South Aegean Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Olive Garden Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Хороший готель. Чисті номери та смачна кухня.“

• Maritime Оцінка за відгуками: 7

“Низька ціна, зручності нижче середнього.“

• Arion Bay Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Приємний персонал готелю . Завжди раді допомогти . Ввічливі і доброзичливі . Хазяїн готелю люб'язно відвіз нас до аеропорту в останній день .“

• Ftelia Black Villas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто в номері. Приємний персонал. Смачні сніданки.“

• Angela Downtown Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, розташування та смачний сніданок Швидке розселення та ввічливий персонал, гарний басейн“

• Ibiscus Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дівчата на ресепшені були дуже дружелюбні, все пояснювали, сніданок різноманітний і смачний, розташування - ідеальне, кімната - шикарна з видом на море. Дуже сподобалося! Дякую!“

• Afandou Bay Resort Suites Оцінка за відгуками: 10

“Я ніколи не бачила такого гарного моря .“

• Lardos Bay Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Найбільше сподобався персонал ресторану, особливо Віта, Анна, Данило, Аіда, та всі, без виключення. Дитина 1,5 років просто закохалась в Віту. Всі усміхнені, приємні. Ти тільки встигаєш подумати, а офіціянти одразу читають думки. Кухня бездоганна. Свіжі, гарячі, різноманітні страви. Багато грецької кухні, ітілійскої, грильоване м'ясо, риба... Шеф кухар виходить до людей, розмовляє. Хочеться відмітити смажене ягня на вертелі. БЕЗДОГАННО! ДУЖЕ ПО РОДИННОМУ, ЗАТИШНО ТА СПОКІЙНО. Отримали велике задоволення. Вийшло відпочити, як хотіли-в спокою та в затишку.“

• Calypso Beach Оцінка за відгуками: 10

“Сильні сторони отелю це: 1. Персонал! Доброзичливі і привітні всі від ресепції до прибиральниць. 2. Харчування. Їжа якісна, а ортемегт гарний, великий вибір фруктів. Менеджер їдальні постійно в залі спілкується з гостями і має зворотній звʼязок, офіціанти вправні і швидкі. 3. Достатня кількість шезлонгів 4. Приємна ціна відпочинку 5. Відносна близкість до аеропорту, тому ціна на таксі зовсім невелика. Користувалися послугою від Booking.“

• Hotel Cyclades Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось, комфортний номер з усіма умовами, готель близько до берегової лінії, привітний персонал, смачний сніданок, окреме задоволення це відкритий балкончик з чудовим видом 🥰❤️“

30 найкращих готелів в регіоні South Aegean