2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Пхукет: відгуки про готелі
  4. Камала-Біч: відгуки про готелі
Таїланд Камала-Біч Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Amala Grand Bleu Resort Hilltops - SHA Оцінка за відгуками: 8,4

“Ідеально підходить для релаксації та індивідуального відпочинку! Провели чарівні чотири дні) є трансфер на сусідні пляжі , ми не користувались, бо дуже подобався особистий басейн. Були з машиною, виїхали один раз за продуктами, але без неї все можна купити за час виїзду на пляж . Для тих хто шукає усамітнення😇“

• Thavorn Beach Village Resort & Spa Phuket Оцінка за відгуками: 8,3

“Дуже велика і зелена територія. Чудовий великий басейн, смачні сніданки, тихе і спокійне місце, але не так далеко від Bang Tao, якщо любите тусовки. Є свій приватний пляж, але не дуже підходить для купання під час відливів, про це сказано на сторінці готелю. Взагалі чудове і приємне місце“

• InterContinental Phuket Resort, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 9,1

“чудовий готель. відмінний пляж. на пляжі достатньо лежаків і відмінний ресторан з надзвичайно хорошим меню і смачними стравами. персонал надзвичайно уважний. хочу відзначити адміністратора (на превеликий жаль не запамʼятав її їмʼя) , що кожного ранку працювала в ресторані на сніданках і максимально піклувалась про кожного гостя, вона чудова!. тут сервіс , що перевершує очікування гостя. готель має 2 зони. 1 і 2 лінії, вони зʼєднані між собою корртким тунелем під дорогою, тому все відчувається як одна територія. острів не є великим, таксі дешеве, тому не хвилюйтесь , що ви будуте далеко від цивілізації. до центру Камали таксі 3євро і 10хв їзди. Патонг 6євро і 30 хв їзди. все поруч. чудово є те, що в готелі не було жодного росіянина, можливо така політика готелю, але це створює комфортні умови для відпочинку. готель чудовий. ви молодці!“

• Novotel Phuket Kamala Beach Оцінка за відгуками: 7,9

“Локація готелю неперевершена. Сніданки різноманітні, наявність різних фруктів порадувала. Дуже смачний чай, не можу не сказать про це. Прибирають кожний день, прибирають добре.“

• Citygate Kamala Resort and Residence Оцінка за відгуками: 7,7

“Все кайф“

• The Palms, Kamala Beach - SHA Extra Plus Оцінка за відгуками: 8,1

“Помешкання велике і дуже зручне. Є все для комфортного проживання. Розташування поряд з пляжем, кафешками і магазинами. І саме головне в помешканні практично немає росіян!!!“

• Namaka Resort Kamala Оцінка за відгуками: 7,9

“В цьому готелі ми відпочивали всією сім’єю і враження надзвичайно позитивні!☺️ Все таак гарно, чисто, а персонал неймовірно привітний, щирий і всіх нас швидко запам’ятали, що також дуже приємно!😍 Їжа теж дуже смачна, а коконат взагалі любов!♥️“

25 найкращих готелів - Камала-Біч