2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Banskobystrický kraj - hodnotenia hotelov
Banskobystrický kraj Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Miraj Resort Priemerné hodnotenie: 1

„Vlastne nic. Lutujem, ze sme tam boli“

• chalupa matko a kubko Priemerné hodnotenie: 9

„Skvelá poloha, keďže sme hľadali pokoj od veľkomesta, úplne nám koncert cvrčkov vyhovoval, čisté prostredie, pohodlné spanie, večer nám vonku robili spoločnosť 2 mačiatka, Možnosť opekať, pod altánkom Milí majitelia, pán počkal večer kým sme došli, Jacuzzi za príplatok Žiadne zvedavé pohľady Okolie lesné, naj naj, Natur Neviem sa dočkať kedy prídem znova“

• GRAN hostel Priemerné hodnotenie: 10

„príjemná komunikácia s majiteľom aj prevádzkarom, super lokalita priamo v centre, čistota izieb aj spoločných priestorov na chodbe, ovocie v kuchynke“

• Divná pani Luxury Gallery Rooms Priemerné hodnotenie: 10

„Celý hotel aj s kaviarňou v prekrásnom umeleckom štýle. K dispozícii uzavretá súkromná terasa, nádherná s množstvom kvetov a umeleckých doplnkov. Veľmi milý personál recepcie aj kaviarne.“

• Galicia Nueva, castle hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Veĺmi milý personál, strava vynikajúca s šarmantnou obsluhou, čisto, poriadok, izby útulne zariadené v historickej podobe.“

• Hotel Ďumbier Priemerné hodnotenie: 8

„Vhodné na krátkodobý pobyt.“

• Chata Tale - Dom Horskej služby Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo v najlepšom poriadku. Raňajky výborné, milý personál. Ubytovanie splnilo očakávania. Výborná lokalita.“

• Hotel Sachticka Priemerné hodnotenie: 10

„Prekrásne prostredie, tichá lokalita. Recepčná Anna bola neskutočne milá, ústretová.“

• Urpí­n City Residence Priemerné hodnotenie: 10

„Vyhĺad, parkovanie“

• Vidiecky dom Priemerné hodnotenie: 9

„Mimoriadne oceňujem ochotu majiteľky a skvelú veceru a raňajky, ktoré mi ochotne pripravila. Krásna príroda v okolí a ticho, ktoré tam v noci panuje poskytujú skvelé podmienky na hlboký spánok. Pomer ceny a kvality je z môjho pohladu nadštandardne výhodný.“

30 Najlepších hotelov v regióne Banskobystrický kraj