2. Turska: recenzije hotela
  3. Central Anatolia Region: recenzije hotela
  4. Göreme: recenzije hotela
Turska Göreme Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Rustic Caves Hotel Prosječna ocjena: 9,5

„Lokacija je izvrsna, glavne znamenitosti su u području koji je dostupan hodanjem. Okolica Goremea- izuzetno zanimljivo područje za šetnju. Najviše mi se svidjela ljubaznost osoblja, komunikacija, susretljivost, velika pohvala g. Armanu i g. Serdaru što su naš boravak učinili odličnim u smislu organizacije aktivnosti i izleta po vrlo poštenim cijenama, te transfera aerodrom-hotel. G Arman - odličan engleski, izuzetno susretljiv. Izgled sobe odgovara fotografijama, tuš je dobar, izuzetno prostran. Krevet udoban, prostran. Doručak dobar, uglavnom klasičan.”

• Adora Cave Suites - Prosječna ocjena: 9,2

„Lokacija hotela je idealna, jako blizu centra Goreme. Domaćini hotela bili su izuzetno ljubazni i uslužni. Pomiglo su nam organizirati turu na quadovima i turu s konjima. Soba je bila jako lijepa i udobna. Boravili smo u sobi u prizemlju #104, odgovarala je onoj prikazanoj na slikama, prekrasnog uređenja, grijali su prostoriju cijelu noć, mirno okruženje, idealno za ugodno spavanje. Doručak je bio tipičan turski, ukusan i svježih namirnica. Predivna terasa s jako lijepim pogledom na grad i na balone ujutro.”

• Alpha Stone House Prosječna ocjena: 9,1

„Domacin i ljubaznost, objekt u cjelosti, blizina centra , tišina i mir.”

• Arinna Cappadocia Prosječna ocjena: 9,6

„...jednostavno lijepo💜”

• Lord of Cappadocia Hotel Prosječna ocjena: 9,5

„Sve mi se svidjelo, od hotela samog te sobe koja je bila čista i uredna do osoblja koje je bilo jako ljubazno posebno menadžer hotela koji nam je pomogao oko svega sta nam je bilo potrebno ukljucujuci organizaciju tura, zamijenu novca, snalazak po gradu itd. Svakako bih preporucio svima da posjete ovaj hotel”

• Elite Cave Suites Prosječna ocjena: 8,8

„Na putu za Gruziju gdje zapravo nismo ni došli, odlučili smo se zastati u Cappadociji. Kako je žena trudna, nismo mogli letjeti ali smo barem pokušali osjetiti adrenalin gledajući one koji mogu. Što se tiče hotela i doručka, nemamo zamjerke. Parking nam je bio dostupan i besplatan je. Recepcija je dostupna dan i noć tako da nije bilo problema sa time. Svakako predivno iskustvo koje bi vrijedilo probati opet ali tamo gore, u oblacima.”

• Arch Palace Prosječna ocjena: 9

„Centralna lokacija,sve na dohvat ruke .Čistoca odlicna .Osoblje Vam je uvijek na usluzi”

• Cappadocia Stone Palace Prosječna ocjena: 9,3

„Lokacija je odlicna, osoblje je ljubazno, uvijek su dostupni, spremni dati savjet i pomoci, terasa ima super pogled. Cisto. Smjestaj u koji bi se vratila 🙂 Jos jednom sve pohvale za osoblje hotela 🥰”

• Feel Cappadocia Stone House Prosječna ocjena: 9,1

„Odlicna lokacija,pouzdano osoblje.”

• Carus Cappadocia Prosječna ocjena: 9,3

„Sve je fatasticno… na recepciji nas je docekeo mladic koji je izuzetno ljubazan , gostoljubiv , profisionalan i odmah nas uputio u sve sto nudi ovaj fenomenalni hotel. Posebne pohvale za njega - nisam zapamtila ime ali “ima brkove” neka to bude “znak raspoznavanja”. I ostalo osoblje je takodje predivno- sto cini vas boravak u ovom hotelu posebnim. Takodje osoblje nam je organizovaleno obilazaka Kapadokije. Restoran odlican i osoblje u njemu, sobe predivne i sa pravo mogu reci sigurno najbolji hotel u Goreme.”

30 najboljih hotela u gradu 'Göreme'

na temelju 119.693 recenzija hotela na Booking.com-u