2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Banskobystrický kraj - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Banskobystrický kraj Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Al Corso Pension Priemerné hodnotenie: 10

„Som spokojny, ubytko ok, strava , ranajky super.“

• Penzión u Vinára Priemerné hodnotenie: 8

„Velmi pekne zariadené izby. Možnosť parkovania.“

• Penzión Cosmopolitan I. Priemerné hodnotenie: 8

„Ubytovanie je blízko centra, majú možnosť parkovania na súkromnom parkovisku. Personál je milý a snaží sa vyjsť v ústrety.“

• B&B Sant Bernard Priemerné hodnotenie: 10

„Keďže bol pracovný týždeň, tak ubytovaných hostí nebolo príliš veľa a za odmenu sme dostali absolútne vysoký štandard a ochotu od hostiteľov. Pán majiteľ s pani majiteľkou sú veľmi milí a ochotní, so všetkým poradili. Či už ohľadom turistiky v okolí alebo možností stravovania, dokonca sa nás pýtali, čo si prosíme druhý deň na raňajky a následne nám ich pripravili presne podľa našej chuti. Súkromný wellness za 25e na 2 hodiny na osobu, bol čerešnička na vynikajúcej torte. Ak sa podarí určite znova radi prídeme.“

• Penzión Aira Priemerné hodnotenie: 10

„Milo prekvapeny - cize pacilo sa vsetko“

• Frauenberg Priemerné hodnotenie: 10

„Útulná a čistá izba. Chladnička a kávovar na izbe. Vlastné parkovisko. Boli sme veľmi spokojní, určite odporúčam. :)“

• Korona Panzió Priemerné hodnotenie: 3

„Majitelia ústretoví.“

• Penzión***Q Priemerné hodnotenie: 10

„pomer cena-výkon super, milé slečny na recepcii, dobré raňajky, čistá izba, odporúčam“

• Penzión Topky Priemerné hodnotenie: 9

„Krasne prostredie“

• Apartmány Podlavice Priemerné hodnotenie: 10

„Riadne vybavena kuchynka, vsade cistota a citili sme sa vyborne. Dakujeme za pekne ubytovanie, urcite ak budeme v BB tak sa tu znova ubytujeme.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Banskobystrický kraj

podľa 30 611 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com