2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Central Anatolia Region: відгуки про готелі
  4. Гьореме: відгуки про готелі
Туреччина Гьореме Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Mirzade Konak Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“З вікна номера було видно повітряні кулі і світанок, номер просторий, місце розташування готелю у центрі Гьореме, персонал дуже дбайливий і готовий допомогти у вирішенні будь-якого питання. Задоволена, що обрала цей готель для першого візиту у Каппадокію“

• Perla Cappadocia Оцінка за відгуками: 9,5

“Привітний персонал, гарні, сучасні і стильні номери.“

• Milat Cave Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудовий готель, дуже затишний та комфортний! Відповідальний та ввічливий персонал, дуже вдячні за організацію екскурсій- політ на кулі та квадроцикли. Сніданки смачні, матрац та подушки зручні, багато місць для відпочинку- гойдалки, диванчики, крісла зі столиками та чудові видові тераси. Нам все сподобалось, приїдемо ще обов’язково.“

• Rocca Stone House Оцінка за відгуками: 9,4

“Чудове місце для проживання у Гореме! Розташований поблизу центру, що дуже зручно. Персонал дуже доброзичливий і допоміжний, навіть дозволили залишити наші речі раніше. Рекомендую цей готель на 100%!“

• Göreme Art Stone Оцінка за відгуками: 8,3

“Приємний отель в центрі Кападокії. Прості але смачні завтраки. Тераса на якій можна посидіти та полюбоватися видами. Персонал добрий та привітний :)“

• Vezir Cave Suites Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже гарний номер, є навіть більшим, ніж здається на фото, трьом людям комфортно проживати, велика ванна і звичайно неймовірний вид на Кападокію і повітряні кулі. Персонал дуже привітний, завжди допоможе із порадами щодо активностей, смачні сніданки і в номері прибирають кожного дня. Локація дуже зручна, 3 хв спуститись до центру, де є всі кафе або сувенірні магазини, 5-10 хв до оглядового майданчика, де зазвичай фотографуються із повітряними кулями.“

• Emit Cave Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудові тераси для спостереження за повітряними кулями! Дуже приємний персонал. Ситний сніданок. В номері було тепло(коли увімкнули батарею). Зручні ліжка.“

• Rocca Stone House Оцінка за відгуками: 9,4

“Гарна ціна, гарний інтерʼєр. Смачний сніданок, шведський стіл, красивий краєвид з ресторану.“

• Medusa Cave Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Великий стильний номер за гарною ціною.“

• Sato Cave Hotel Оцінка за відгуками: 9,5

“Супер локація, супер персонал, супер сніданок. До всього близько. Екскурсії замовляли просто в готелі. Сервіс на висоті! Таксі біля готелю за невеликі гроші. Надзвичайно ввічливий гостинний адміністратор Hunkar допомагав нам у всьому. Буду усім рекомендувати обрати саме цей готель!“

30 найкращих готелів - Гьореме