3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,8

10,0

• Відгук від 1 травня 2024

• Чотиримісний номер з видом на гори

Неймовірно красиве місце, дуже привітливі господарі, все нове, вишукане, гарно оформлене. Відпочиваєш і тілом і душею. Місце знаходиться в горах, під'їзд нормальний. Можна піднятися вище в гору, можна спуститися в ліс, в лісі річка. Обов'язково повернемось!

• Відгук від 27 березня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Неймовірне місце, рекомендую всім, привітні господарі, чисті номера, краєвид ну дуже гарний. Номер був з двома великими вікнами з видом на гори, а вночі купа зірок на які дивишся, лежачи у своєму білосніжному ліжку.

• Відгук від 20 березня 2024

• Двомісний номер з видом на гори

Чудове розташування, красиві види на гори. Привітний та приємний персонал

• Відгук від 29 грудня 2023

Загалом дуууже круте місце, але для відпочинку на місці, без частих виїздів.
    • Двомісний номер з видом на гори

Локація готелю для нас виявилась досить проблемною. Готель знаходиться у приватному секторі, на підйомі. В нас задньопривідна машина, для якої такі підйоми непередбачені. + їжа тільки під замовлення (ціни на порядок вищі, ніж у закладах) або ж затарюватись у магазині і самому готувати у готелі. До цього ми теж не були схильні. Тому довелось зʼїхати з цього готелю та шукати інший. Бо очікувався сніг і чоловік боявся за безпеку нашу і автомобіля.

Дуже гарно, затишно. Все є для комфортного проживання (але проживання на місці, без частих виїздів з помешкання) як на нашу думку. Для компанії з кількох сімей супер місце. Краєвид з балкону просто 😍

• Відгук від 28 листопада 2023

Дуже гарне місце, гарні краєвиди. Привітний персонал ☺️ Все сподобалося🥰

• Відгук від 26 листопада 2023

• Тримісний номер

Красиві види з номерів. Просторі та світлі кімнати. Чиста ванна кімната. Є камін в холі😍

• Відгук від 27 жовтня 2023

Приїдемо через рік ще! Руслано, чекай!
    • Двомісний номер з видом на гори

Хотілось би більш звукоізольовані номер, бо чутно як хтось ходить на другому поверсі. А так все ок 👌🏻

Наша перша відпустка в Карпатах і ми дуже задоволені! По-перше, дякую Руслані (господині всього цього) за її щирість, допомогу і посмішку. Можна було звернутись в будь-який час. Місце надзвичайно тихе і затишне, будинки сучасні, зручна постіль, все приладдя є в домі. Пральна машина в підвалі (попросила у Руслани порошок на одне прання, так мені хватило того стаканчика на весь тиждень, бо гори то іноді брудно). Вид неймовірний з номерів… розташування віддалене, але нам було окей, хоча ту Ворохту можна за півдня обійти! Також користувались послугою чанів і то класний вечір був, пригостили чаєм з мʼятою і медом, господарі слідкували як температура води. А ці будиночки підсвічені гірляндою - наче в різдвяній казці. ✨

• Відгук від 19 жовтня 2023

Далеко від магазинів, кафе

Гарний вид з вікна, привітний персонал і дуже гарна господарка

• Відгук від 23 вересня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Гарне місце, гарна господиня. Усі питання можна вирішити дуже швидко. Допомогли в усіх питаннях: від де замовити їжу до де взяти квіти о восьмій ранку. Дуже гарна територія, комфортні номери. Дякуємо за відпочинок!

• Відгук від 25 серпня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Місце розташування це просто ваууу,вид с вікна заворожує подих.

• Відгук від 24 серпня 2023

Здійснилась мрія
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Здійснилась наша мрія - пожити серед гір! Прокидатись вранці і пити каву з неймовірними краєвидами. Дивитись як сходить сонце з-за гір. Вночі милувались неймовірним зоряним небом. Спілкуватись із місцевими жителями, які поруч живуть. Це дуже привітні і добрі люди. Навколо спокій і тиша, подалі від метушні, яка панує в Буковелі та в помешканнях, які стоять вздовж трас. Маленький син 1,8 любив дивитись на корівок і курочок, які поруч паслись. Також йому подобався батут і навколо є багато місця, де можна побігати. Спочатку я хвилювалась як буде зі спільною кухнею, але мої хвилювання виявились марними, все було добре, всім все вистачало і черг не було, порадувала чистота, весь посуд був гарний і чистий. Загалом, гарно підтримувалась чистота. Порадувала також білосніжна постіль і рушники. Гарне прибирання. Спати було комфортно, матрац і подушки зручні. Замовляли чани на території - сподобалось! Власниця Руслана дуже приємна і готова допомогти, я ще не бачила господарів, щоб аж так хвилювались за своїх гостей. Вона надіслала одразу всю інформацію, куди можна піти, де що замовити. Їли ми найчастіше в ресторані Стара Ворохта, все сподобалось. Гарний інтер’єр у новому залі. Один раз їздили ловити форель і приготували її самі на грилі. Замовляли екскурсію по Ворохті на возику із конем - сподобалось і діткам цікаво. Ходили в похід на озеро Несамовите - це неймовірно красивий маршрут! Відпочинок видався неймовірний! Щиро вдячні Руслані та її родині! Успіху і процвітання! Сподіваюсь, що до нових зустрічей :)

• Відгук від 17 серпня 2023

• Тримісний номер

залишились в захваті від розташування, мальовничих краєвидів, заради яких не треба підніматись в гори, бо ти і так живеш майже на самому вершечку пагорба. в номері є все, що необхідно: вдосталь комодів, тумб, щоб розмістити речі і жити в комфорті на час відпустки, мʼякий матрас, чиста постіль, доглянута ванна кімната. Дуже зручно, що поруч з двоспальним ліжком є ще одне, для дитини) на території є купа місць для відпочинку: тераса, бесідка, гамаки, та навіть сісти на галявині на мʼякеньку травичку... Є мангал і все, що необхідно для приготування їжі на грилі. Бар з безліччю посуду, приборів, мікрохвильовка, холодильники, навіть посудомийка! в самому селищі багато розваг за приємні ціни: квадроцикли, кінні прогулянки в ліс, чан - чан то взагалі окрема історія - обовʼязково варто спробувати! Все було надзвичайно щиро, душевно і по-домашньому, прямо як в Алушті:))) обовʼязково повернемось сюди і не один раз. Годі й шукати кращого місця, задля того аби відчути себе в повній гармонії з природою, віднайти спокій, просто зрозуміти, що життя прекрасне, спостерігаючи за красою, що оточує тебе тут.

• Відгук від 14 серпня 2023

Прекрасні краєвиди, комфортне проживання, зручне розташування
    • Чотиримісний номер з видом на гори

До помешкання і господарів жодних питань! Усе сподобалося!

Дуже сподобалося помешкання! Вид з вікна на гори неймовірний! Дуже гостинні господарі. Номери дуже комфортні, чисті, будинок загалом дуже зручний. Балкони спільні із сусідніми номерами, є спільна кухня, та хоча ми і не любителі спільних приміщень, на наше перебування це ніяк не вплинуло і вражень не зіпсувало. Але якщо вас дратують люди, яких чутно зі свого номера, то краще шукати інше місце. На спільній кухні є холодильник, у номері немає. Чайник також тільки на кухні. У будинок можна замовити доставку їжі з двох ресторанів неподалік (платну). Господарі дадуть усі необхідні контакти. Територія велика, є мангальні місця, чани, парковка і батут для дітей. Дорога до будинку камениста, але достатньо рівна, щоб заїхати навіть на низькій машині. Через будинок проходить пішохідний маршрут на гору і полонину Кукул (підйом з дитиною зайняв 3 години), прямо від будинку дорога в ліс, де можна гуляти. Мало гавкітливих собак навколо. Сподобалося!

• Відгук від 8 серпня 2023

Фото мої.
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Критичних зауважень знайти важко. Мені все сподобалось. Не сумніваюсь, що знайдуться люди с особливими потребами і здібностями "докопатися" до чогось. Кожному своє...

Найчудовіше місце у Ворохті! Навіть не очікували таких краєвидів! Захоплює все: природа, гори, небо, ліс, та повний спокій і тиша. Нема потреби описувати усі послуги та переваги, що надає "Мелодія гір", все на вищому рівні! Автівкою доїхати до готелю не проблема, навіть з мінімальним кліренсом. Дуже зручно, що майже все поруч. Особлива подяка персоналу і керівництву готелю за дуже дбайливе ставлення до своїх гостей. Відчуття таке, що приїхав додому на відпочинок. Дай вам Бог сил та наснаги продовжувати та стрімко розвивати вашу чудову "Мелодію гір"! Відтепер ми ваші постійні клієнти. ДЯКУЮ!

• Відгук від 6 серпня 2023

Гарна локація
    • Двомісний номер з видом на гори

Нам дуже сподобалась локація. Гарний вид на гори і саму Ворохту. Немає зайвого шуму, тільки дзвін дзвоників від корівок і повна тиша навколо. Все необхідне для відпочинку є : зона барбекю, чани, гамаки. Дуже приємна і гостинна господиня. Класні чани. Також ми ходили в ліс , він зовсім поруч , і стежки більш-менш протоптані, тому небоялися загубитися і сповна насолодилися карпатським лісом:)

• Відгук від 5 серпня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Були дрібниці в останній день, які краще списати на випадковість.

Неймовірний краєвид. Власники дбають про комфорт гостей.

• Відгук від 2 серпня 2023

Перфектно!!!
    • Тримісний номер

Доброзичлива господиня Руслана, по сімейному зустріла, одразу надала всю інформацію про перебування та можливі додаткові послуги харчування та відпочинку. Чудові краєвиди що розкривається з будинку. Тиша, можливість побути наодинці з собою…

• Відгук від 1 серпня 2023

Рекомендую
    • Двомісний номер з видом на гори

Тиск води в душі. Дружині помити в душі довге волосся займало багато часу.

Сподобалися господарі, привітні та приємні. Гарні краєвиди, було дуже добре спати.

• Відгук від 21 липня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Відпочивали з родиною в ,,Мелодія Гір,, все дуже сподобалось, привітна та гостинна хозяйка Руслана, чисті, уютні номери, приголомшений вид на гори, тиша, спокій, те що треба після бурхливого життя у місті. Рекомендуємо!!!

• Відгук від 16 липня 2023

Власники дуже приємні, все як найкраще
    • Двомісний номер з видом на гори

Сподобалось все, а найбільше вигляд з вікна

• Відгук від 16 липня 2023

Це шале 100% вартує того, щоб сюди їхати і повертатися! Чудове місце для усамітнення і медитації на фоні чарівних Карпат
    • Двомісний номер з видом на гори

Був незначний запах зі стоку, але це дуже швидко виправили господарі

• Відгук від 15 липня 2023

Неймовірне місце для ретріту
    • Двомісний номер з видом на гори

Що пес власників був сумний і на прив'язі короткому, доки песики гостей насолоджувалися територією :))

Нам сподобалося все – розташування, нормер, наявність спільної міні кухні-їдальні, гамак, альтанка, і навіть кіт ;). Мелодія Гір перевершила мої очікування, бо я при бронюванні не очікувала, що окрім прекрасних номерів та привітних власників, кожний куточок території та види на гори це тотальне естетичне задоволення! Я шукала саме тихий відпочинок на природі, без гучних сусідів, без натовпів туристів та подалі від столичних звуків доріг і я його отримала. Готелів з такими видами в Ворохті одиниці (якщо взагалі можна порівнювати Мелодію Гір з іншими)), тому якщо бачите вільні місця, то бронюйте швидше!

• Відгук від 2 липня 2023

Бажаю господарям і далі розвивати свій готель, щоб скоріш вони могла пригостити кавою в кафе
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Поруч з готелем нема магазинів, якщо ви без машини, то можна або замовити їжу в готель з кафе чи з магазину, або прогулятися в центр і там все купити.

Готель знаходиться в мальовничому місці, вид з балкона був неймовірний - на ліс та гори. Якщо ви їдете на машині, то маєте оцінити всю тишу й красу місця, де знаходиться готель. В готелі є чани, альтанка, мангали, гамак. Є невеличка кухня з холодильником, де ви можете зберігати свої продукти, а вранці наприклад приготувати бутерброди або розігріти в мікрохвильовці їжу. Для дітей стоїть батут. Дуже приємна хозяйка готелю Руслана надала нам безліч контактів де можна поїсти смачно, де викликати краще таксі, взяти квадрацикли, то ж нам було дуже зручно, що не потрібно це все самим шукати (до того ж, ціни на квадрацикли та таксі виявились дешевше, ніж по місту). Трохи не вистачало саме кафе на території готелю, щоб можна було вранці прийти поснідати та випити кави. Але я впевнена, що згодом все буде.

• Відгук від 1 липня 2023

• Тримісний номер

Готель Мелодія Гір - фантастична знахідка. Це комфортне місце, не дивлячись на розташування високо на полонині. Наш приїзд був ранній, але нас поселили задовго до офіційного заселення. Ми проживали у великому будинку, кімната з видом на сад. Серед зручностей для гостей: мангал, гойдалка, зручна кухня, холодильник, тераса зі столиками ну і звичайно ж теплий чан. Вихід до центру міста 20-30 хв, але територія на якій ви поселені просто закохує. Користувалися послугами чану (оплата окрема), мангалом та зручностями на території. Дякуємо власниці за можливість раннього заїзду, пізнього від'їзду та неймовірну гостинність та охайність у помешканні. Інфраструктура містечка досить зручна, працює таксі та замовлення їжі на дім. Сподіваюся, що повернуся сюди з родиною аби знову відпочити від метушні. Дякую вам за душевне тепло, розвитку та процвітання.