3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

№10 з 150 готелів - Буковель

9,8

9,3

• Відгук від 4 червня 2024

Нам все сподобалось, рекомендуємо цей готель!
    • Сімейний номер із видом на гори, двоспальним ліжком розміру king-size і доступом до спа-центру

Все сподобалось

Відпочинок був неймовірним, нам сподобалось тут усе. В готелі є басейн всередині, також на вулиці з підігрівом, сауна, хамам і все працює з 8 ранку і до 23 год. Сніданок та вечеря теж входить у вартість і все дуже смачне та великий вибір страв. Персонал завжди привітний, швидко реагував на всі прохання. Дуже дякуємо, ми обов’язково повернемось ще!!

• Відгук від 30 травня 2024

Сподобався професіаналізм та чуйність персоналу, включені смачні сніданки та вечері, наявність басейнів, саун, хамам , більярду та настільного тенісу, зручний паркінг...

• Відгук від 27 травня 2024

Рекомендую і чекаємо на нову зустріч всією родиною у цьому чудовому місці!

Сподобалось все!

Замовляли батькам номер. Батьки були дуже задоволені. Спа, більярд, смачна їжа. Дуже привітний персонал. Гарна природа і чудовий номер. Дякую, за зворотній звʼязок менеджерів! Пішли на зустріч у вирішенні всіх питань. Додатковим несподіваним бонусом було привітання мами з днем народженням! Дякую, що в такі важкі часи здивували і порадували батьків! Рекомендую!!!

• Відгук від 27 травня 2024

Дуже смачна кухня,привітний та ввічливий персонал,зручне розташування

• Відгук від 27 травня 2024

Все зроблено якісно та з любов'ю

Все чудово❤️

• Відгук від 25 травня 2024

Загальне враження : все було супер)))

Можливо замінити матраси і подушки на ліжку, не дуже зручні.

Все сподобалось. Приємний персонал, вишукані і смачні сніданки і вечері. Особлива подяка)👍Номер досить великий , і приємним бонусом є надзвичайний вид із балкона. Гарний і теплий басейн на вулиці.

• Відгук від 21 травня 2024

Єдиний мінус - будівництва поблизу, дуже шумно моментами.

Все сподобалось) готель розміщений практично в центрі Буковелю, з вікна номеру відкривається прекрасний вид на ліс. Дуже сподобалось харчування і привітний персонал)

• Відгук від 20 травня 2024

• Люкс із видом на гори та доступом до спа-центру

На даний момент сподобалось все. Але це міжсезоння. Можливо у сезон з підняттям цін це буде тим, що не сподобається))))

Ми відпочивали в номері Люкс. Номер дуже гарний! Дві окремі кімнати, просторо, чисто. Дуже велика ванна кімната. Всі, від адміністратора, до клінінг леді привітні, приємні. Їжа на рівні. Сніданок та вечеря - швецький стіл. Може ми звісно не дуже вибагливі, але голодним точно ніхто не виходив)) Окремо можна замовити собі їжу з меню. Якщо замовлятимите деруни, вважайте - порція здоровезна!)))) Є дитяча кімната, з батутом, лазанкою і басейном з кульками. Є невелика стоянка. В басейн і спа ми не дійшли, тому поділитись враженнями не можу. Але, думаю, ми сюди ще приїдемо і перевіримо))))

• Відгук від 19 травня 2024

Персонал чудовий. Без перебільшення, всі дуже класні і ввічливі. Місцерозташування та вид неймовірний. Смачна кухня, чудовий басейн.

• Відгук від 19 травня 2024

Сам готель, розташування, номери, персонал, спа, басейни, харчування, чистота- все ідеально! Окрема любов то теплий басейн з неймовірним краєвидом. Готель в якому отримуєш більше ніж очікуєш!

• Відгук від 17 травня 2024

Все сподобалося

Все дуже сподобалося! Розташування, сервіс, чистота, харчування шведський стіл, було дуже смачно і завжди багато їжі і вибору. Великий просторий сімейний номер, зручний і комфортний. Стильна і велика ванна кімната. Вид з номеру просто казка. Прибирання номеру і поповнення питної води кожного дня. Однозначно рекомендую і повернулася б ще не раз. Вже порадила декільком друзям, планують їхати до вас.

• Відгук від 15 травня 2024

Радимо цей готель для якісного відпочинку

Сподобався готель,басейн з підігрівом,спа,дуже смачна та різноманітна кухня,чистота в кімнатах,ввічливість персоналу

• Відгук від 10 травня 2024

Постіль чиста, але більше синтетична, ніж очікуєш. Тут чисто суб'єктивна думка, але хлопкова постіль була б кращим варіантом.

Дуже смачні сніданки та вечеря. За 7 днів основні страви і десерти, жодного разу не повторювалися. Це круто. Кухня великі молодці. Дуже чисто як в готелі, СПА, номерах. Клінінг дівчата молодці. Взагалі весь персонал молодці, дуже чемні, ввічливі, клієнторієнтовні. Всі номери виходять на ліс і мають балкон. Вид - неперевершений. Хамам та сауна, були справжні, чисті, температура як треба. Дуже чисті басейни з місцевою водою, вона м'яка, що круто. До центру, де підйомники 900 метрів. Пішки саме те. Є два більярдні поверхи, нарди, настільний теніс. У всіх приміщеннях приємні запахи. Коротше, ми рекомендуємо 100%. Оцінка на букінгу справедлива, навіть чомусь нижча від реальності.

• Відгук від 10 травня 2024

Невеличке зауваження з приводу роботи спа. Хамам не завжди був з парою. Через мале завантаження отелю переодично не працював один з спа - і не завжди про це була доступна інформація.

Кухня - дуже смачно та різноманітно. Кімната відпочинку на 5 поверсі. Теплий басейн на вулиці. Персонал

• Відгук від 9 травня 2024

Все сподобалось!
    • Люкс із видом на гори та доступом до спа-центру

Все сподобалось! Номер, чистота, все на високому рівні. Годують дуже смачно! Привітливий персонал.

• Відгук від 7 травня 2024

Все супер,чисто,гарно,персонал на вищому рівні,їздили з чоловіком на вихідні. Спа,більярд,ресторан,ми дуже задоволені, сподіваюсь завітати ще🤗

• Відгук від 4 травня 2024

☺️🗻🌄😍

Персонал , місце розташування , вид з вікна , сніданок/вечеря , також дуже комфортні та просторі номери Сподобалось все ☺️

• Відгук від 29 квітня 2024

В даному готелі відпочивали вперше і враження чудові. Просторі, чисті та затишні номера. Зручне розташування. Хороша СПА-зона, незалежно від кількості людей завжди підтримується чистота. Різноманітна та дуже смачна кухня. Дуже привітний та чуйний персонал. Обов’язково повернемось :)

Все сподобалось

Все дуже професійно, заселення відбулось безкоштовно о 8 годині ранку

Все чудово

• Відгук від 28 квітня 2024

Чудовий готель, все сподобалось! Чисті просторі номери, дуже привітний персонал, великі басейни з теплою комфортною водою - все тут є! А вид з номера просто неймовірний! 🌲🥰 Повернемося сюди ще, з задоволенням!

• Відгук від 27 квітня 2024

Дуже хороший готель в цьому ціновому сегменті !

Нам сподобалось все: 1. відношення персоналу до гостя; 2. смачна кухня (як шведський стіл так і по меню); 3. чистота в номері та загалом у готелі; 4. звукоізоляція; 5. хороший СПА+ басейн під відкритим небом.

• Відгук від 27 квітня 2024

Чисто, смачно, гарний вигляд з вікна , чудовий персонал

Все чудово

Дуже гарний готель) Ідеальна чистота, смачна їжа, чудовий персонал! Ми задоволені на 100 %

• Відгук від 23 квітня 2024

Персонал дуже приємний та кваліфікований. Їжа у ресторані смачна.