3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

10,0

• Відгук від 24 травня 2024

Комфортний міні-готель у серці Карпат

Такого немає

Неймовірне розташування - серед карпатської природи вдалині від метушні. Чутні та уважні господарі - Галина Іванівна та Василь Максимович свою справу знають і люблять, а до постояльців ставляться як до членів сім'ї. Сам міні готель затишний і комфортний, територія різноманітна і доглянута - все продумано до дрібниць!

• Відгук від 9 травня 2024

Такого немає.

Сьогодні повернулися із "Карпатської вілли". Відпочивали 5 днів. Безліч вражень! Незрівнянна локація. Ліс поруч і довкола. Затишний номер, чиста питна вода, спів щіглів та дзюрчання річки радує відпочинок. Особлива подяка за привітний прийом Василю Максимовичу та Галині Іванівні. Бажаємо їм здоров'я та якнайбільше вдячних відпочиваючих. Сподіваємося ще побачитися...

• Відгук від 2 травня 2024

• Двомісний номер зі спільною ванною кімнатою - Мансарда

Дякую за чудовий відпочинок. Було враження, ніби приїхала у батьківський дім по відношенню від власників. А сама територія нагадала мені Балі - шум водички, ставочки, альтанки, гамак, спів пташок, білочка, що бігала за горішками. Казка. Ї відчуваєте душа, які вклали у це місце 😍

• Відгук від 26 січня 2024

Найкращий відпочинок

Немає такого

Дуже задоволені відпочинком!🤩👍Гарне розташування, чудова природа, все чисто. Дуже доброзичливий персонал, радушні хозяєва. Смачно готують😋 Обовʼязково повернемося ще туди!❤️

• Відгук від 15 січня 2024

• Двомісний номер "Комфорт"

Усе в цьому готелі створено з любов’ю. Атмосфера неймовірна, затишно і гарно. Дякую за відпочинок.

• Відгук від 30 жовтня 2023

• Двомісний номер "Комфорт"

Звукоізоляція притаманна для дерев'яних будівель. Низький wi-fi і кабельне телебачення, але при чудових погодних умовах це навіть +. Далеко розташовані заклади харчування.

Чудове місце розташування! Тихо. Шум річки. Чисто і в номері, і на подвір'ї. Все передбачено для комфортного відпочинку. Господар, Василь Максимович, дуже уважна, добра і чуйна людина. Рекомендував чудові локації. Вдячні за відпочинок!

• Відгук від 30 жовтня 2023

• Двомісний номер "Комфорт"

Дуже приємний, привітний господарь.Теріторія ухожена, чиста.Є богато альтанок,можно шось по смажити, є дуже файний зал з каміном. Розташування супер, поряд богато красивих місць. Але сама вілла така файна шо не хочеться з неї уходить 😉

• Відгук від 7 серпня 2023

• Апартаменти Делюкс

Готель на схилі гори, серед лісу; чарівна локація. Дуже багато розваг для дітей,

• Відгук від 28 липня 2023

Всім рекомендую
    • Двомісний номер "Комфорт"

Територія, чистота, природа та увага господині до відпочиваючих

• Відгук від 6 липня 2023

• Напівлюкс з балконом

Тут прекрасно все: гірське повітря, комфортні номери, чудове харчування, гостинні господарі. В поєднанні - все створено для якісного відпочинку!

• Відгук від 6 липня 2023

В цілому проживання мені сподобалась. Іншим разом обов'язково повернусь
    • Двомісний номер "Комфорт"

Трохи завищені ціни на харчування. Вечеря на двох зі звичайною запеченою картоплею, овечим салатом і узваром обійшлось у 1023 грн. Сніданок не входить у вартість

Чудове розташування. Номер чистий, все необхідне для комфортного проживання в наявності. Господарі ввічливі та щирі. Рекомендую всім відвідати цей комплекс.

• Відгук від 28 червня 2023

• Люкс

Дуже сподобалось місце. Все зроблено для відпочинку. Мені ніде не прийшлось щось просити, все необхідне є і навіть більше. Затишно. Чудові власники. Рейтинг правдивий. Бажаю вам розвиватися далі❤️ Їжа смачна. Готують супер

• Відгук від 3 червня 2023

• Напівлюкс з балконом

Чудовий відпочинок в мальовничому місці. Комплекс Карпатська Віла - місце для затишного відпочинку сім'єю або компанією друзів. Персонал привітний, уважний до гостей. Дуже рекомендую!

• Відгук від 13 травня 2023

Такого немає.

Відпочивали на протязі тижня. Такої гостинності, як тут ми не зустрічали. В перший день нашого відпочинку нас зустріли як вдома, навіть відчули себе трохи у гостях у наших друзів. Заселення і виселення було у той час, коли нам було зручно. Розташування комплексу: тут остаточно 20/10, бо скрізь дерева, ліс, навіть чути річку, яка протікає через дорогу від комплексу. Територія: дуже велика за розміром і на будь-який смак. Є місця відпочинку для дітей, декілька альтанок з мангалом, гойдалки, штучне озеро невелике. Кухня: у дівчини з'явився комплекс, бо так смачно, як годували тут - ми у Микуличині не їли. Меню велике, кожен зможе підібрати за своїми вподобаннями, головне замовляти заздалегідь. Порції щедрі, ціна і смак відповідають. Номер: вид з балкону - то неймовірна краса, ранкова кава на балконі під шум річки, на свіжому повітрі - це щось особливе. У номері є абсолютно все необхідне для проживання (рушники, одноразові капці, засоби гігієни, теплі ковдри, халати). Прибирали кожен день, міняли постіль та рушники також вчасно. Чистоту підтримують тут дуже добре. Опалення: відпочивали у міжсезоння, тому встигли застати мінусову температуру, але інколи навіть було жарко у номері, не мерзли. Загалом, дуже рекомендуємо, найкраще місце в Карпатах, обов'язково і з радістю ще повернемось! Дуже дякуємо за неймовірні емоції, які ми отримали!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 11 жовтня 2022

• Апартаменти Делюкс

Нам сподобалось все: готель знаходиться далеко від шуму траси, навколо ліс, річка. 15 хв ходу - і можна піднятись до поляни, де можна випити кави і з'їсти місцевого сиру. Звідти ж можна прогулятись на гору Костел, незабутні враження. На самій території багато альтанок, ми щодня там смажили щось на мангалі прохолодними вечорами, і просто пили чай в сонячні дні чи ховались від дощу і насолоджувались краєвидами. В самому номері все було дуже чисто, маленька кухня - ми багато готували, на кухні є все необхідне. Власник пригощав нас свіжими грибами - найсмачніші, які я колись куштувала). Взагалі, Микуличин ідеальне місце для естетичного відпочинку, а восени там просто нереальна краса. Всім рекомендую.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 12 травня 2022

Затишно
    • Двомісний номер "Комфорт"

Не впливає на сприйняття самого готелю взагалі, просто незручність: наразі немає можливості замовляти харчування в готелі. Треба везти із собою продукти або відвідувати належні заклади ближче до траси. В будь-якому випадку, нас про це заздалегідь попередили, тому жодних неприємних сюрпризів не було.

Розташування - просто казкове: компактна будова прямо на горі, оточена деревами. Усамітнення від гамору гарантоване. Дбайливий і уважний власник: дає персоніфіковані поради, куди варто потрапити / що подивитися на місцині. Є всі умови для затишного відпочинку (на території - бесідки, дитячий майданчик, літня кухня із UFO-обігрівачами на випадок прохолоднох погоди).

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 24 січня 2022

Затишне та гарне місце для відпочинку

Все добре

Сподобалося все, гарне розташування, дуже смачна їжа, тепло, комфортно, привітний персонал.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 16 січня 2022

Відмінне помешкання!
    • Апартаменти Делюкс

Варто знати, що помешкання не має: посудомийки, кавоварки, кухонних рушників, келихів. Бракувало місця під косметичні засоби у ванній кімнаті. Проте - це все лишаю для власників як побажання на майбутнє.

Все було на високому рівні: господар Тарас, інший персонал, облаштування помешкання. Розташування делюксу, у якому ми проживали, неймовірне! Жилося комфортно та затишно - почувався як вдома, але поміж лісу у якому прокидаєшся та засинаєш під звуки гірського струмочку. Приємно здивувало облаштування спільної зони барбекю, де було все необхідне для святкування великою компанією і навіть два потужних обігрівачі для того, щоб не змерзнути взимку.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 29 серпня 2021

Обслуговування на найвищому рівні!
    • Двомісний номер зі спільною ванною кімнатою - Мансарда

Готель просто казковий! Надзвичайно приємні власники! Кухня неперевершена! Це був незабутній відпочинок!

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 12 серпня 2021

Рекомендую.
    • Двомісний номер зі спільною ванною кімнатою - Мансарда

Зручне розташування готелю. В пішій доступності до локацій Карпатська гойдалка та гора Костел. Номер красивий. Кухня дуже смачна та різноманітна, готуються страви на замовлення. Персонал привітний. Розташування від жд вокзалу дуже далеко, 1,5 години легкою ходьбою, але при цьому шлях красивий, багато локацій для фотозйомки.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 3 серпня 2021

• Двомісний номер "Комфорт"

Тут дійсно відсутні будь-які недоліки, тут варто відпочивати!

Чудове місце для відпочинку! Це відносно невеликий готель у Микуличині з чудовим місцем розташування. Він знаходиться за 2,5 кілометри від траси, тому сюди не складно дістатися. При цьому, завдяки цій віддаленості тут чудова природа та приємне відчуття відпочинку на самоті, а не посеред селища. Із номерів відкривається гарний вид на лісові пагорби, поруч протікає гірська ріка. Територія вілли не велика, однак завдяки вдалому плануванню завжди є місце, де можна затишно відпочити. Номери у прекрасному стані, є усі приналежності, навіть халати. Відсутність кондиціонера не стала на заваді, навіть у спекотну погоду у номері було абсолютно комфортно. Тут гарно готують, ціни абсолютно співмірні з вартістю проживання, є можливість замовляти конкретну їжу на зручний час та снідати або вечеряти на терасі або за столами на території. Також для дозвілля можна орендувати велосипеди. А однією з головних переваг є привітність до гостей. Тут дійсно роблять все для того, щоб відпочинок справив якнайкраще враження. Відчувається щирість і турбота, а не стандартне готельне обслуговування. Відпочиваємо тут вдруге, першого разу відвідували 4 роки тому, і за цей час позитивні враження тільки ствердились. Хочеться повернутись сюди знову.

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 19 липня 2021

• Напівлюкс з балконом

На фоні цілковито позитовного враження є один мінус - дорога безпосередньо на під"їзді до вілли (від центральної дороги).

Сподобалося все! Привітний персонал, чисті номери, смачна їжа + всі умови для особистого приготування (мангали, альтанки, плитки). Рекомендую для тихого сімейного відпочинку. Ми тут були вже втретє! Тож рекомендую! Окремо хочу подякувати Тарасу за організацію екскурсії на джипі )) Відпочинок вдався!

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 18 червня 2021

Чарівне місце для відпочинку парою або компанією, гарний краєвид і поруч цікаві місця для прогулянки!
    • Двомісний номер "Комфорт"

Хотілося б більший смітник в номері

Приємний і вічливий персонал, щирі посмішки! На рецепції завжди підкажуть куди піти, де перекусити, де придбати сувеніри. Також смачна кухня, в готелі пропонують харчування і в номері, і на терасі, в дерев‘яних альтанках або в залі ресторану! В спекотні дні обід на свіжому повітрі - просто супер! Чистий номер, з усіма зручностями, є холодильник і чайник, балкон з маленьким столиком і стільчиками, з виглядом на ліс!

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 27 квітня 2024

• Двомісний номер "Комфорт"

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: