Греція Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Греції

• Delfinia Resort - All Inclusive

Колімбія, Греція

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Готель дуже чудовий! Прекрасні номери та розташування. Коли ми приїхали, то нажаль дівчина на рецепції не змогла нам допомогти, бо майже не спілкувалась англійською, але нам допомогла дівчина з України, Оксана, яка вільно спілкувалася англійською та українською мовами. Тому наше поселення відбулося максимально комфортно та приємно. Номери великі та просторі, прибирання кожного дня. Було приємно проводити час за прийомом їжі, тому що весь персонал максимально привітний, Майя офіціантка, шеф повар Марко та жінка з білим волоссям яка працює над приготуванням піци завжди старалися допомогти та надати найкращий сервіс. Прекрасна вечірня анімація, хлопець який робить шоу працював на відмінно, і це дозволяло нам цікаво провести час. Кухня хороша, різноманітна. Шеф кухар намагався допомогти з веганським меню, тому що одна людина з нашої компанії веган, і потребував особливого харчування. Напої різноманітні, включаючи шампанське брют та різні коктейлі. В цілому нам відпочинок дуже сподобався!

• Негативна частина відгуку

Було дуже не приємно коли в останній вечір нашого відпочинку ми хотіли випити напої, але один бармен сказав що не буде наливати нам пиво, бо ми вчора багато випили. Це суперечить правилам системо «все включено». Нас обурила ця ситуація, тому що інші бармени - Данило та Матео завжди нас обслуговували на відмінно. Ми звернулися зі скаргою до керівництва і вони вибачилися та надали бонуси нам в останній день перебування в готелі, що дало можливість скласти гарне враження від перебування в цьому готелі!

Serhii Україна
  • B21Residence

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий готель за 5 хвилин від центру міста. За день до прибуття надіслали інструкції (на всі можливі месенджери 😂) по тому як потрапити в готель. Чистий номер, постіль змінюється раз на 2 дні, прибирання номера та заміна рушників кожного дня. Дуже приємним було у спекотну погоду повертатись в прохолодний номер, бо клінінг ввімкнув кондиціонер. До вартості проживання включено сніданок! Дівчата на рецепції відповідають на всі запитання та піклуються чи все ОК)) В ліфті грає музика )) Затишно)) Багато миючих засобів, НЕ одноразових, а бутилочки по 250 мл з дозатором, що постійно поповнюються (рідке мило, шампунь, гель для душу) .

Сподобалось ВСЕ

Nataliia Україна
  • Wyndham Grand Crete Mirabello Bay

Айос-Ніколаос, Греція

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Персонал готелю заслуговує на найвищу оцінку. Особливо хочеться відзначити жінку шеф-кухаря в ресторані Elia та менеджерів по роботі з клієнтами Eirini та Margarita. Завдяки їм я зміг зробити незабутній день народження для своєї коханої дівчини.

• Негативна частина відгуку

Все було добре, єдине що не дуже сподобалося, так це ліжко. Воно була здвоєна, а не велика подвійна, в результаті я постійно провалювався в щілину посередині, це дуже не зручно.

Grygorii Україна
  • Villa Sofia Studio with garden

Кавала, Греція

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Тихе місце. За вікном багато зелені. Персонал любʼязно зачекав нас, хоч не відразу змогли знайти будинок. Було чисто

• Негативна частина відгуку

Немає де поблизу за паркуватися, тому довелось з речима і дитиною на руках пізно ввечері долати крутий підйом з центру міста.

Sasha Україна
  • Joges Apartment

Krinídhes, Греція

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Була гаряча вода, зручне ліжко та подушки, тихо навколо, є можливість виспатися. Приміщення чисте!

• Негативна частина відгуку

Сире приміщення, ліжко розташовано не зручно, навіть враховуючи те, що ми розумилі де воно: треба бути дуже обережними, коли спускаєтесь донизу: низька балка перед сходами: ледве не розбили голову: треба наліпити попереджаючий яскравий знак, бо вона злівається зі стелею.

Serhii Україна
  • A peaceful apartment in Athens

Середня оцінка за відгуками: 8,2

Гарне розташування, дуже милий власник :) Було прибрано та затишно

• Негативна частина відгуку

Мені бракувало кількості рушників, на кухні. Килимка під ноги в ванні та відсутність сидушки на унітазі:)

Anastasiia Польща
  • Modern & Stylish flat for friends & couples

Іракліон, Греція

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Дуже класні апартаменти. Є все що потрібно і дуже затишно!)

• Негативна частина відгуку

На жаль розташування не з найкращих.

Diana Польща
  • Hotel Kastoria

Салоніки, Греція

Середня оцінка за відгуками: 7,2
    • Позитивна частина відгуку

В центрі міста. Можна було залишити речі після chek out.

• Негативна частина відгуку

Номер був біля рецепції. Дуже голосно, чути було все. В душ сходити не змогла себе змусити.

Відгук від 29 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Yuliia Польща
  • Emerald Lux Apartment

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Дуже чисто, дуже дякую комфортно. Все необхідне було.

• Негативна частина відгуку

Єдине що трошки було незручно, так це шумоізоляція. Чутно було сусідів. Але це не було сильною проблемою.

Fotchenko Україна
  • THE LITTLE PARIS OF ATHENS