2. Turecko - hodnotenia hotelov
  3. Turecko - hodnotenia hotelov
Fethiye Area Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Magic Tulip Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„hotel je velmi dobre situovany, ma velmi pekny bazen a vyhlad z balkona. Restauracia bola prijemna, na otvorenej terase, parkovat sme mohli priamo pred hotelom“

• Rixos Premium Göcek - Adult Only Priemerné hodnotenie: 9

„krásne prostredie, čistota a ochota personálu neskorší check out“

• Blue Star Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel Blue star je výborný hotel, cena ubytovania bola velmi dobra a dokonca vratane kralovskych ranajok. Lokalita - vyborna blizko plaze, krasny bazen v areali, najlepsie jedlo v ich restauracii!!! Mily, priatelsky personal. Uprimne vazne tomuto hotelu nie je co vytknut. Urcite sa sem vratim. Dakujem dakujem celemu personalu.“

• Jiva Beach Resort - Ultra All Inclusive Priemerné hodnotenie: 10

„Super personál - usmievaví, ochotní pomôcť. Animátori robili výbornú zábavu, krásny večerný program. Vyborne koktaily a jedlo. Dostali sme izby s bazénom čo bolo veľmi super. Deti si užili tobogany a stolný tenis. Krasne prostredie, bazény, jazierko s korytnačkami a rybami. Ďakujeme.“

• Garcia Resort & Spa - Ultra All Inclusive Priemerné hodnotenie: 10

„Výhľad z postele na more, izba moderná a čistá, veľká terasa, z každej izby nádherný výhľad, na terase voňali kvety zo záhrady. každý večer iný program, latino dancers, kúzelník, turecké tanečky...“

• Belcekiz Beach Club - All Inclusive Priemerné hodnotenie: 10

„Asi najlepšie ubytovanie pre paragliding pilotov.“

• Hotel Meri All inclusive Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo úžasné, jedlo vynikajúce, personál úslužný, krásne prostredie, vylborná hudba, skvelá atmosféra. Ideálne miesto aj pre rodiny s deťmi.“

• Yel Holiday Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasná strava, pri ktorej máte veľmi široký výber jedál. Čistota a denne udržiavané izby. Super program a animátor, ktorý sa snažil zapojiť každého do programu.“

• Flamingo Hotel & Spa - Pet Friendly Priemerné hodnotenie: 10

„Kopec zelene bola veľká pridaná hodnota, bazén super a ešte k tomu raňajky s papagájmi 🙂“

• Tonoz Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„hotel bol velmi pekny, situovany priamo v centre obchodikov a zaroven velmi blizko od plaze. ranajky boli bohate, velky vyber a boli aj velmi chutne. Vyuzili sme ponuku polpenzie a vecera bola naozaj velkolepa, mohli sme si vybrat z menu predjedlo, polievku, hlavne jedlo a dezert,boli sme velmi spokojní“

30 Najlepších hotelov v regióne Fethiye Area