2. Турция отзиви за хотели
  3. Централна Анатолия отзиви за хотели
  4. Гьореме отзиви за хотели
Турция Гьореме Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Ares Cave Suites Оценка от отзивите: 9.6

„Бяхме посрещнати от усмихнат и много любезен рецепционист на име Али. Направи ни резервация за вечеря в прекрасен ресторант с местна кухня, и като цяло ни съдейства от какво имахме нужда през целия престой. Закуската беше прекрасна.“

• Vezir Cave Suites Оценка от отзивите: 9.2

„Местоположение“

• Ares Cave Suites Оценка от отзивите: 9.6

„Чист,поддържан хотел. Отзивчив персонал,добра закуска,паркинг,на 10 минути пеша от мястото(хубаво турско кафе) за наблюдаване на балоните“

• Sevin Stone Hotel Оценка от отзивите: 8.9

„Хотелът е в центъра, но на тиха уличка. Има паркинг, добра закуска, чисти стаи и чудесни собственици. Много приятен престой имахме.“

• Garden Suites Hotel Cappadocia Оценка от отзивите: 9.3

„Хотелът е изключитено чист, удобен, уютен. Персоналът е отзивчив, мил и любезен. Прекрасна и богата закуска. Всякаш е домашно приготвена. Гледката е невероятна. Ех, ако имаше и балони.“

• Bedrock Cave Hotel Оценка от отзивите: 9

„Прекрасни впечатления от персонала, и особено от Хасан и Нукри. Съдействат за всичко, и то с видимо удоволствие и желание. Много вкусна и богата закуска.“

• Rustic Caves Hotel Оценка от отзивите: 9.5

„Стилен бутиков хотел , намиращ се много близо до центъра на Гьореме. Просторни стаи и бани , изключително любезен услужлив персонал. Страхотна закуска. Препоръчвам сърдечно.Изключителна гледка от терасата , за тези които ги е страх да се качат на балон.“

• Rose Valley Hotel Оценка от отзивите: 9.3

„Прекрасно място Обилна закуска Отзивчив хост Прекрасна просторна тераса за почивка и снимки с балоните“

• Risus Cave Suites Оценка от отзивите: 9.3

„Фантастичен престой в Гьореме! Малък бутиков хотел с отлична локация. Чиста и просторна стая ,страхотна панорамна тераса с чудесна гледка.Специални благодарности на Дурсун,отзивчив и винаги готов да помогне. Fantastic stay in Goreme! A small boutique hotel with an excellent location. Clean and spacious room, great panoramic terrace with great views. Special thanks to Dursun, responsive and always ready to help.“

• Göreme Reva Hotel Оценка от отзивите: 9

„Превъзходно! Препоръчвам с две ръце😊👍“