрати маршрути прогулянок та сходжень на гори. Також власники котеджу надають чудові послуги з трансферу. Усім рекомендую

• Відгук від 24 вересня 2023

все сподобалось

Все сподобалось. Гарне місце. Привітний господар. В помешканні є все що потрібно для комфортного перебування. Чистий номер, зручні ліжка. Вражає оснащеність кухні . Дякуємо Юрію за створення комфортних умов та за поради щодо цікавих місць.

• Відгук від 19 вересня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Чудовий готель котеджного типу на шляху до Говерли. Гора видніється з двору (якщо нема туману) і це справляє дивовижне враження. Номери досить комфортабельні, в карпатському стилі.

• Відгук від 17 вересня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Єдиний нюанс що без автомобіля може бути складно добиратись від котеджу до потрібних місць, але за додаткову плату є можливість доїхати до потрібної гори.

Сподобалося усе, від номерів до додаткових послуг, таких як чан, баня, мангал тощо.

• Відгук від 3 вересня 2023

Гарне розташування. Все чисто

• Відгук від 29 серпня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Зручність доїзду, прекрасний власник, який допомагав навіть з маршрутами відвідувань визначних місць. Вразила присутність усіх зручностей та неймовірна чистота. РЕКОМЕНДУЮ!🥰

• Відгук від 28 серпня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Шумоізоляція в дерев'яному будинку дуже слабка. Якщо не готувати їжу самому, до найближчого ресторану потрібно їхати на авто.

Кімната вигладала як новесенька - все в чудовому стані. Санвузол - як новий. У будинку є сучасна кухня з усім необхідним.

• Відгук від 25 серпня 2023

Все чудово
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Чутно все що відбувається в будь-якому номері, але якщо ви вдосталь находились за день, то це не заважає)

Чисто, кухня з всим приладдям, технікою, посудом. Гарне розташування і вид на гори та ліс

• Відгук від 24 серпня 2023

Дуже рекомендую місце для відпочинку
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Неймовірний вид на гори Говерлу та Петрос. Тихо, затишно, все необхідне є в номері. Дуже дякуємо господарю Юрію за гостинність та особливу увагу до гостей.

• Відгук від 23 серпня 2023

• Тримісний номер з окремою ванною кімнатою

Все сподобалося, затишний і чистий номер та ванна кімната, простора кухня з всім необхідним , а також привітний господар. Залишалися на 1 ніч, але обов’язково приїдемо ще🤍

• Відгук від 19 серпня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Власник Юрій багато розповідав, допомагав. Якщо йдете в гори з ранку під скаже що брати та яка погода на горі буде. Є двір де можна запакувати автомобіль. Все сподобалось

• Відгук від 18 серпня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Дуже гарний готель, простора кухня і їдальня, багато посуду на любий смак, кавомашина, паркувальне місце, супер господар готеля.