3. Dodecanese: відгуки про готелі
  4. Фаліракі: відгуки про готелі
Греція Фаліракі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apollo Beach Оцінка за відгуками: 9

“Це був насправді чудовий та спокійний відпочинок. Зона лежаків на траві - це чудове рішення, дуже комфортно. Їжа завжди смачна та різноманітна, персонал ввічливий та уважний. Жінка, яка готує млинці та вафлі неймовірна 😊 Готель був повністю заповнений, але місця вистачало всім. Це перший готель в якому ніхто не займав лежаки, багато гостей з Німеччини, всі дуже привітні та ввічливі. Басейн охайний та чистий, варто ходити на аква гімнастику, там завжди весело. Вечірньої анімації не багато, але ми задоволені. Нам сподобалось, ми відпочили та відновились 😊 дякуємо!“

• Calypso Beach Оцінка за відгуками: 9,2

“Сильні сторони отелю це: 1. Персонал! Доброзичливі і привітні всі від ресепції до прибиральниць. 2. Харчування. Їжа якісна, а ортемегт гарний, великий вибір фруктів. Менеджер їдальні постійно в залі спілкується з гостями і має зворотній звʼязок, офіціанти вправні і швидкі. 3. Достатня кількість шезлонгів 4. Приємна ціна відпочинку 5. Відносна близкість до аеропорту, тому ціна на таксі зовсім невелика. Користувалися послугою від Booking.“

• Mazoren Art Hotel Оцінка за відгуками: 9,4

“Все було чудове ! Хороша локація , недалеко від визначних місць на Родосі ! Доброзичний персонал“

• Esperides Beach Resort Оцінка за відгуками: 8,3

“Зручна локація, чудово підійде для сімейого відпочинку або з друзями, поблизу є аквапарк, Все решта також на високому рівні ^_^ Обовязково завітаю при можливісті ще раз!“

30 найкращих готелів - Фаліракі