3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,3

9,1

• Відгук від 29 травня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Все сподобалось, єдине може що важко знайти готель на карті, чомусь коли вводиш адрес відправляє в інший готель, але це таке, 2 раза поблукали, на третій знайшли без проблем

Сподобалось все, але вид з вікна це просто супер, ради нього ми і приїхали в готель, і не розчарувалися. Персонал дуже привітний, номер дуже гарний і чистенький, ліжечко для дитини дали безкоштовно. Ввечері сісти на балконі з видом на гори де все світиться і з пледом це просто супер. Ми дуже задоволені перебуванням в готелі. Якщо ще поїдем на відпочинок в Карпати, обов'язково заїдемо. Сніданок теж був дуже смачним, і кава доречі не заварна чи з гейзерної кавоварки (як зазвичай у всіх готелях де включений сніданок) а хороша, смачна з апарату, і капучіно з класною пінкою)

• Відгук від 29 травня 2024

Чудовий готель
    • Двомісний номер з видом на гори

Задоволені відпочинком , готель новенький , чистенький , смачна кухня, приємні власники Вид з готелю неймовірний Ну і дуже пет-френдлі ) Відпочивала з собачкою мальтипу , у готелі також проживає така собачка , багато іграшок , навіть пригостили смаколиком

• Відгук від 30 квітня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Трішки було прохолодно в номері, хоча в прохолоді міцніше спалось🙂

Все сподобалось, гарний вид з вікна, розбудили півні, все так само добре як і раніше

• Відгук від 18 квітня 2024

Все сподобалось)

Все сподобалось)

• Відгук від 11 квітня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Прекрасний готель - стильний ремонт, просторі номери, надзвичайні краєвиди з вікна/балкону, бо немає ніякої забудови навпроти. Смачні сніданки та кухня/напої в цілому. Залишилися під приємним враженням від перебування та обов'язково завітаємо до вас знову чи радо порадимо друзям)

• Відгук від 2 квітня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Все сподобалось, лише, як побажання- можна було б розширити варіанти сніданків. А так все чудоао!

Чудовий готель, у гарному місці!

• Відгук від 24 березня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

В цьому готелі нам сподобалось все. Можемо щиро рекомендувати , не пошкодуєте! Обслуговування на вищому рівні! Персонал дуже привітний та приємний. Піклуються, щоб ваш відпочинок пройшов якнайкраще. Номер нас вразив з першої хвилини : насамперед неймовірний вид на гори, прекрасні світанки та чарівні вечори; чистенька , мʼяка постіль; водичку в номер поновлювали кожного дня; нові меблі, зручна шафа для одягу з вішачками, капці; в номері був маленький холодильник; тепла підлога; все для комфортного перебування! Окремо хочеться виділити сніданки - це було ну дуууже смачно! Видно, що готують професіонали!) Зручне розташування, спокійно можна підʼіхати на авто. Ми були в багатьох готелях , тому є з чим зрівняти! Цей готель наш щирий рекомендасйон😉

• Відгук від 24 березня 2024

Бракувало чайника( і можливо гардини не були б зайві.
    • Двомісний номер з балконом

Чистенько, комфортно, гарний вид з вікна .

• Відгук від 21 березня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Приємний персонал)))) Гарний вигляд з вікна))) Смачні сніданки)))

• Відгук від 20 березня 2024

Чудово!
    • Двомісний номер з видом на гори

Без машини незручно діставатися до центру Буковелю.

Готель дуже порадував. Гарний, свіжий ремонт. Дуже приємна атмосфера, приємний персонал. Прекрасні краєвиди у номерах, які на сторону гір. Великі вікна, що робить номер особливо світлим і атмосферним.

• Відгук від 19 березня 2024

Класний новий готель не в центрі за дуже цікавою ціною
    • Двомісний номер з балконом

Не вистачає асфальтованого покриття на під’їзді (100 метрів). Але це питання часу і впевнений, що скоро воно буде.

Дуже новий і сучасний готель. Не вистачає лише асфальтованого покриття на під’їзді до готелю (100 метрів), але думаю скоро воно з’явиться. Дуже чисті нові номери, шикарний вид на гори, класний ресторан зі смачною їжею. Ціна-якість на вищому рівні. Якщо локація підходить і не потрібен басейн/сауна, дуже б радив.

• Відгук від 11 березня 2024

Все сподобалось.

• Відгук від 8 березня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Заїзд до готелю трішки важкий під гору. Якщо ви в засніжений період будете їхати, бажано на позашляховику.

Були в Карпатах тиждень, проживали у трьох різних готелях, але цей сподобався найбільше. В кімнаті гарно, чисто, постіль крохмальна) Вид на гори чудовий , як і було заявлено при бронюванні! Єдине, що не було одноразових капців, але це не страшно. В кімнаті тихо, ізоляція чудова! Сніданок чудовий також!

• Відгук від 3 березня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Дуже чисто, просторо, гарний вигляд з вікна.

• Відгук від 28 лютого 2024

Сучасний новий готель
    • Двомісний номер із терасою

Було б комфортніше, якби тераси від номерів буди розділені, бо сусіди ходили скрізь.

Сподобалося, що все в готелі виглядає стильно та сучасно. Чудові тераси на першому поверсі, де можна любуватись краєвидом. В готелі нас зустрів Теді (мальтіпу) - це приємний бонус до настрою та що готель pet frendly.

• Відгук від 27 лютого 2024

Новий готель з гарною панорамою
    • Двомісний номер з видом на гори

Дорога до готелю: від того що там їздить транспорт для будівництва - на дорозі глина збивається і утворюються горби В цілому для кросоверів без проблем, для авто з низьким кліренсом дорога не буде приємною

Новий готель з гарним ремонтом; просторі номери з усім необхідним; вид на гори неймовірний; привітний персонал; смачні сніданки

• Відгук від 26 лютого 2024

Дуже приємний, стильний готель з чудовим краєвидом
    • Двомісний номер з видом на гори

- Чудовий вид з вікна - Співвідношення ціна / якість - Смачна кухня - Дуже приємний персонал що справді намагається зробити твій відпочинок найкращим

• Відгук від 21 лютого 2024

Чудовий готель!
    • Двомісний номер з видом на гори

Все сподобалось! Єдиний нюанс - це дорога, вірніше, її відсутність. Немає ніякого покриття, тому краще іхати на авто, якщо пішки - будете по коліна в багнюці. Але це не вплинуло на позитивні враження від готелю

Новий, сучасний, дуже стильний готель! Тепло, комфортно, красиво, інстаграмно! Види з номеру фантастичні! Панорама на гори! Прокидатись з таким видом - одне задоволення! Сніданок хороший, смачно та є з чого вибрати. Поруч з готелем є парковка.

• Відгук від 18 лютого 2024

• Двомісний номер з балконом

частина дороги до готеля неасфальтована (в дощ будьте готові забруднитись в багнюці). Якщо у вас своє авто, то проблем не буде.

Отель чудовий, дуже чистий та дуже гарний. Дуже зручно, що в готелі є свій ресторан. також приємний сюрприз це при замовленні кави смачні печеньки)))дрібниця, а приємно. Сніданки смачні, достатньо гарний вибір, багато овочей. Також в готелі є свій транфер по приємній ціні. Не зручно лише розташування (якщо ви без авто) так як частина дороги до готеля неасфальтована (в дощ будьте готові забруднитись в багнюці) Якщо у вас своє авто, то проблем не буде. Дякую Yo Hotel за такий гарний готель та персонал.

• Відгук від 18 лютого 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Незначний мінус-це шумоізоляцію у номерах.

Гарний та новий готель. Хороше місцерозташування. Затишні, чисті номера, зручне ліжко, хороший вайфай. Готувалися до гіршої дороги до готелю, але машиною було зручно добиратися, є невеликий участок ґрунтової дороги. Також є хороша парковка на території. Але найбільше вразили неймовірні краєвиди,рекомендую номер з видом гори. Відчувається, що в готель вкладають любов, вдосконалюють і розширяють його.

• Відгук від 17 лютого 2024

Все чудово

Шумоізоляція слабка

Гарний вид, комфортне перебування, смачна кухня та класна команда готелю

• Відгук від 11 лютого 2024

• Двомісний номер з балконом

Дуже гарний вид , привітливий персонал , смачні сніданки)

• Відгук від 11 лютого 2024

Дуже сподобався готель!
    • Двомісний номер з видом на гори

Чистий просторий номер, зручне розташування, гарний вигляд з вікна (песик лежав і просто дивився у вікно)), смачні сніданки, чудовий сервіс

• Відгук від 8 лютого 2024

• Двомісний номер з видом на гори

В ресторанному меню лише 1 десерт. Хотілось б більшого вибору десертів і бажано дієтичних (без вмісту цукру) А так ресторанні страви вишукані і дуже смачні. Дякуємо вам за це

Сніданок чудовий! Шкода, що о 09:30 вже не було сирників(((