2. Slovensko - hodnotenia hotelov

10,0

• Ohodnotené: 9. mája 2024

Skvelý pobyt v Kremnici
    • Dvojlôžková izba s balkónom

Príjemný rodinný penzión v tichej lokalite, obklopený prírodou. Počas pobytu nám nič nechýbalo, starala sa o nás milá pani majiteľka. Postarala sa o to, aby nám ako alergikom na mlieko nič na raňajkách nechýbalo a tiež nám dala tipy na výlety v okolí.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 9. marca 2024

Nic

Vsetko

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 3. decembra 2023

Boli sme skupina 5 ľudí a sme nadmieru spokojní , úžasne sme si užili nás pobyt.
    • Skupina
    • Suita s posteľou king (+1 prístelka)

Nadherne prostredie, vynikajuce ranajky, uzasne mili personal, pohodlná postel

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 5. septembra 2023

• Dvojlôžková izba s balkónom

Mali sme krasny vikend s veselou pani majitelkou s vybornym servisom,romantickou izbickou, s asi najuzasnejsim vyhladom do zelenej rozkvitnutej zahrady s potulkami po letnej Kremnici...uzili sme si to naplno,dakujeme a urcite odporúčame..

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 13. augusta 2023

• Dvojlôžková izba s balkónom

Pani domaca je mila a ustretova. Ranajky bohate a chutne, kava k dispozicii zadarmo cely den a taktiez welcome drink. Vsade cisto a utulne.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 4. augusta 2023

Nič

Ochotná,milá pani majitelka,chutné raňajky,tiché a čisté ubytovanie.

• Ohodnotené: 31. júla 2023

• Suita s posteľou king (+1 prístelka)

momentálne ma nič negatívne nenapadá.

Páčilo sa mi prostredie. v ktorom sa penzión nachádzal. V okolí bola príroda, do centra mesta to bolo cca 10min. pešo. Príjemná pani domáca, ústretová, ochotná ...

• Ohodnotené: 20. júla 2023

• Suita s posteľou king (+1 prístelka)

Veľmi príjemne prekvapenie na okraji Kremnice. Kúsok od centra a bytoviek je iný svet - nádherný penzión so záhradou a vonkajším bazénom. Skvelá majiteľka, vynikajúci prístup, káva nonstop k dispozícii, parádne raňajky za príplatok, možnosť parkovania, veľa informačných materiálov k dispozícii na recepcii, nedá sa nič vytknúť.

• Ohodnotené: 8. mája 2023

• 1 noc

Čistý, pekný penzión s najmilšou pani domácou. Krásne a pokojne prostredie.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 2. mája 2023

Veľká spokojnosť

Lepšie nemohlo byť nič.

Všetko, od okolia, ubytovania , raňajok, pani domácej, ktorá bola vynikajúca. Pevne verím , že sa sem ešte určite vrátime. Ďakujeme za príjemný pobyt.

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 5. marca 2023

Skvelé ubytovanie v krásnej Kremnici
    • 1 noc

Útulný rodinný penzión s úžasnou atmosférou na okraji Kremnice pod lesom. Skvelá lokalita a úplné ticho. Pani majiteľka veľmi milá osoba. Čistá priestranná izba. Mali sme výhľad na peknú záhradu, dokonca aj koníky :) Odporúčame párom. Určite sa vrátime. Ďakujeme.

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 20. februára 2023

• Suita s posteľou king (+1 prístelka)

Ubytovanie v penzióne bolo veľmi príjemné a pohodlné. Apartmán je starostlivo udržiavaný a čistý. Potešila káva a čaj, ktorý je hosťom poskytovaný zadarmo. Pani majiteľka je veľmi príjemná, starosltivá a ochotná. Veľmi dobre sa s ňou komunikuje. Ubytovaniu niet čo vytknúť.

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 13. februára 2023

Veľmi príjemný pobyt, skvelý personál, lokalita a vybavenie
    • Suita s posteľou king (+1 prístelka)

Cena za raňajky je vyššia, avšak boli veľmi chutné a dosť široký výber.

Penzión je vo výbornej lokalite v krásnom prostredí. Perfektný a priateľský prístup od p. domácej, so všetkým nám ochotne pomohla. 4-ročný syn si pobyt tiež veľmi užil, cítil sa tam ako doma. Izba veľmi dobre vybavená. Chutné raňajky.

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 28. januára 2023

• Skupina priateľov
    • Apartmán
    • 1 noc

Na moj vkus makka postel

Prijemna hostitelka, velmi prijemne prostredie a zariadenie. Spolocenska miestnost priam vyzyva k oddychu

Termín pobytu bol január 2023

• Ohodnotené: 14. októbra 2022

Krásny penzión, rodinná atmosféra

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 18. septembra 2022

• Skupina priateľov
    • Apartmán

Nemam čo vytknúť.

Nádherný penzión, krásne zariadený, štýlovo, dodekorovany do najmenších detailov, čisto a útulne.Mila pani majiteľka,je vidieť že sa o rodinný penzión stará s láskou, tak ako cela jej rodina.Okolie okolo penzionu super,v lete možnosť využiť bazén, fínsku kadu,je tam aj sauna.Boli sme nadmieru spokojný, ďakujeme.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 22. augusta 2022

Penzión, v ktorom cítiť človečinu :-)
    • Dvojlôžková izba King

Pochodili sme už kus sveta a navštívili rôzne hotely - ale toto je absolútna špica. Pani majiteľka je milá, starostlivá, zhovorčivá - materinský prístup. Raňajky skvelé - omeletka, praženica a vajíčka na rôzne spôsoby vám pripravia na objednávku a sú výborné. Penzión je vhodný aj pre rodiny s deťmi - sú tam koníky, prítulní psíkovia. Určite sa radi vrátime aj v zimnom období :-)

• Ohodnotené: 22. augusta 2022

Vynikajúci pobyt
    • Suita

Zatiaľ najkrajší pobyt v mojom živote, predovšetkým vďaka nesmierne ochotnej a veselej pani domácej. Izba prekonala moje očakávania čo sa týka čistoty aj vybavenia, nechýbalo nič, od odličovacích tampónov až po niekoľko kusov uterákov. Cítili sme sa ako doma a keď pôjdeme do Kremnice, budeme sa vždy vracať len sem. Aj keď je ubytovanie trochu ďalej od centra, je tam kľud a krásne prostredie a taxi stojí 2 eura, príde do 5 min. Raňajky boli výdatné, všetkého bolo dostatok, pani domáca vždy navarila čerstvé jedlo, čo je oproti bežným hotelom pridaná hodnota. Za sumu, ktorú sme zaplatili, náš pobyt prekonal očakávania!

• Ohodnotené: 9. augusta 2022

• Dvojlôžková izba King

Boli sme veľmi spokojní s ubytovaním a službami v penzióne. Odporúčame.

• Ohodnotené: 3. augusta 2022

Ubytovanie aké má byť, bez problémov, všetko funguje od začiatku do konca.
    • 1 noc

Ťažko povedať, teraz som si ani nespomenul.

Vľúdnosť personálu, osobný prístup a prívetivosť majiteľky, Naozaj skvelé, aj kvalita ubytovania a ostatného vybavania.

• Ohodnotené: 1. augusta 2022

• Dvojlôžková izba King

Rodinná atmosféra hotela, veľmi príjemná pani domáca 😊, čaj a káva počas pobytu zdarma. Prostredie a okolie penziónu ako aj samotný penzión top 👍.Bohatý výber raňajok. Nám sa tak páčilo, že sme zostali ešte o jeden deň dlhšie 🙃

• Ohodnotené: 25. júla 2022

Vynikajúce ubytovanie pre rodiny s deťmi
    • 5 nocí

Penzión je na okraji mesta, čo zaručuje kľud od hluku áut atď. Rozloha apartmánu bola vynikajúca, veľká obývacia miestnosť s kuchynkou, ktorá bola plne vybavená bola na nezaplatenie. Spálňa veľmi príjemná, aj keď menšia. Trochu nám vadila päta postele pri nohách, lebo sme trochu vyšší. Apartmán mal aj balkón so sedením s výhľadom na prírodu, čo bolo veľmi príjemné. Pani majiteľka je neskutočne milá osôbka, ochotná pomôcť a vidno, že jej záleží na spokojnosti svojich hostí. Zahrali sme si aj biliard, ktorý je súčasťou ubytovania, a okúpali sa v bazéne, ktorý je na záhrade príjemne skrytý za stromami a tak máte super súkromie. Syn sa tešil aj so psíkov s ktorými sa mohol hrať. Sme veľmi spokojní a určite budeme každému odporúčať.

• Ohodnotené: 22. júla 2022

Amazing

Vsetko bolo na jednicku.

Krasny, utulny, cistucky penzion na okraji Kremnice s vyhladom na okolitu prirodu. Skvela lokalita v srdci prirody, avsak len 10 minut peso do mesta. Uzasny pokoj a relax, bohate ranajky a ta najmilsia a najustretovejsia pani majitelka aku sme kedy stretli. Vrelo odporucam - nasa izbicka pre dvoch s balkonom vo vezicke bola velmi priestranna, ticha a pohodlna, s krasnym vyhladom na koniky, psikov a nadherne prostredie. Na uvitanie (a po ture) sme si dali domackovicu ktoru vam pani majitelka ponukne pri prichode. Je k moznosti pivko a vinko za poplatok. Na kazdom kroku vidiet ze penzion a okolie ma specialne miesto v srdci majitelov, ktori sa on staraju s laskou a skutocnym zaujmom o hostov.

• Ohodnotené: 21. júla 2022

• Dvojlôžková izba King

Skvelá tichšia lokalita, príjemné a útulné, rodinná atmosféra a najmä láskavá a starostlivá správkyňa, pani Evička. Do centra je to pár minút prechádzky, určite odporúčam, maximálna spokojnosť.

Termín pobytu bol júl 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: