3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,8

9,5

• Відгук від 2 червня 2024

• Люкс з балконом

В кімнаті були деякі моменти з якими потрібно попрацювати, наприклад: 1) У душовій кабіні погано закриваються двері та сама душова система тримається на соплях. 2) Не було інструкції як підключити кабельне телебачення.

Гарне розташування готелю, ввічливий персонал, дуже смачні сніданки, номер в якому проживали був дуже гарний, але мав деякі недоліки. Проте це не завадило дуже гарно відпочивати🥰

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 29 травня 2024

• Дворівневі апартаменти

Хороший привітний персонал, особливо хочу відзначити дуже приємну дівчинку Марію (Адміністратор). Завжди з посмішкою зустрічала і допомагала з усім! Смачні сніданки, тихи місце з видом на гори, басейн, чан, місце для відпочину на вулиці з компанією (мангал, столики). Можна замовляти їжу в номер. Обов'язково приїдемо ще))) Відпочинок просто прекрасний!!!

• Відгук від 26 травня 2024

• Люкс з видом на гори

Умови проживання чудові, великий басейн та смачні сніданки, привітний персонал!)

• Відгук від 25 травня 2024

Чудове співвідношення ціни та якості

Все сподобалось

Готель сучасний з чистими номерами та привітним персоналом. Смачні сніданки та дуже красивий басейн.

• Відгук від 24 травня 2024

• Люкс з видом на гори

Зручне місце розташування готелю,привітний персонал,затишні та чисті номера з видом на гори.

• Відгук від 23 травня 2024

Отримали багато гарних емоцій від проживання в отелі, персонал дуже привітний, все чисто , гаврі сніданки! Поручь все що
    • Дворівневі апартаменти з видом на гори

Немає недоліків

Все дуже сподобалось, багато гарних місць поручь з готелем

• Відгук від 20 травня 2024

• Люкс з видом на гори

Все дуже сподобалось! Не дивлячись на ранній приїзд, речі можно було лишити та з 09:00 піти в басейн. Так само і ввечері, після виселення можно було лишити речі, гуляти на території та відвідувати басейн. Класний персонал, чудовий краєвид та сам готель 😍 смачні сніданки 🥰

• Відгук від 19 травня 2024

Лише приємні враження

Все сподобалось.

Від залізничного вокзалу і центра міста 5 хв пішки. До водоспаду Пробій 20 хв пішки. Розташування супер вдале. Кімната з балконом з видом на гори як на фото і навіть краще. Басейн в доступі весь день. Сніданки чудові і можна попросити приготувати трохи раніше, якщо до прикладу їдете на екскурсію. Гаряча вода є завжди, постійно працювала тепла підлога в ванній кімнаті і на кухні - супер комфортно. Персонал з дівчаток дуже чуйний, ненавʼязливий, як на мене майже непомітний. Анастасії окрема дяка за оперативність у вирішенні всіх прохань! Я в готелі відчувала себе як вдома. Відпочивала з мамою, то вона весь час питала скільки зірок в цього готелю)

• Відгук від 16 травня 2024

Повільний інтернет.

Доброзичливий і дбайливий персонал. Дуже зручне місце розташування. Гарні види з балкону. Смачні сніданки. Хороший басейн.

• Відгук від 13 травня 2024

• Люкс з видом на гори

Відмінне розташування у затишку, в абсолютно спокійному і не гамірному місці. Вид на гори - прямо з ліжка. Це неймовірно. Зручна кухня, смачний сніданок, красива тераса надворі, приємний басейн!

• Відгук від 5 травня 2024

Усе було чудово!
    • Дворівневі апартаменти з видом на гори

Чисто, смачна їжа, дуже приємні дівчата, які працюють у готелі. Природа чудова, чистий басейн, затишні тераси.

• Відгук від 28 квітня 2024

Особисте побажання, покращити сніданки 🙏🏻 у всьому іншому, молодці! Ми дуже вдячні вам за гарний відпочинок!!!
    • Напівлюкс з балконом

Їжа, нажаль(( У нас були включені сніданки. Нажаль, виявились не смачними.

Чудове розташування, класний, ввічливий, турботливий персонал, чисті охайні номери 👍

• Відгук від 7 квітня 2024

Обов’язково повернемось, рекомендую 👍
    • Напівлюкс з балконом

Все було чудово, дуже зручне розташування (вокзал/центр/ринок), приємний персонал, чистота і комфорт 👍 просторий номер, кухня, смаколики в номері, чай, натуральна кава👍 дуже смачні сніданки і загалом меню. Басейн приємно здивував, чистий і у вільному доступі весь день) Затишна територія, веранда. Дуже раджу, недоліків не має

• Відгук від 3 квітня 2024

• Напівлюкс з балконом

Сніданки входять в ціну, але мені вони були несмачні. Для дітей в меню майже нічого нема окрім солодкого. Один раз замовила по меню і зрозуміла, що буду їсти деінде, але не тут. Якщо б попрацювали трохи над сніданками та меню, було б взагалі ідеальне місце!

Дуже привітний персонал. Класне розташування майже в центрі Яремче, звідси пішки легко дістатися до всіх памʼяток та визначних місць, 5 хвилин від вокзалу. В приватному секторі, то ж тихо і затишно. З верхніх поверхів гарний вид. Відносно новий готель в сучасному стилі, деревʼяний зруб та затишні балкони. На території є чан за окрему плату. Є критий басейн, безкоштовний для мешканців, то є величезний плюс!

• Відгук від 2 квітня 2024

Релакс
    • Люкс з балконом

Але були дуже незвичні двері до ванної кімнати-для тих, хто дуже довірливий:)

Надзвичайний відпочинок вийшов. 2 дні ми просто насолоджувалися. Були з 11.03 по 13.03 Замовляли окремо чан і сауну. На той час ціни на інстаграм сторінці і офіційному сайті на додаткові послуги і меню ресторану не співпадали. Це було не дуже комфортно, але нашу міні відпустку не зіпсували. До дня народження презентували бутилку фрагаліно. Чистенько, тепло, затишно. Загалом місце дуже добре, бассейн гарний, чан затишний, їжа смачна

• Відгук від 1 квітня 2024

• Напівлюкс з балконом

Дуже смачні сніданки, замовляли з вечора на зручну годину. Привітний персонал, всі прохання миттєво задовільнялись. Чудовий відпочинок.

• Відгук від 30 березня 2024

Все чудово! Рекомендую! 😍
    • Люкс з видом на гори

Готель у центрі, але трошки вище, всюди можна добратись пішки, місцерозташування топ🔥 працівники - дуже привітливі людина, адміністратор Марія дуже дуже привітлива і файна 😊 у готелю чисто и затишно 😍

• Відгук від 26 березня 2024

Дуже гарно)))
    • Напівлюкс з балконом

Недоліки настільки незначні, що й згадувати не буду.

Зручне розташування, недалеко від залізничного вокзалу. Привітний персонал, чистий і зручний номер. Сподобався басейн, чан і сауну не використовували, але це теж в плюс. Балкон був дуже доречним, хоча в описі його не було. Рекомендую.

• Відгук від 21 березня 2024

Чудове розташування готелю ,смачні сніданки,чистота на вищому рівні,привітний персонал,басейн чудовий ,обовʼязково приїд

Звукоізоляція

Басейн

• Відгук від 14 березня 2024

• Дворівневі апартаменти

Погана звукоізоляція - наших дітей було чути на весь готель. Але то скоріше мінус для інших проживаючих.

Невеликий, досить затишний готель із зручним місцем розташування. Адміністратор - завжди на зв'язку, надасть всю інформацію,яка вас буде цікавити. Є теплий критий басейн,який входить у вартість проживання. Також на території є чани (оплата окремо, забронювати можна на ресепшені). Сніданки - різноманітні як для сніданків із досить великими порціями, входять в ціну проживання. Також можна замовити обіди чи вечері окремо, якщо не бажаєте далеко ходити. Ціни як для курорту - досить доступні. Номер чистий, світлий, просторий. Є все необхідне. Якщо хочете готувати самостійно - є міні-кухня. Також для гостей із авто є парковка на території готелю. Залишилися цілком задоволені. Обов'язково приїдемо ще

• Відгук від 11 березня 2024

Все супер 😍😍😍
    • Дворівневі апартаменти

Мінусів у цьому готелі не бачу ніяких

Доброго вечора щиро дякую за гарний відпочинок, чудовий затишний готель Чистий номер ,є все необхідне .Сніданки смачні Привітний персонал чудовий басейн Всім дуже задоволені та обовʼязково повернемося знову. Всім рекомендую відвідати цей чудовий готель

• Відгук від 11 березня 2024

Все добре

Чудові апартаменти -все чисто і комфортно.Зручне розташування готелю.Привітний персонал,професійний адміністратор Марія допогла вирішити організаційне питання швидко і якісно.Сніданки дуже дуже смачні . Обов'язково рекомендуємо вам тут зупинятися😍

• Відгук від 5 березня 2024

Все сподобалось, уважний та привітний персонал, чудове розташування і прекрасний бонус у вигляді басейну)
    • Напівлюкс з балконом

Комфортний номер, привітний персонал, чудовий басейн та смачні сніданки

• Відгук від 3 березня 2024

• Люкс з видом на гори

Тільки те,що була там всього один день)

Це один з найкращих готелів в яких ми відпочивали! Нас було сім людей,і всі були абсолютно задоволені.Дуже приемна адміністратор Марія,допоможе з любим питанням в любий час дня і навіть ночі. Сучасно,затишно,дуже чисто і комфортно.Ми знімали три номери,в кожному є кухня з усім необхідним.Навіть мікрохвильова піч,і кавомашина.Для кожного були халати,тапочки як в звичайному номері,так і в люксі.Люкс із джакузі біля вікна з видом на гори-це взагалі щось неймовірне! Рекомендую як на романтік ,так і для дівчат на дівочу вечірку) Басейном користувались стільки,скільки бажали.Водичка тепленька і чиста. Замовляли Чан.Дуже зручна кімната відпочинку,з чайником,чаєм і полотенцями. Дуже смачні сніданки,не банальні і гарно подані. Дуже сподіваюся,що буде можливість відвідати цей готельчик ще. Відверто кажучи,я вперше пишу настільки детальний коментар,просто стільки позитивних емоцій давно не отримували від відпочинку.