2. Таїланд: відгуки про готелі

Таїланд Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Таїланді

• Stay Here Hostel

Чіангмай, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Доброзичливий персонал, який задає хороший настрій готелю, добре орієнтується по місту та готовий дати рекомендації; кімнати та спільні приміщення чисті та комфортні; постіль однотипна, біла; після чекауту дозволили залишити сумки та ще побути потрібний час; на кухні можна користуватися холодильником, плитою, чайником, посудом(є все необхідне, навіть більше), та набирати воду для пиття; швидкий wifi; рекомендую для solo traveler

Відгук від 20 квітня 2024 Дата проживання: Січень 2024
    Olesia Україна
  • Baan Pron Phateep

Патонг-Біч, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Location is perfect, but if you visit other part of island - trip for back home - heavy traffic always, because of the walking street near by. Breakfast good! There was alack of variety among the main courses. Just different versions of cooking eggs, bacon

• Негативна частина відгуку

Ремонт у номері, кондіоціонер слабкуватий, рятував вентилятор, не знайшла телефон, то ходила на рецепшт

Відгук від 24 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Anastasiia Україна
  • The Peace Tara House

Ко-Ланта, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Господарки були дуже добрі, старались, дали безкоштовно великі палети води, організували скутер, трансфер в анропорт і тур, відгукувались і старались на мої прохання. Кімната гарна і затишна, є все необхідне. Розташування зручне, боизько до всього.

• Негативна частина відгуку

Величезна проблема - сильний запах плісняви. У меблях і здається ліжко, сам матрац пліснявілий. Я постійно тримала всі вікна відкритими і то все одно чула запах. Нажаль це реально не тільки запах, а загроза життю і здоров'ю. Позбавитись такого важко, треба робити реновацію, постійно провітрювати, інвестувати в рекуперацію. Часом сильний сморід від річки. Прибирали не якісно, навіть коли я просила, не замітали по кутах, жодного разу не вимили умивальник, одного разу коли я попросила замінити білизну, бо я її захляпала, її просто повернули іншим боком. Рушники посірілі. Інтернет був заслабкий. Ну і шум не тільки від дороги, а і від дротів, які постійно тріщать. В магазині з великим вибором фруктів прямо поряд мені продали несвіжі, скислі і пліснявілі фрукти і відмовились повернути гроші повністю, лише частково. Я шкодую що не зупинилась в Lanta Ilmare Beach Resort, воно недалеко і прямо біля моря.

Відгук від 28 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Yuliia Україна
  • Baan Ban Dalay

Ао Нанг Біч, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Сподобалося все, дуже чистий готель, прибирають кожний день , персонал дуже милий, номер дістався нам класний, було видно і море і гори . Ще із зручностей неподалеку від готелю дуже популярний та смачний ресторан kodam.

Відгук від 20 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Vladyslava Таїланд
  • BED Friends Poshtel

Чіанграй, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Дуже хороший новий хостел за добру ціну! Привітний персонал, розташування центрове - автостанція та Clock Tower в межах 5 хв.

• Негативна частина відгуку

Відсутність вікна у кімнаті, дуже бідний сніданок - але за таку ціну годі вимагати більшого!

Відгук від 19 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Roman Україна
  • Peach Hill Resort - SHA Extra Plus

Ката-Біч, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 7,6
    • Позитивна частина відгуку

Дуже зелений симпатичний готельчик. Всё сподобалось, окрім підйому на гірку до готеля. На пляж їздить трансфер

tetiana Україна
  • The Character Yaowarat เดอะ คาแรคเตอร์ เยาวราช

Samphanthawong, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Розташування сподобалось, поряд вулична їжа та китайський квартал.

• Негативна частина відгуку

Опис не дійсний я брав окрему спальню та окрему вітальню. У мене не було чи першого чи другого, кімната не 34 метри а меньша. Небезпечно для дитини не прикріплені столи до основи. Чужі волоси на полу тобто брудно. Менеджер чи хозяйка їсть лапшу під час спілкування з клієнтами.

Serhii Німеччина
  • Khaosok Good view Resort - SHA PLUS

Кхаусок, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Смачний сніданок і супер персонал! Чудове місце!

Відгук від 28 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Oksana Україна
  • Walk in homestay

Ко-Кут, Таїланд

Середня оцінка за відгуками: 9,6
    • Позитивна частина відгуку

Гарна доглянута територія, привітний персонал

• Негативна частина відгуку

Вдень в будиночку з вентилятором все таки дуже спекотно, майте на увазі

Oksana Україна