3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,5

9,8

8,9

• Відгук від 31 травня 2024

Чудове місце для відпочинку.
    • Люкс з видом на річку

"Обійми гір"це місце ,де можна перезавантажитись,відновити сили.Рекомедую і хочу відвідати ще і не раз.

• Відгук від 23 травня 2024

Прекрасний відпочинок.

Немає.

Задоволені відпочинком,номер затишний,чистий,спали під шум річки."Обійми гір"розташовані у мальовничому місці,де все гармонійно поєднане,прекрасні краєвиди,доглянута територія,та гостинні господарі.Рекомендуємо 🤗

• Відгук від 21 травня 2024

найкращий краєвид з вікна
    • Люкс з видом на річку

якщо зовсім придиратися - не дуже зручні ліжка, але нам на 3 дні були не критично, втомлені після прогулянок заснули б і на підлозі))) також мінусом було те що весь час була холодна сушарка для рушників в ванній кімнаті, тому рушники були весь час вологі, і було неможливо висушити деякі випрані речі.

Чудовий краєвид з вікна, вихід з номеру прямо на берег річки, поруч знаходяться мангали, безкоштовна парковка.

• Відгук від 16 травня 2024

• Люкс з видом на річку

Прекрасне місце для відпочинку!

• Відгук від 22 квітня 2024

Все дуже комфортно
    • Люкс з видом на річку

Залишились в дуже гарному настрої, цей вид з вікна-можна дивитись вічно, теріторія прибрана, тихо і дуже гарно, власниця Олена дуже приємна людина. В домі є все для комфортного проживання. На вулиці є альтанка з мангалом знову ж таки з гарним видом на річку. Взагалі все дуже класно. Приїдемо ще і всім тепер рекомендую < Обійми гір>

• Відгук від 14 квітня 2024

• Люкс з видом на річку

Доброзичлива господиня,сам номер з усіма зручностями,є все необхідне. З номера відкриваються найкрасивіші краєвиди,на території також гарно, чистенько є альтанки,гойдалки,мангали все необхідне для комфортного відпочинку. Усім рекомендую відвідати Обійми гір, і сама хочу повернутися в це мальовниче місце

• Відгук від 19 лютого 2024

• Люкс з видом на річку

Дуже гарне розташування котеджів, комфортні номери, гарний вид з номеру, себе почували як вдома, розв'язка супер, є локації не далеко від котеджів👍Дуже привітні господарі, плануємо приїхати ще в літаку та ще й з дітьми. Обійми гір- незабутні враження!!!!!😍😍😍🥰🥰🥰

• Відгук від 6 лютого 2024

• Люкс з видом на річку

Дуже гарний краєвид) відпочинок у цих котеджах-відпочинок для душі) Дуже тепло,дитині дуже сподобалось годувати качечок,виходячи прямо із номера,крутий дитячий майданчик!) в номері чисто і дуже тепло) велику роль грає тепла підлога) дуже хороші вікна,які не пропускають холоду і шуму річки) повернемось обовʼязково із компанією )

• Відгук від 31 січня 2024

Супер!!!
    • Люкс з видом на річку

Нам все дуже сподобалося! Пейзаж, повітря, шум ріки, крякання качок. Це щось неймовірне! Ще хочемо приїхати літом, щоб побачити цю красоту в зеленому кольорі. Все дуже заспокоює. Запалюєш камін, робиш стейк у мангалі, карпатське вино, шум ріки - це дуже класно! Раджу всім приїхати сюди!

• Відгук від 8 січня 2024

Все сподобалося.

Супер місце! Вид чудовий, господарі прекрасні, все супер.

• Відгук від 9 листопада 2023

Неймовірно затишно та гарно
    • Люкс з видом на річку

Чудові люди, привітні. Заїхала раніше, ніж домовлялися, але все вже було готове. Вид з помешкання не передати словами! В будинку є абсолютно все необхідне. Тепло, сухо і чистенько. Дуже вдячна за спокій і красу! Поруч магазини і зупинка. Все було супер! Дякую! Скільки ходила і придивлялася - кращого місця не бачила.

• Відгук від 8 листопада 2023

• Люкс з видом на річку

Все дуже сподобалося, дуже гарні господарі, гарне розташування та краєвиди , охайно та затишно

• Відгук від 17 жовтня 2023

Все супер

Немає такого.

Відпочивали у жовтні місяці з сім'єю,все дуже сподобалося,умови проживання,природа,вид,все чисто,зручно,охайно доглянута територія.В номері було тепло.Вид з номеру просто найкрасивіший,погода також порадувала теплом і сонечком.Дуже привітні господарі,розкажуть,покажуть,та допоможуть якщо звернутися.

• Відгук від 9 жовтня 2023

• Люкс з видом на річку

Відпочивали з чоловіком 3 дні в чудовому котеджі "Обійми гір". Все дуже сподобалося! Привітні господарі, чудовий та охайний номер, а вид це взагалі щось неймовірне, гори, річка, місце де відпочиваєш душою та тілом. ДЯКУЄМО!

• Відгук від 30 вересня 2023

Все дуже добре. Привітні господарі. Чудовий краєвид з вікон

• Відгук від 8 вересня 2023

• Люкс з видом на річку

Дуже сподобалась охайна територія, чистий просторий номер з усім необхідним для проживання, справді дуже привітні господарі , які намагаються зробити ваш відпочинок краще, ми проживали в будинку на декілька номерів , сусідні номери були зайняті , але не було ніякого дискомфорту, ми нікого не чули, на території також є альтанки з мангалом , де можна ввечері посидіти з видом на річку) неподалік є на будь який смак кафе та ресторани, поїсти є де якщо не хочете готувати самостійно)

• Відгук від 31 серпня 2023

• Шале з 3 спальнями

Повернулись з найкращими враженнями, не тільки через чудові краєвиди Карпат, але і завдяки Олені та Дімі. Від тепер, якщо Карпати, то це тільки" Обійми гір". Просто мега чудовий краєвид з номера на річку Пруд та гори, це краще, що могло бути. Чиста та охайна територія, привітні та гостинні господарі, наявність зручностей в номері, гарно облаштована територія, наявність парко місць та дуже затишна атмосфера. Тож якщо Вам хочеться відпочити з комфортом у тихому місці з надзвичайними краєвидами, то Вам точно сподобається.

• Відгук від 28 серпня 2023

Все дуже сподобалось! Наступного разу тільки в «Обійми гір»
    • Люкс з видом на річку

Вид просто неймовірний. Вихід з котеджу одразу до річки. Дуже тихо та спокійно. Місце яке просто закохує))

• Відгук від 27 серпня 2023

Незабутнє місце🤗
    • Люкс з видом на річку

Котедж знаходиться в мальовничому місці, розкішний вид з номера. Ми засинали і прокидалися дивлячись на гори і річку. Номер затишний, просторий, чистий, світлий, є кухня для приготування їжі, де є все необхідне. Власники дуже привітні і доброзичливі люди, які роблять все для комфорту Вашого відпочинку.Ми були перший раз, залишилися дуже задоволені, відпочили душею на всі 100%, і обов'язково приїдемо ще.

• Відгук від 21 серпня 2023

Наше перебування в котеджі "Обійми гір" було незабутнім і ми повернемося сюди знову.
    • Будинок із 3 спальнями

Хотілось би рекомендувати, додати трансфер з вокзалу до котеджу, а загалом все чудово.

Друзі і я вирішили відпочити в Карпатах і обрали для цього котедж "Обійми гір". І я можу сказати, що наша подорож перевершила всі очікування! Найперше, краєвид з котеджу був неймовірний. Гори, ліси і чисте повітря робили це місце справжнім райським куточком для відпочинку. Сидіти в альтанці та насолоджуватися видом було чистим задоволенням. Річка додавала особливого шарму. Сам котедж також вражає. Все було дуже зручно і комфортно. Ми знайшли тут все необхідне для нашого перебування. Кухня була добре обладнана, і ми готували смачні страви. Ще однією приємною рисою було те, що хоча всі котеджі були заповнені, ми майже не чули і не бачили інших відпочиваючих. Ми мали відчуття, ніби це був наш власний, ізольований райський куточок. Також, хочу відзначити гостинність господарів. Вони були дуже доброзичливими і готові допомогти нам у всьому, що нам потрібно. Загалом, наше перебування у котеджі "Обійми гір" було неймовірним досвідом, і ми точно повернемося сюди ще раз. Дякуємо за чудовий відпочинок у прекрасному місці!

• Відгук від 15 серпня 2023

• Шале з 3 спальнями

Тиждень тому відпочивали в "Обійми гір". Нам все дуже сподобалось! Затишно, чисто, гарний краєвид. Дякуємо за чудовий відпочинок!

• Відгук від 14 липня 2023

• Люкс з видом на річку

Дуже чуйні та вічливі господарі, гарне місце розташування, дуже охайна доглянута територія. Номер чистий, охайний, чудовий вид на річку та гори. Всім рекомендую!. А ми ще повернемось!

• Відгук від 10 липня 2023

Привітні господарі, які створюють максимальні умови для комфортного проживання.
    • Люкс з видом на річку

Такого що не сподобалося не було нічого

Розташування на березі річки, під дзюрчання якої ми засинали і прокидатися. Навпроти вікон гори, які кожного дня виглядають по іншому. Не забутній відпочинок для душі. Обов'язково приїдемо ще.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 9 липня 2023

• Будинок із 3 спальнями

В круглій альтанці незручні лавочки, потрібно зробити їх трохи ширшими

Гарний вид, комфортний будинок, місце для відпочинку надворі, шум річки глушить звуки навколо, тому ніхто нікому не заважав, навіть співаючи надворі)