2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Banskobystrický kraj - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
  4. Kremnica - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Slovensko Kremnica Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Apartments and Suites Kremnica Priemerné hodnotenie: 9,3

„Ubytovanie velmi ciste a pekne“

• Privát Adriana Priemerné hodnotenie: 9,6

„Kremnica je krásne mesto a Penzion Adriana je dokonalosť sama. Majitelia skvelí ľudia. A určite nezabudnite využiť služby lokálneho baru :) v blízkosti velmi chutná pizzeria.“

• Penzion Veza Priemerné hodnotenie: 9,5

„Tento penzión odporúčam všetkým, ktorí potrebujú načerpať novú energiu, utiecť z uponáhľaného sveta, oddýchnuť si, vrátiť sa ku radostiam z maličkostí. Každá jedna izba je starostlivo, s veľkým umeleckým cítením pani domácich zariadená s láskou, každá izba vám hovorí o sebe niečo iné a prenesie vás do čarovného sveta, kde vás nič netrápi. Keď budete mať šťastie, tak spoločnosť na teraskách vám budú robiť rozkošní kocúrikovia 🙂 Pani domáce sú veľmi ľudské a starostlivé žienky, pripravia vám úžasné raňajky a snažia sa vám splniť, všetko čo vám vidia na očiach. My sme sa tu cítili, tak, ako ešte nikde inde, vystihli sme penzión celý pre seba, ticho, večerná súkromná sauna, hviezdna obloha na terase pri sviečkach a celkový umelecký dojem, ktorý na nás dýchal zo všetkých strán, boli pre nás neskutočným balzamom pre oči aj dušu. Ďakujeme, určite sa ešte vrátime 💛 Miška a Andrea“

5 najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v destinácii Kremnica

podľa 1 156 hodnotení Bed & Breakfast a penziónov na Booking.com

Zobraziť všetky možnosti ubytovania v destinácii Kremnica