2. Τουρκία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κεντρική Ανατολία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Γκόρεμε κριτικές ξενοδοχείων
Τουρκία Γκόρεμε Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Safran Cave Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το κατάλυμα ήταν εξαιρετικό! Πεντακάθαρο, προσεγμένο. Δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα Το κρεβάτι πολύ άνετο, το ντουζ και το τζακούζι λειτουργούσαν χωρίς προβλήματα. Το προσωπικό άκρως φιλικό έτοιμο να εξυπηρετήσει. Το πρωινό πλούσιο και νόστιμο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!»

• Perla Cappadocia Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Εξαιρετική η τοποθεσία. Το ξενοδοχείο είχε πολύ όμορφες εγκαταστάσεις, η ταράτσα προσέφερε μοναδική θέα στα αερόστατα που κοσμούσαν τον ουρανό του Γκιόρεμε. Τα δωμάτια άνετα, καθαρά, με όμορφο σχεδιασμό με αποκορύφωμα την μπανιέρα δίπλα στο κρεβάτι. Πολύ φιλικό το προσωπικό.»

• Elite Cave Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Η τοποθεσία ήταν πολύ καλή και το κατάλυμα εντυπωσιακό. Ο υπάλληλος της βραδινής βάρδιας στη ρεσεψιόν ήταν πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός. Οι καθαρίστριες ήταν ευγενικές και άλλαζαν καθημερινά τις πετσέτες.»

• Rustic Caves Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Ήταν όλα πολύ όμορφα. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Η τοποθεσία ιδανική. Το πρωινό πολύ πλούσιο. Η θέα από το roof top εξαιρετική. Ειδικά το πρωί βλέπαμε τα αερόστατα να πετούν ψηλά και πολύ κοντά στο ξενοδοχείο. Θα επισκεφτούμε ξανά το rustic caves hotel»

• Henna Hotel-Adults Only Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Στο κέντρο της πόλης. Διαθέτει πολύ ωραία ταράτσα, σημαντικό για να βλέπεις τα αερόστατα το πρωί. Καλό πρωινό, μεγάλα δωμάτια εξυπηρετικό προσωπικό»

• Katapa Stone House Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Το ξενοδοχείο ξεπέρασε τις προσδοκίες μας! Βρίσκεται στο καλύτερο δυνατό σημείο, δηλαδή ακριβώς εκεί που μπορείς να δεις τα αερόστατα! Είναι πανέμορφο, πολύ κοντά στο κέντρο του Goreme, με πλούσιο πρωινό, απίστευτο προσωπικό, πεντακάθαρο. Έχει τον καλύτερο receptionist που έχουμε συναντήσει. Μας άλλαξε αμέσως δωμάτιο όταν παρατηρήσαμε ένα πολύ μικρό πρόβλημα με το air condition, ενώ μας βοήθησε όταν είχαμε πρόβλημα με το αυτοκίνητό μας, καλώντας άμεσα βοήθεια και επιλύοντας το θέμα. Η δε τιμή είναι εξαιρετική σε σχέση με όσα προσφέρει το κατάλυμα.»

• Helen Cave Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το καλύτερο πρωινό που έχουμε φάει στην Τουρκία! Φιλικό προσωπικό. Πολύ άνετο κρεβάτι κ ευρύχωρο δωμάτιο! Με πολύ όμορφη ταράτσα στο κέντρο του Γκορεμε.»

• Ala Stone Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καλό και φιλικό προσωπικό»

• Holiday Cave Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Όμορφα δωμάτια σε όμορφη τοποθεσία λίγο έξω από το κέντρο ώστε να μην σε ζαλίζει η πολυκοσμία. Άνετα κρεβάτια μεγάλα δωμάτια. Ειδικά το δωμάτιο 1 φανταστικό!!! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό! Όλα τα παιδιά στην reception. Ευχαριστούμε πολύ για όλα! Κ για την αλλαγή δωματίου που ζητησα γιατί νόμιζα ότι είχα κλείσει άλλο αρχικά. Ικανοποίησαν όλα μας τα αιτήματα αμέσως!! Μπράβο είστε επαγγελματίες! Το πρωινό μια χαρά με αρκετές νότες ανατολής!! Θα επιστρέψουμε σίγουρα άλλη μια φορά γιατί μας τα χάλασε λίγο ο καιρός κ δεν απολαύσαμε στο έπακρο αυτό το φοβερό ταξίδι»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Γκόρεμε

βάσει 119.693 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com