2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Пхукет: відгуки про готелі
Пхукет Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Blue Palm Kata Resort Оцінка за відгуками: 9

“Готель залишив максимально приємне враження. Чиста, зелена, тиха територія. Номер прибирали якісно і вчасно. Біля кожного номера є невеличка територія, де можна посидіти на свіжому повітрі. Басейн також підтримувався в чистоті і що важливо, біля басейну є душ. Персонал приємний та привітний. До пляжу Kata пішки біля 15 хвилин, поруч знаходяться кафе, масажні, магазин.“

• Orchid Hotel and Spa Kalim Bay Оцінка за відгуками: 5

“Чудовий персонал, чисто.“

• On The Hill Karon Resort Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалося розташування у самого моря. Також сподобався ресторан з великим вибіром страв. Також приємне обслуговування ресепшну. Найголовніше - це вид з вікна.“

• The Chic Patong Оцінка за відгуками: 8

“В номері було чисто, персонал регулярно і швидко змінював рушники. Розташування в центрі Патонгу Ліжко king size було дуже зручним“

• Peach Hill Resort - SHA Extra Plus Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зелений симпатичний готельчик. Всё сподобалось, окрім підйому на гірку до готеля. На пляж їздить трансфер“

• Baan Pron Phateep Оцінка за відгуками: 7

“Location is perfect, but if you visit other part of island - trip for back home - heavy traffic always, because of the walking street near by. Breakfast good! There was alack of variety among the main courses. Just different versions of cooking eggs, bacon“

• Andaman White Beach Resort - SHA Plus Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось місцерозташування, чудовий зелений готель. Власний та гарний пляж. Місце для релаксу.“

• Amora Beach Resort Phuket - SHA Extra Plus Оцінка за відгуками: 10

“Чистота“

• Armoni Patong Beach Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Прибирали кожного дня,міняли рушники,давали воду.Сніданки смачні,для своєї ціни готель чудовий!“

• Marina Gallery Resort-KACHA-Kalim Bay - SHA Plus Оцінка за відгуками: 10

“Зручні номери, гарно спланований басейн,який знаходиться в тіні в найспекотніший час. Сніданки були смачні. Персонал дуже привітний. Наша дитина забула телефон в кімнаті і ми зрозуміли це вже коли були на островах. Персонал організував швидку доставку забутого телефону. Дуже їм дякую за це“

30 найкращих готелів в регіоні Пхукет