2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Середземноморський регіон: відгуки про готелі
  4. Аланія: відгуки про готелі
Туреччина Аланія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sey Beach Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8,3

“Чисто! Привітний персонал! Гарний номер! Все ненавязливо, але гарно) Готель не дуже великий, тобто люди є, але їх не прям багато.“

• Alaaddin Beach Hotel - Adult Only Оцінка за відгуками: 8,4

“Дуже гарний готель з виходом до моря. При бронюванні запросили одну двомісну кровать, дали номер з двома, але наступного дня запропонували інший номер. З обох номерів був вид на море. З першого номеру (перший поверх) - балкон виходив на басейн, але було мало приватності :) З іншого номеру (3 поверх) вид на море трохи дальший, але теж гарно та тихо. Сніданок неперевершений, дуже різноманітний. Напої у барі платні. Пляж сподобався, є лежаки. Рушники дають під депозит у 10 євро.“

• Cimen Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Чудовий персонал, чудове розташування, чистота. Дуже приємне враження.“

• Numa Port Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Номер , персонал“

• Cebeci Towers Apartaments Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування . Неперевершений вид на море.“

• Kleopatra Suit Hotel Оцінка за відгуками: 9,3

“Прекрасний готель для відпочинку. В номері було все необхідне- гарний посуд, справна техніка- холодильник, кавоварка, чайник. Зручне ліжко, диван дуже гарно прибирали , привітні хлопці на рецепції.Поряд море, супермаркети, ресторани“

• Bayram Apart Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Гарне розташування. Рядом море ,маркети ,магазини. Гарний вайфай . Наявність кухні. Добра звукоізоляція,що для мене дуже важливо.“

• Xperia Saray Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8,1

“Зручні кімнати, душові, міні-бар, чиста постіль, розташування, їжа.“

• Anna Queen Hotel Оцінка за відгуками: 7,5

“дуже гарне розташування, все поруч) Інтернет не дуже гарний, у мене на працював зум та відео виклики) на сніданок треба приходити заздалегідь- вони готуют для кожного окремо, але усе свіже☺️“

• Bayram Apart Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Сподобалося все! Ціна, розташування, тиша за віком, в наявності все необхідне, гостинний персонал. Смачний сніданок. Близько до пляжу.“

30 найкращих готелів - Аланія