Буковель лижний курорт Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Girske Povitria 2 Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, сучасні та комфортні номери, є кухня, щоб зробити чай або каву, розігріти їжу 😀Все сподобалось 💓“

• Diamond Resort Black Оцінка за відгуками: 10

“Все було на висоті. Думаю що приїду ще.“

• Olimp Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, поряд автовокзал, супермаркет, підйомник. До озера з колесом далеченько, проте дійти можна. Номер сподобався (нам дозволили обрати). Чисто, охайно, просторо. Сніданки замовляли в номер. Смачно, порції вистачало і в обід перекусити. В ресторані не всі страви були, бо ми відпочивали в міжсезоння. Персонал ввічливий і люб'язний. Рекомендую.“

• Silveroks Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель у Карпатському стилі, привітний персонал, класний ресторан, кухня дуже смачна і гарна, персонал теж. Все дуже гарно.“

• Kasimir Resort Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 9

“Дуже привітний персонал в готелі, робили все, аби задовільнити наші потреби. Багатий вибір сніданків, шведська лінія. Випічка смачна і різноманітна. Обіди по меню теж дуже смачні. Вечерю готували для всіх однаково, бувало таке, що не дуже смакувало, але це справа смаку кожного.“

• Піги Оцінка за відгуками: 9

“Тихе, атмосферне помешкання з надзвичайно гарним краєвидом.“

• Клуб Яремчанський Оцінка за відгуками: 10

“Відпочиваємо тут не вперше і точно не в останнє. Приголомшливий вид, красиві, комфортні номери і дуже смачні сніданки, якісна і смачна кава. Персонал - це перлина цього готелю, якісно роблять свою роботу, при цьому залишаються непомітними для гостей. Окремо дякую адміністратору Вікторії за допомогу. Номери укомплектовані всім необхідним: фен, холодильник, телевізор, кондиціонер, халат, капці, косметика для душу та інше. З балкону неймовірний вид на гори, річку та залізничну колію, коли їде потяг, відчуття, що опинився у казці. Зручна парковка біля входу. Ситні сніданки, кава і чай у вільному доступі.“

• Chevalier Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасний сервіс, зручне розташування, прибирання в номерах на 5+, гарний ремонт, чудовий санвузол, прекрасний вид з вікна.“

• Villa Gor Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Все супер, дуже сподобалось, з дітками було комфортно, зручно, персонал відмінний!!!“

• Elena Spa Resort Оцінка за відгуками: 9

“Дуже приємна і привітна адміністратор пані Поліна. Без проблем змінила для нас номер. Номер чистий, свіжий, просторий. Гарна спа зона.“

30 найкращих готелів в регіоні Буковель лижний курорт