3. Закарпаття: відгуки про готелі
  4. Поляна: відгуки про готелі
Україна Поляна Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Туристичний комплекс Каріна Оцінка за відгуками: 9,6

“На Закарпатті ми вперше і перше враження супер! Зі Сваляви нам організували трансфер. Господиня Габріелла прекрасна і привітна людина! Завжди цікавилась чи комфортно нам, чи все влаштовує. У котеджі є все необхідне для проживання (постіль, рушники, фен, засоби гігієни, капці, халати, стакани і чашки, чайник, холодильник, телевізор і багато іншого). Через два дні нашого проживання, нам змінили постіль, рушники на нові. Сніданки, що включені у вартість, просто неперевершені, дуже смачно і величезні порції, кава дуже смачна, мені як любителю, дуже сподобалось. Ресторан дуже класний. Окрема вдячність кухарю за такі смачні страви. Ціни дуже приємні.Територія дуже красива🤩 В пішій доступності всі магазини. Ми хотіли спробувати купання в чанах, тому поруч це все можна знайти і великою проблемою це не було. Ми ні разу не пожалкували, що обрали Карину! В підсумку хочу сказати: ДЯКУЮ! За такий комфортний відпочинок. Ми обов’язково повернемося ще!“

• Фантазія Оцінка за відгуками: 9

“Хороший інтерʼєр, чисто і комфортно в номері, басейн“

• Kateryna Оцінка за відгуками: 8,7

“Нічого“

• Туристичний комплекс Каріна Оцінка за відгуками: 9,6

“Вид з балкончика на гори, гарне подвірʼя. Смачно можна поїсти на місці“

• Arena Apart - Hotel Оцінка за відгуками: 9,1

“Все чудово, як завжди! Смачні сніданки, затишні та чисті номери. Команда готелю працює на відмінно 🫶👏👌. Чекайте нас знов у гості дуже скоро!“

15 найкращих готелів - Поляна