2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea Mării Mediterane
  4. Comentarii despre hoteluri în Alanya
Turcia Alanya Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Kleopatra Beach Hotel Scor din comentarii: 8

„Mi-a plăcut foarte mult locația hotelului peste drum de plaja Cleopatra. Am primit o cameră mare, foarte curată, cu vedere la Marea Mediterană. Imaginea mării de pe balcon era fantastică. Mi-a plăcut atitudinea întregului personal care deservește acest hotel. Mâncarea a fost foarte bună și diversificată. Am petrecut aici trei zile minunate.”

• Blue Wave Suite Hotel Scor din comentarii: 7,9

„Totul a fost minunat! Curățenie, mancare bună,personal foarte amabil. Vom reveni cu mate drag! 💙”

• Blue Wave Suite Hotel Scor din comentarii: 7,9

„Personal amabil,curatenie,activitati pentru copii.”

• Labranda Alantur Scor din comentarii: 8,4

„Hotelul își merită prețul! A fost bine, teritoriul mare, verde, îngrijit, cocktailurile bune, variate, mâncarea gustoasă nu prea variată, dar nu rămâi flămând. În general bine.”

• Oz Hotels Sui Scor din comentarii: 7,4

„Curățenie !”

• Cleopatra Golden Beach Hotel Scor din comentarii: 7,5

„Un hotel curat aproape de plaja,camere spațioase cu vedere la mare.curatenie zilnica!”

• Comfort Suites Scor din comentarii: 9,3

„Personal amabil și curățenia locației”

• Blue Diamond Alya Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Varietatea mare de dulciuri locale, plaja, opțiunile de a consuma o băutură sau mancare cam in orice parte a zilei. O parte din personal dispus sa ajute sau măcar sa ofere serviciile și un zâmbet fara condiționarea de bacșiș.”

• Ramira City Hotel - Adult Only (16+) Scor din comentarii: 9

„Camera foarte frumoasa, dotată cu tot ceea ce trebuie. Tot personalul foarte amabil și prietenos. Alina de la recepție ne a ajutat cu tot ceea ce am avut nevoie. Mâncarea foarte buna și diversificata.”

• Labranda Alantur Scor din comentarii: 8,4

„Totul a fost ok !”