3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,3

8,8

• Відгук від 1 червня 2024

• Люкс

Немає такого, все очень понравилось

Гостинність, близькість до природи, басейн і ресторан

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 28 травня 2024

Ідеальне місце з басейном і приємним персоналом
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Чудове місце. Гарні номери, ідеальне розташування - власний вихід до річки і басейн. Персонал дуже дружній, їжа в ресторані смачна. Неодмінно приїдемо знов

• Відгук від 13 травня 2024

Загалом все сподобалось.
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Із незначних мінусів, це відсутність розеток в номері ( всього 2 біля телевізора) Не зручні матраси (їх 2 і це вже не зручно, і 1 із них нам попався трішки просівший. )

Дуже вдале місцерозташування. На березі річки з власною зоною відпочинку, і недалеко від головної дороги. Територія доглянута, є все необхідне для комфортного відпочинку. Є власний басейн і чан. Просторий номер з видом на річку і гори . У номері чистенько, прибирають щодня, це великий плюс. В вартість враховані сніданки. Сніданок замовляєте з вечора на зручний для вас час. Якщо раптом ви забудете замовити - не хвилюйтесь, працівники ресторану самі зателефонують до вас і обов’язково приймуть замовлення. Тому без сніданку не залишитесь. Персонал привітний і ввічливий.

• Відгук від 8 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Місце де можна відпочити душею. Гарні краєвиди на природу. Комфортне проживання, смачна їжа.

• Відгук від 6 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Місце казкове та неймовірне!!! Мене з донькою зустрів чудовий господар готелю, який допоміг швидко заселитися ( раніше вказаного часу)!!!Щиро дякую, всьому персоналу закладу за смачну їжу, чистоту та затишок!!! Дуже рекомендую цей готель!!!!

• Відгук від 1 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Чудове місцерозташування, персонал та комплекс.

• Відгук від 28 квітня 2024

Місце в яке хочеться повернутися.

Не має такого

Вдале розташування: біля річки, ліс, гори, і водночас біля дороги. Дорогу не чути. Свіже повітря, чудові краєвиди, доглянута територія, гарний номер з балконом. Вихід до річки чудово облаштований. Ландшафтний дизайн неймовірний з вечірньою ілюмінацією. Неймовірна краса! В номері є усе необхідне. В ресторані смачно готують.

• Відгук від 28 квітня 2024

Все ідеально! Персонал - то окрема любов.
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Сподобалось абсолютно все! Ідеальна локація над річкою. Від вокзалу та автобусної зупинки - 7 хв пішки. Дуже смачна кухня та величезні порції! Ми, чесно, пробували обідати в іншому місці. Але воно того не варте. Смачніше, ніж у Форесті, вас не нагодують. Дуже приємний та уважний персонал. В номерах тепло і чисто. Є все необхідне: фен, засоби гігієни, рушники. В коридорі стоїть кулер з гарячою та холодною водою. Однозначно рекомендую!!!

• Відгук від 27 квітня 2024

Дуже сподобалось,обовʼязково завітаю ще раз!

Супер смачний сніданок 😍

• Відгук від 11 квітня 2024

• Люкс

- місцерозташування - річка, гори - біля вокзалу в пішій доступності - тихе, спокійне, гарне місце - чудова, привітна власниця і весь персонал

• Відгук від 2 квітня 2024

За готель 10 разів так, за сам Татарів - ні.
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

З мінусів - сам Татарів: робити нема чого, ціна на таксі 250 грн за 2 км, до водоспаду 5 км - 400 грн в одну строну, до Буковеля 600грн. Служби Болт - немає, уклон - просто не беруть таксісти. Їздили автобусом який ловили на трасі. По готелю: немає мангальної зони, але якщо звернутись до адміністратора - покаже де можна посмажити.

Дуже привітний персонал, дуже чисто та комфортно. Дуже смачна кухня і ситні сніданки (дають на вибір більше 10 позицій). Був номер з видом на річку і гори - вона шуршить просто неймовірно! Якщо не потребуєте прибирання або просто не хочете щоб до вас зайшли за вашої відсутності - обовязково вішайте табличку - не турбувати.

• Відгук від 17 березня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Єдине що мені не сподобалося, то ціна за одну ніч. В букінгу була ціна одна а по приїзду сплатили без знижки. А так все добре.

Сподобалося місце розташування і краєвиди на які можна милуватися постійно, навіть в ночі. Бо є підсвітка

• Відгук від 7 березня 2024

• Люкс

Не можна замовити їжу із ресторану в номер

• Відгук від 29 лютого 2024

Все просто неперевершено
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Я просто взахваті від всього що звʼязано з цим готелем, чудові сніданки , неперевершене ставлення , просто наскільки приємно було за ці дні , що реально не хотілось їхати , але обіцяю обовʼязково повернутися. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ❤️❤️❤️❤️

• Відгук від 29 лютого 2024

не було снігу)

Гарне тихе місце не далеко від вокзалу- і це дуже зручно. Чисто в номері, привітно нас зустріли. Гарний номер , чиста ванна. Рано заселили та в день відїзду надали змогу не виїзжати рано. Все було чулово. Сніданки для чоловіка будуть замалі, но можна дозамовити за окрему плату. До Буковелю їздять з зупинки, котра зовсім поруч, рейсові автобуси раз на годину. 40 грн за людину. Дуже зручно)))

• Відгук від 23 лютого 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Супер локація, тихо, чудові краєвиди, приємний персонал, дуже тепло в номері. Тільки приємні враження Є бажання повертатись. Однозначно рекомендую.

• Відгук від 29 січня 2024

• Люкс

Відсутність чайнику, заборона прийому їжі в номері

Смачний сніданок, наявність холодильнику, затишний номер, гарний вид на річку та гору.

• Відгук від 29 січня 2024

Не побачила

Дуже затишний і комфортний готель, привітний персонал, смачна їжа і прекрасні краєвиди. Ми залишилися задоволеними і хочемо повернутися ще вже на більшу кількість днів.

• Відгук від 21 січня 2024

Повернемось ще)
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Гарний комфортний готель, чудове розташування, відмінний ненав'язливий сервіс. Смачні сніданки на вибір у вартості проживання, кулер з холодною та гарячою водою на кожному поверсі. Приємні гостинні господарі та уважний персонал.

• Відгук від 18 січня 2024

Такого немає. Все супер!

Сподобалося усе. Краєвид чудовий біля річки. Отель затишний, гарний і чистий. Страви смачні. Подяка кухарям і дівчині Христі за обслуговування. Особиста подяка адміністратору Світлані за її доброзичливість. Вона як бджілка працює на всі 100%. Дякую за приємні бонуси до дня народження. Усе сподобалося. Рекомендую отель Форест Хаус!Такого

• Відгук від 17 січня 2024

Чудовий вибір на березі Прута
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Клієнтоорієнтований доброзичливий персонал Прекрасний вид з вікна Смачні сніданки Близько до залізничної станції Тепло Хороший чан на березі річки

• Відгук від 16 січня 2024

Спокійно, затишно, гарно і зручно.
    • Напівлюкс

Готель має дуже зручне розташування, як до точок транспорту, так і інших населених пунктів неподалік. Дуже гарна територія готелю: альтанки, тераси, басейн. Вид з вікон зачаровував кожного разу, а шепіт річки - мій особистий кайф. В ресторані мали смачні сніданки і загалом страви, які куштували ще ввечері. В номері затишно, чисто, тепло і спокійно. Не дивлячись на святкування нового року з ресторану не було чути шуму, що дуже нас порадувало, певно, маємо подякувати за це гостям і персоналу. Звісно, окрема подяка власникам і персоналу. Панянки з ресторану приємні і уважні, було за радість бачити їх щоразу.

• Відгук від 7 січня 2024

Форест Хаус - це любов!!!
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Відпочивали у Форесті на Новий рік - стандарт біля ресепшену, формально це 2-ий поверх, але насправді 1-ий, бо нижче тільки ресторан на цокольному. Майте на увазі, що є стандарти без балкону (саме на поверсі ресепшу), про це ні на букінгу, ні на оф.сайті немає ніякої інформації. Готель розташований дуже вдало - вокзал, дорога, зупинки в 5 хвилинах, а в той же час повне єднання з природою - гори, смереки і шепіт Прута. Територія просто казка - є місця для відпочинку, бесідки, чудовий басейн і свій вихід до річки. Все доглянуте навіть у зимовий період. Взагалі відпочинком дууууже задоволені, сон чудовий, тепло, комфортно, зранку смачнющі сніданки, завжди чистий номер (прибирали кожного дня), кулери з водичкою на поверхах доступні у будь-який час. Окрема подяка дівчаткам з ресторану - просто бджілки! І, звичайно, адміністратор Світлана - душа готелю, кожного разу насолоджувались спілкуванням з нею! Величезне Вам дякую і до зустрічі влітку :))

• Відгук від 31 грудня 2023

• Люкс

Відпочивали з дружиною все дуже сподобалось. Гарний вид з вікна і шум гірської річки, на території є все що необхідно включаючи: басейн, дитячій майданчік, ресторан зі смачною кухнею та чан з видом на гірську річку і скелі. Зверніть увагу що чан з сірководнем. Ще відзначу, що там дуже привітний персонал, та гарні господарі. Дякуємо за відпочинок.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: