2. Turecko - hodnotenia hotelov
  3. Aegean Region - hodnotenia hotelov
  4. Ölüdeniz - hodnotenia hotelov
Turecko Ölüdeniz Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Belcekiz Beach Club - All Inclusive Priemerné hodnotenie: 8,5

„Asi najlepšie ubytovanie pre paragliding pilotov.“

• Garcia Resort & Spa - Ultra All Inclusive Priemerné hodnotenie: 8,1

„Výhľad z postele na more, izba moderná a čistá, veľká terasa, z každej izby nádherný výhľad, na terase voňali kvety zo záhrady. každý večer iný program, latino dancers, kúzelník, turecké tanečky...“

• Tonoz Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 8,8

„Lokalita“

• Garcia Resort & Spa - Ultra All Inclusive Priemerné hodnotenie: 8,1

„Vynikajúci pobyt za super cenu. Hotel je vzdialenejší od hlavnej cesty, ale v tichom a nádhernom prostredí. Ideálne miesto pre oddych, relax a turistiku. Blízko hotela je turistický chodník - Liycian way! Super turistika s nádhernými výhľadmi na tyrkysové more a Modrú lagúnu. Skvelé jedlo a krásny výhľad aj z hotela. Milý, príjemný, ochotný a nápomocný personál hotela. Navštívili sme aj saunu a vnútorný bazén. Voda v bazéne bola chladná a sauna slabšie vyhriata, ale využívali sme viackrát počas pobytu aj tieto služby a vôbec nám to neprekážalo. Izby a priestory hotela boli čisté a pravidelne upratované. Využili sme aj služby hotela na zabezpečenie taxi na cestu z hotela na letisko Dalaman.“

• Perdikia Beach Priemerné hodnotenie: 7,9

„Jedlo bolo chutné. Ak nerátam dezerty, tie neboli moja šálka kávy. Lokalita výborná. Taktiež upratovanie izieb a výmena uterákov bolo každý deň.“

• Hotel Imparator Priemerné hodnotenie: 7,5

„Lokalita je široko ďaleko najlepšou lokalitou pokiaľ letíte do Dalamánu. Z Ölüdenizu je to do 2 hodín na skok ku všetkému zaujímavému. Hotel bol niečo ako komplex domčekov s krásnymi dláždenými uličkami a bohatou záhradou. Každé ráno i večer nás tešili milé tváre personálu. Mali sme všetko, čo sme potrebovali a hostitelia nám vychádzali maximálne v ústrety. Izba bola priestranná s teraskou do záhrady. Fantastické ubytovanie, veľmi nám vyhovovalo.“

• Belcekum Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„Raňajky boli výborné, každý deň niečo nové, nehovorím, že všetko mi chutilo, ale vždy som si niečo vybral. Tak isto to bolo s obedom aj večerou. Sladkého a koláčikov bolo až moc, musel som sa obmedzovať :-). All inclusive vrátane alkoholu bol k dispozícií počas celého dňa do 23:00. Po tomto čase ste si už museli kupovať. Pani vedľa baru piekla počas dňa arabský chlieb s rôznymi príchuťami aj na sladko aj na slano. Určite ho ochutnajte.“

• White Hotel Priemerné hodnotenie: 7,8

„Skvela poloha hotela. 2min chodze od mora. Hned vedla hotela ulica s obchodmi, restauraciami...ranajky boli pestre a dostacujuce. Personal mily, izby ciste. Upratovali kazdy den.“

• Belcekum Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„strava, poloha, ochota personálu“