2. Thajsko - hodnotenia hotelov
  3. Thajsko - hodnotenia hotelov
South Thailand Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Rummana Boutique Resort - SHA Plus Priemerné hodnotenie: 9

„Kontinentálne raňajky, kto chce a nehľadá zámienku určite sa chutne naraňajkuje. Rezort na peknej pieskovej pláži, more neuveriteľne teplé. Bývali sme v novo zrekonštruovanej chatke, ubytovanie sme teda mali nové, čisté a trendy. Pozitívni personál vždy s úsmevom na tvári. Podľa mojho subjektívneho názoru, je v oficiálnom prejave, väčšina thajcov usmievavá a úslužná. Skvelá dovolenka, určite sa do Thajska vrátime.“

• Sita Krabi Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„ciste izby skvely personal urcite aj nabuduce“

• Utopia Resort Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita“

• BS Airport at Phuket Priemerné hodnotenie: 10

„super poloha par minut peso od letiska, ked potrebujete prenocovat pred odletom. velmi prijemny personal, ktori nam ponukol zdarma odvoz na letisko na vyhovujuci cas.“

• Family Tanotebay Resort Priemerné hodnotenie: 5

„Pláž , výhlad“

• OZO Chaweng Samui Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita, more, čistota, personal“

• Beach Bungalow at Lanta Resort Priemerné hodnotenie: 9

„velky priestrany bungalov v krasnom prostredi hned pri plazi, moznost pozicat skuter, dohodnut vylet ci masaz, vsetko na jednom mieste“

• The Briza Beach Resort, Samui - SHA Plus Priemerné hodnotenie: 10

„Bazén v izbe, sukromie, kľud, personál, nadherné velké izby, ochota personálu čo najviac vyhoveď človeku“

• TropiCoco Beach Resort Koh Phangan Priemerné hodnotenie: 8

„Vyborna lokalita s krasnou plazou a super sluzbami v okoli“

• „Náš pobyt v Outrigger Khao Lak Beach Resort bol skvelý hlavne vďaka skvelému hotelovému tímu, ktorý sa staral o naše pohodlie - od recepcie, cez perfektných animátorov v detskom kútiku (špeciálne Mrs Kook, ktorú si naša dcérka veľmi obľúbila a týmto ju pozdravujem zo Slovenska), upratovačku Jip (taktiež pozdravujem) až po pánov z bazéna (pán Shane a Sa, vďaka za hodiny boxu) a ďalším, ktorý sa o nás starali. Hotel ma dobrú polohu, ak si chcete oddýchnuť a zrelaxovať mimo ruchu množstva turistov. V pešej dostupnosti (aj s deťmi) priamo po pláži sú viaceré dobré lokálne reštaurácie - Lomlay Seafood, Be Friend Restaurant Bangsak či Mr Bao Family Restaurant, kde sa viete veľmi dobre najesť prakticky kedykoľvek a za veľmi prijateľne ceny. Neodporúčal by som teda stravovanie v hoteli ani si kupovať kúpony, ktoré hotel ponúka - je to predražené. Samozrejme, v hoteli bolo viac rodín s deťmi, takže sa musíte pripraviť na väčší hluk pri bazéne a počas dňa. Hotel má ale veľké množstvo ležadiel, takže sa dá vybrať čo vám vyhovuje. Tiež som ocenil vždy bezplatné flaše vody na izbe. Cez cestu z hotela je aj menší obchod, kde si viete kúpiť všetko nevyhnutné a prípadne aj vyprať prádlo. Tiež je v okolí viacero rodinných masáži, kde viete relaxovať. Suma sumárum, Outrigger Khao Lak Beach Resort určite ešte v budúcnosti navštívime.“

30 Najlepších hotelov v regióne South Thailand

podľa 1 295 975 hodnotení hotelov na Booking.com