Greek Islands Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Green Bay Оцінка за відгуками: 10

“Їжа, затишок, персонал, розташування.“

• Ibiscus Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Локація чудова, море неперевершене, сніданки різноманітні, персонал привітний, номер чудовий“

• Hotel Cyclades Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось, комфортний номер з усіма умовами, готель близько до берегової лінії, привітний персонал, смачний сніданок, окреме задоволення це відкритий балкончик з чудовим видом 🥰❤️“

• Lyttos Mare Оцінка за відгуками: 10

“Заселили раніше,за це велике дякую!гарні просторі номери!“

• Angela Downtown Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово, розташування та смачний сніданок Швидке розселення та ввічливий персонал, гарний басейн“

• Almyros Beach Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже добре“

• Sellada Beach Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування на першій лініі від моря. В нас був номер з чудовою терасою з видом на мору,щодня ми снядали з видом на море. Затишний басейн на задньому дворі, тому коли був вітер, ми з дітьми відпочивали там. Привітний персонал. Ми були задоволені відпочинком в цьому готелі“

• Anais Collection Hotels & Suites Оцінка за відгуками: 9

“Не відразу знайшли рецепшн, готель розташований з двох сторін дороги, тому будьте уважні. Кімната велика, чиста, є навіть плита та прибори для готування, якщо ви хочете залишитися надовго. Сніданки були включені, ми були з дітьми і тільки на прохання нам приготували смажені яйця та сосиски безкоштовно. На столі шведського столу варені яйця,сир, смачні круасани та ін. Всього достатньо. Гарна локація, чисті басейни та чуйний персонал.“

• Mrs Chryssana Beach Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чудові сніданки шведський стіл. Великий вибір, все дуже смачно. Чиста та доглянута територія. Вид на гори.“

• Calypso Beach Оцінка за відгуками: 10

“Сильні сторони отелю це: 1. Персонал! Доброзичливі і привітні всі від ресепції до прибиральниць. 2. Харчування. Їжа якісна, а ортемегт гарний, великий вибір фруктів. Менеджер їдальні постійно в залі спілкується з гостями і має зворотній звʼязок, офіціанти вправні і швидкі. 3. Достатня кількість шезлонгів 4. Приємна ціна відпочинку 5. Відносна близкість до аеропорту, тому ціна на таксі зовсім невелика. Користувалися послугою від Booking.“

30 найкращих готелів в регіоні Greek Islands

на основі 1 353 504 відгуків про готелі на Booking.com