2. Thajsko - hodnotenia hotelov
  3. Phuket Province - hodnotenia hotelov
  4. Karon Beach - hodnotenia hotelov
Thajsko Karon Beach Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Karon Phunaka Resort Priemerné hodnotenie: 8,3

„Dobrý vyber raňajok a krásny výhľad z bazéna“

• Princess Seaview Resort & Spa - SHA Plus Priemerné hodnotenie: 7,8

„pekna velka izba, dobra poloha, mily personal, slusny vyber jedla na ranajkach“

• Diamond Cottage Resort & Spa Priemerné hodnotenie: 8,3

„Veľmi príjemný pobyt, raňajky a personál bol veľmi vynikajúci. Určite odporúčame pobyt keď sa budete nachádzať na Phukete! Tento hotel bol vynikajúci!“

• Memory Karon Resort Priemerné hodnotenie: 8,4

„Všetko super. Len by to chcelo viacej na výber z raňajok inak nemáme čo vytknúť. Vrátili by sme sa znovu.“

• Pacific Club Resort Priemerné hodnotenie: 9,3

„Mali sme velku family suit (110m2). Vsetko bolo uzasne, mily a usluzny personal“

• Pacific Club Resort Priemerné hodnotenie: 9,3

„Krásna zeleň ,nádherný strešný bazén a jeho výhľad. Jednoznačne krásna energia celého hotela. Ale čo som ešte nikdy nezažila, tak to bol rozprávkový (zrejme majiteľ) pán, ktorý sa každému srdečne prihovoril. Neobišiel nikoho. Neskutočná energia ako z filmu, za celý pobyt v Thajsku som takého milého človeka nestretla. Zanechal vo mne hlboký dojem <3“

• The Village Resort & Spa - SHA Plus Priemerné hodnotenie: 8,6

„Je to menší resort thai štýle boli tam len dospelí lebo tak bolo nastavenie postelí.A hoci to je asi 1km od verejnej pláže Karon beach bol to útulný resort boli tam skoro samí Európania. Personál veľmi ochotný. Za 14 dní na Phukete som bola v štyroch hoteloch na 4 plážach. Karon beach je len jedna. Nabudúce si už vyberiem len thai style hotel.“

• „Hotel bol v dobrej lokalite v pešej vzdialenosti ku Karon beach. Páčilo sa nám vybavenie a kúpeľňa. Raňajky boli chutné a bol veľký výber z rôznych jedál.“

• „Páčilo sa nám všetko, od priateľského personálu, ktorý sa stále usmieval až po zariadenie izieb a lokalitu. Veľmi pekne zariadené, úžasná veľká posteľ. Skvelý balkón s úžasnými kresielkami. Celý rezort je obklopený prírodou 😍 úžasne bazény, ktoré poskytuju súkromie nakolko je ich v hoteli viac a každý pripadá na určitý počet víl. V bazénoch bola úžasná voda, ktorá nás vždy schladila. Výborne raňajky!!“

• Bevans Place Karon Priemerné hodnotenie: 7,9

„Pomer cena kvalite velmi dobry hotel 👌 ostali sme aj dlhsie ako sme planovali“

Karon Beach: 30 najlepších hotelov