3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,8

9,8

• Відгук від 27 травня 2024

Все супер

Чисто, гарний вид із вікна. Охайна і доглянута територія

• Відгук від 25 травня 2024

• Сімейний люкс

Відпочивали родиною, ми в захваті!! Неймовірне місце, дуже милі господарі, шикарний будинок, в якому дуже затишно, чисто і комфортно! Величезна кухня з купою нового, гарного посуду. Все чисто, все на своїх місцях. В номерах дуже зручні ліжка, чистіша постіль! В середні будинку багато дрібниць ( картини, ліхтарики, вази) які створюють неймовірний затишок. Ми не просто рекомендуємо це місто, а наполягаємо побувати тут! Це- казка!

• Відгук від 24 травня 2024

Претензій нуль

Дуже гарний вид, чисто, комфортно, шикарне подвір'я з зоною барбікю. Все дуже сподобалось

• Відгук від 5 травня 2024

• Двомісний номер

Дуже сподобалось, приїду ще , та рекомендуватиму друзям

• Відгук від 2 травня 2024

Скриплять ліжка

Чисто, приємні господарі.

• Відгук від 30 квітня 2024

Красивий дім з мальовничим видом на гори🤍Приємні, ненавʼязливі господарі! Є все необхідне для комфортного відпочинку.
    • Сімейний люкс

Комфортне, дуже естетичне помешкання, гарне, велике подвір’я, де приємно проводити час

• Відгук від 24 січня 2024

Дуже добрі господарі, все чисто , гарно. Ще повернусь туди обов'язково ❤❤

• Відгук від 5 грудня 2023

Все добре!
    • Двомісний номер

Не знаю)) може потяг не далеко, але не сказав би що це заважає)

Дуже затишно) чисто, охайно, зручно!

• Відгук від 8 листопада 2023

• Сімейний люкс

Гарні і привітні господарі. Все чистеньке, охайне. Світлана підказала де краще харчуватися, ловити форель і дійсно в цих містах було дуже гарно.

• Відгук від 7 листопада 2023

• Двомісний номер

Гарне місцерозташування, привітні господарі, дуже чисто, на кухні є все необхідне для приготування їжі, наявність мангалу.

• Відгук від 26 жовтня 2023

• Класичний тримісний номер

Дякуємо ,Світлані та Любомиру за гостинність ,хочеться ще і ще повернутися в Яремче в Lucy. В номері чисто , є все необхідне . Ванна кімната чиста. На кухні чисто, є багато посуду.

• Відгук від 25 жовтня 2023

Все сподобалось

• Відгук від 20 жовтня 2023

• Двомісний номер

Все на найвищому рівні, привітні господарі,завжди чисто та охайно.

• Відгук від 11 жовтня 2023

• Двомісний номер

Дуже сподобалось перебування в цьому готелі. Привітні господарі, все є для зручного проживання, гарне місце розташування.

• Відгук від 11 жовтня 2023

Загалом проживання сподобалося. 🙂 Дякую господарям за привітність.
    • Стандартний сімейний номер

Якщо у вас нема власного авто, то зважте на те, що Вам прийдеться витрачати багато часу і сил на те, щоб добратися і до магазину (близько 2 км), і до центру (близько 3,5 км). Шумоізлляція у будинку погана, пишуть люди, що їм заважав потяг, то я скажу, що кожен крок сусідів більш чутний, ніж потяг )))))) Як тільки заселялися, то на ліжку, сусіднім з моїм було багато довгого волосся, можливо не випралося від попередніх відвідувачів. От це єдине, що хотілося б виправити.

Господарі -привітні молоді люди, які дбають про про помешкання. Чисто було скрізь - зона барбекю оснащена всім необхідним, дуже зручно. Це накрита зона зі встановленими місцями для прийому їжі та відпочинку. Газон акуратно стрижений, скрізь прибрано та охайно. Кухня ідеально чиста, як вдома. Не дивлячись на те, що це одна спільна зона для всіх жителів, там порядок. Посуд чистий, є все необхідне для приготування, газова плита. Зона їдальні теж спільна, але за час перебування нам особисто ніхто не заважав і ми теж нікому. Місця вдосталь для всіх. Дуже гарний вигляд з балкона на другому поверсі, там можна посидіти випити кави.

• Відгук від 6 жовтня 2023

Чудовий будиночок в чудовому місці.
    • Класичний тримісний номер

Так і не звикли до шуму потягу вночі, але були про це проінформовані.

Сподобався будиночок, чистий і охайний номер, чудовий краєвид з вікна, зручності у номері.

• Відгук від 26 вересня 2023

• Стандартний сімейний номер

Довго вибирали житло, зупинилися на цьому,і не пожалкували. Перше,що вразило, це чистота, і не тільки у номері, а взагалі всюди. По всьому домі ходили босоніж, або у капцях, чистота -це саме перше на що ми звернули уваженя. Територія також чиста, дуже приємно,що попіклувалися і про діток, збудували маленький будиночок і гойдалку. Господарі приємні, завжди готові допомогти і підказати. На кухні є все необхідне. Дякую ,за приємний відпочинок і незабутні враження!

• Відгук від 17 вересня 2023

• Класичний тримісний номер

Щоб щось викликало дискомфорт, такого не було. Хіба що з незвичного, це був поїзд, який проїзджав декілька разів на добу, тривало це декілька секунд.

Чисті номери, привітні хазяїва, просторий хол з кухнею. Всім вистачало місця для відпочинку: зелена галявина з столиками, качелями, тераса з гарним краєвидом.

• Відгук від 7 вересня 2023

• Двомісний номер

Хороший готель. Зручне розташування,чудовий,гостиний персонал. Все сподобалось.Дякую)

• Відгук від 5 вересня 2023

Сподобалось
    • Стандартний сімейний номер

Дуже задоволена, відпочивали з сім’єю ! Територія гарна, мангальна зона зі столами чудова, чистий номер, для мене це було важливо! Все необхідне є на кухні. Все сподобалось, повернемось ще обов’язково!

• Відгук від 4 вересня 2023

+++

Ґазда знає все, що не спитаєш про відпочинок. Куди краще поїхати, де смачно і економічно поїсти, де купити продукти і сувеніри за вигідними цінами. Він ніби і був, коли тобі необхідно, але не заважав. Можна ввечері відпочити на балконі, на кухні всередині, на подвір'ї. Все ідеально

• Відгук від 1 вересня 2023

Тільки приємні враження. І потягів ми вже не боїмося 😁
    • Класичний тримісний номер

В номерах на другому поверсі в аномальну жаріщу під 40 градусів, також жарко вдень. Коли сонце ховається за гору, то стає прохолодніше. Якщо ви з дитиною і вам треба вдень тиха година в номері, то майте цей нюанс на увазі. Ми спитали Любомира (власника) і як тільки звільнився номер на першому поверсі, він дозволив нам переїхати.

Сподалось все. По-перше, як і в більшісті садиб в цьому регіоні, найперше, що цінується - це ставлення власників. Дуже приємні люди. Поселили дистанційно, все розповіли по телефону, на прохання про зміну номеру з другого на перший поверх поставилися з розумінням. Вони як бджілки підтримували чистоту та затишок в усьому будинку. По-друге, зручний простий номер. Туалет і душ в номері, це 👍 Ліжко і матрац і подушка - зручненькі, білизна і рушники - чистенькі. Зручніше коли маленький кухонний куточок є в номері, але тут на загальній кухні було все, ніхто не штовхався, всім вистачало і місця і посуду. Територія красива, доглянута, затишна. З сусідами дуже повезло, ніхто не гримав і на конях не скакав. Бо будинок дерев'яний, тому це треба розуміти кожному мешканцю, і тоді комфортно буде всим. Шуму від траси геть не було чутно. А ось потяги, то окрема історія. Вдень вони створюють антураж, наш малий висів на вікні і махав їм завжди- ціла атракція. А ось вночі, якщо у вас нервова система не стабільна, то з непривички можна налякатися, коли посеред тиші наближається гучний звук і додається вібрація. А поїзди їздять вночі тільки так. Але на другу ніч ми вже спали зі знанням справи і нас потягом не налякаєш 🤣

• Відгук від 1 вересня 2023

Рекомендую відвідати Lucy і насолодитися красою Карпат.
    • Класичний тримісний номер

Дуже приємні господарі. В будинку все охайне, чисте, своєчасно прибирали. Поруч з будинком стоянка для авто, що є дуже зручно. Гарний мангал, з усім приладдям до нього. Гарний вигляд з балкону. Всім рекомендую, не пошкодуєте!

• Відгук від 31 серпня 2023

• Стандартний сімейний номер

Привітні й гостинні господарі садиби. Дуже сподобався затишний, чистий і комфортний сімейний номер, з видом на гори. Також в будинку є чудова тераса з видом на гору Маковиця. Зручне і мальовниче розташування готелю Обов'язково приїдемо ще!!!