3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,9

9,1

• Відгук від 16 травня 2024

• Двомісний номер

Все було просто чудово!!!!! Дуже уважний персонал (видно, що працівники цього закладу захоплені своєю роботою, а це якісно відображується на відвідувачах). Це місце, до якого хочется повернутися!!!!! Все продумано до дрібниць для комфортного відпочинку. Я вважаю, що це один з найкращих готелів України. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!

• Відгук від 14 травня 2024

Все ідеально!

• Відгук від 16 квітня 2024

• Двомісний номер

Все чудово! Однозначно рекомендую!

• Відгук від 14 квітня 2024

• Двомісний номер

Дуже затишне місце, комфортні будиночки, надзвичайна територія. Персонал дуже приємний! Дякуємо за чудовий відпочинок. Повернемося до вас обов'язково!!!

• Відгук від 11 квітня 2024

• Двомісний номер

Дуже все сподобалось! Привітний та турботливий персонал, охайна територія, чистий та компактний номер, кайфові ліжка, смачнющі страви(особливо зайшов банош з грибами), контактні тваринки і багато всього іншого. Якщо будемо в тих краях, питання де зупинитися не буде)))

• Відгук від 31 березня 2024

• Двомісний номер

Сподобалось усе, персонал на 12 з 10! окрема подяка ресторану!

• Відгук від 28 березня 2024

Рекомендую
    • Двомісний номер

Прохання по можливості замінити душові лійки з тримачем на душові комплекти зі штангою

Чудове місцерозташування біля річки під горою❤️доступ 24/7, смачна кухня, комфортні номери, а також дуже зручне ліжко і матрац для відпочинку після довгої дороги, наявність розкладного дивану, уважний персонал, наявність в номері міні холодильника, електрочайника, халати, білосніжна постіль та рушники. Важливо що територія готелю і парковки на ніч закрита. Окрема дяка за розміщення з домашніми тваринками🫶

• Відгук від 11 березня 2024

Зручно

Все дуже якісно. Дякуєм.

• Відгук від 28 січня 2024

Все було чудово

Такого не було

Дуже ввічливий персонал, гарні та чисті номери, велика територія, в ресторану готелю смачно та адекватні ціни

• Відгук від 18 січня 2024

Рай для романтичного і сімейного відпочинку
    • Двомісний номер

Michelle's - це моя любов з першого разу! Двічі відвідувала ресторан, в якому неймовірно смачно готують і на третій раз вже зупинились на ночівлю. Це тихий і комфортабельний комплекс, де можна забути про справи і повсякденну метушню. Це маленький рай зі своєю атмосферою і душею. Дуже вдячні всім і кожному за створення затишку і відчуття, наче вдома. Обов'язково повертатимусь, щоб насолодитись відпочинком у вас❤️

• Відгук від 31 грудня 2023

Ми та наші іноземні друзі були приємно вражені, закохались в це місце та обовʼязково повернемось!
    • Двомісний номер

Телевізор в номері потрібно вимикати з розетки, інакше вмикається посеред ночі, прибирання в номерах за вимогою.

Прекрасний сервіс, розташування, будиночки шумоізольовані, гарна територія з річкою, зоопарком та майданчиком, смачна їжа в ресторані.

• Відгук від 2 грудня 2023

Все сподобалось.

Відпочивали в цьому комплексі декілька днів.Враження лише максимально позитивні, зручне місце розташування, затишні та комфортні будиночки з усіма зручностями. Кухня ресторану окрема родзинка даного комплексу.Широкий вибір страв, адекватні ціни, швидке обслуговування та надзвичайно смачні страви! Адміністратор Вікторія дуже привітна та професійна.Будь-які питання та потреби вирішувалися в максимально швидкий термін. Також приємно здивувало наявність навісу для авто відвідувачів. Однозначно рекомендую для відвідування!

• Відгук від 17 листопада 2023

• Двомісний номер

Зустріла дуже привітна адмістратор Вікторія, яка допомогла з розміщенням, змінила номер, який не зачинявся на інший і за незручності принесла комплімент від шеф-кухаря неймовірно смачний десерт. Територія дуже чиста, номер із свіжим ремонтом чистий і теплий. У попередніх відгуках були претензії до Wi-Fi, наразі він чудовий.

• Відгук від 14 листопада 2023

• Двомісний номер

Готелем задоволені на всі 1000 із 10))) задоволені всім, починаючи від розміщення закінчуючи тарілками😅. Дуже привітний персонал, охайні та чисті номери. Номери опалюються обігрівачами, до нашого приїзду обігрівачі включили та нагріли номер)))Дуже смачна кухня, оригінальні подачі)) Ми безмежно задоволені! Дякуємо Вам!

• Відгук від 27 жовтня 2023

• Двомісний номер

Персонал, обслуговування на вищому рівні . Шеф кухару - респект.

• Відгук від 12 жовтня 2023

Чудове місце відпочинку ,комфортно та затишно.🤩
    • Двомісний номер

Дуже смачна кухня,чудове місце відпочинку,справжній релакс для душі і тіла,тихо затишно та комфортно.🙂

• Відгук від 9 жовтня 2023

• Двомісний номер

Хотілось би послугу прання речей.

Кухня, територія, місце розташування, проживання в окремих будиночках👍. Хороша послуга замовлення їжі в номер.

• Відгук від 6 жовтня 2023

гарне місце для відпочинку сімʼєю
    • Двомісний номер

Чудове місце, дуже затишно і гарно, смачна кухня, багато розваг для дитини: є дитячий майданчик і маленький зоопарк

• Двомісний номер

Затишне місце, гарна територія та місце розташування. Дуже смачна їжа. Дякуємо всьому персоналу готелю - адміністратору , офіціантам та шеф-кухарю з його помічниками !!! Ви СУПЕР !!! Дукуемо ! )))

• Відгук від 6 жовтня 2023

Дякуємо за чудовий відпочинок у цьому готелі!
    • Двомісний номер

Одразу скажу, що реальність краща за очікування. Розташування супер, на в'їзді до населенного пункту, подалі від центру (дороги там не дуже), на березі річки. Рівень сервісу, приємний персонал, якість харчування у ресторані готелю (кухня тут дуже смачна), середні ціни (не вищі за ціни у звичайному ресторані). Окремі будиночки як окремі номери (особливо те, що вони реально окремі, а не розділені стінами або перегородками). Якість ремонту та наявність усього необхідного - тапочки, халати, рушники, фен, холодильник, чайник, wi-fi, телевізор з андроїд ТВ (ютуб та інші сервіси) і т.д.. У будиночку чисто, свіжий ремонт та зручні кроваті, для дитини можна запросити додаткову кровать. Можливість приготувати блюда на мангалі самостійно та відпочити на березі горної річки. Загалом готель перевершив наші очікування, це той рівень, до якого треба прагнути усім в України у сфері надання послуг. Якщо будемо в цій місцевості ще раз - обов'язково тільки сюди

• Відгук від 5 жовтня 2023

Найкращий відпочинок

Не було такого

Сподобалось ВСЕ. Будиночки чисті, територія дуже красива, як на фото. Готують дуже смачно, ціни адекватні. Дуже затишно, по домашньому. Балкони виходять на фонтан, просто романтика вечором. Ліжко дуже комфортне і зручне в будиночку. Поруч річка і лежаки біля неї. Територія готелю неймовірно чиста. Для нас найкращий готель в Закарпатті. Приїдемо до Вас на новий рік. Ведмедики з прапорами надихають на нашу Перемогу. Особлива подяка від наших двох собачок 😍

• Відгук від 2 жовтня 2023

Немає зарядки для електромобілів

Ресторан

• Відгук від 27 вересня 2023

• Двомісний номер

Все дуже сподобалося. Чудова територія, зручні ліжка, смачна їжа, прекрасна природа. Багато тваринок на території, від чого дитина у захваті)

• Відгук від 24 вересня 2023

Все сподобалось.