2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,5

9,2

• Ohodnotené: 18. marca 2024

• Štúdio Family

Veľmi pekné prostredie, personál, čistučko. Určite odporùčam

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 2. januára 2024

• Štúdio Family

Trošku menšia chladnička, boli sme v zime tak nám to až tak neprekážalo niektoré nápoje a stravu sme mali vonku ( museli sme však dávať pozor na mačky) v lete by nám to bolo málo. Absencia skrine na oblečenie ,celú dobu pobytu sme mali veci v kufri.

Krásne miesto, veľký pozemok, parkovanie vo vnútri, útulné zariadenie,všetko čisté a voňavé.Pekný výhľad na kalváriu, kúsok do centra mesta. Nevedeli sme si však zvyknúť na šikmé steny. Vhodné skôr pre jeden pár s detmi,pre 4 dospelých je trochu málo miesta. Vybavenie plne dostačujúce na varenie ,grilovanie. Boli sme spokojný, určite sa vrátime.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 19. novembra 2023

Krasny apartman blizko kalvarie
    • Štúdio Family

Jedina malicka vec, ktora by sa dala zlepsit je pristupovy chodnicek k apartmanu. Vstup je vlastne zozadu zo zahrady, je to jemny briezok a ked prsi, tak je to dost nepohodlnne po tej mokrej trave, trochu sa nam smykalo.

Ubytovanie predcilo nase ocakavania. Krasny apartman, blizko kalvarie, mohli sme byt aj so psikmi. Parkovanie priamo vo dvore, vybavenie nam uplne vyhovovalo, velky priestranny apartman, vsade cisto, teplucko, pohodlne. Kuchynka ma vsetko co na par dni potrebujete vyuzit. Ceresnickou na torte bola krasna ziva kytica ktora bola na stole v obyvacke. Vonku je krasne posedenie, gril. Urcite sa sem radi vratime aj v lete, ked sa bude dat sediet vonku.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 1. septembra 2023

• Štúdio Family

Trochu menej je prepracované vybavenie v kuchynskej časti.

Nádherné prostredie, útulný domček, milý ochotný majiteľ ,dostatok súkromia

• Ohodnotené: 14. augusta 2023

Zuzana
    • Štúdio Family

Všetko bolo super, možno by som prijala viac kuchynských riadov (su iba 2 misky), ak by som šla s celou rodinou, inak nemám čo vytknúť :-)

Veľmi pekné a čisté ubytovanie, milý a ochotný prenajímateľ, nádherný výhľad na záhradu z vonkajšej terasy, priateľský psík...

• Ohodnotené: 12. augusta 2023

9,0
    Veľmi sa nám páčilo ubytovanie - lokalita a priestor.
    • Skupina

lepšia vybavenosť kuchyne

Lokalita výborná,záhrada a krb k dispozícii.

• Ohodnotené: 27. júla 2023

• 6 nocí

Ubytovanie môžeme rozhodne len odporúčať - výborná lokalita, vybavenie apartmánu (plne vybavená kuchynka, TV, wifi, priestranná zastrešená terasa vrátane posedenia a ležadiel, klimatizácia), priateľský personál, súkromie, možnosť ubytovania so psom.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 28. júna 2023

9,0
    nádherné miesto, súkromie, úžasný majiteľ - vrelo odporúčam ak si chcete popozerať Štiavnicu
    • 6 nocí

jediné na čo sme si nevedeli zvyknúť boli šikmé steny.

Veľmi krásne miesto, dobrá tichá lokalita s výhľadom na kalváriu a starý zámok, súkromie, čistúčko - voňavé periny, plne vybavené -nič nám nechýbalo. Majiteľ ochotný, ústretový, priateľský. Nevedeli sme zapnúť televízor, bol ochotný okamžite dobehnúť zo Štiavnických Baní, aby nám ukázal ako sa obsluhuje televízor. Keď sme potrebovali predlžovák, lebo sme si chceli variť na sporáku vonku, hneď nám priniesol. Expresne rýchle služby. Nie je problém donáška jedál z reštaurácií. Čo sme skutočne ocenili, že sme priamo v Banskej Štiavnici a tak sme mohli ísť taxíkmi navštíviť kopec historických a turistických zaujímavostí. Neďaleko od apartmánu kameňolom cca 450metrov - odporúčam navštíviť.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 9. júna 2023

• Štúdio Family

Vsetko na vybornu. Chodime tam opakovane.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 3. mája 2023

• Služobná cesta
    • Štúdio Family

Chybala hubka na umytie riadu a cukor

Ticha lokalita. Čisto a super domaci

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 30. apríla 2023

• Štúdio Family

Vkusne zariadeny a velmi priestranny apartman s krasnou velkou zahradou s grilom, lehatkami a sedenim. Pekne okolie. A velmi ustretovy majitel.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 1. novembra 2022

• Štúdio Family

Chýbala tam trúba, ale to je maličkosť.

Extrémna spokojnosť, výborná lokalita, krásne prostredie, čistota, veľmi príjemný majitelia a výnimočný psík :) Boli sme naozaj spokojný a radi sa vrátime.

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 5. októbra 2022

Víkend pre objavovanie BŠ ako stvorený :)
    • Štúdio Family

Zabudli nám miesto 2 postelí nachystať 4 postele, ale nevadí vynašli sme sa a našli obliečky :) stáva sa.

Ubytovanie sme navštívili druhý krát, tak sme vedeli do čoho ideme :) super ubytovanie s terasou a krbom na grilovanie :) Tento krát sme boli štyria a užili sme si to aj keď počasie moc neprialo na spoznávanie Štiavnice a okolia. Ak chcete spoznávať na pešo Banskú Štiavnicu, tak odporúčam jedine toto ubytovanie (15 min. do centra). Neďaleko kalvária, oproti ubytku chodník hore kopcom. Psík Gugi nám večer vonku robil spoločnosť :)))

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 5. septembra 2022

• Štúdio Family

Voňavé povlečenie, tiché prostredie, obrovská záhrada.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 28. augusta 2022

Super dovolenka s manzelkou a Tess.

Stiesnene priestory WC a sprchy. Vrzgajuca postel

Velky pozemok okolo apartmanu, Sukromie pri posedeni na priedomi. Parkovanie vo dvore. Priroda blizko mesta a centra.

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 20. augusta 2022

Boli sme veľmi spokojní, do mesta bol pešo kúsok, tiež autom k tajchu, deti sa vyhrali v záhrade..

Nič ma nenapadá

Výborná lokalita, záhrada, krásny výhľad. Majiteľ bol veľmi ústretový.

Termín pobytu bol august 2022

• Ohodnotené: 10. júla 2022

• Štúdio Family

Prilis aromaticky prasok/avivaz na postelnej blielizni.

Cistota, velky apartman, prostredie, pristup majitela, moznost grilovat (nevyuzili sme, hadam nabuduce), zlaty psik majitela, velka zahrada, nadherny vyhlad na kalvariu

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 1. júla 2022

Pekné a pokojné miesto. Príjemný a ústretový pán ubytovateľ a veľmi milý a kamarátsky psík.
    • Štúdio Family

Krásna lokalita, pekné ubytovanie v pokojnej oblasti obkolesenej záhradou, prírodou s krásnym, priam mýtickým výhľadom na štiavnickú Kalváriu. V blízkom okolí krásne miesta, ktoré sa nám podarilo navštíviť. Mesto Banská Štiavnica v blízkej vzdialenosti od ubytovania.

• Ohodnotené: 20. júna 2022

• Štúdio Family

Nadherne prostredie.satelit,krb,wifi bez chyby.apartman cisty vonavy.lokalita kusok od centra(15 min pesi)z terasi vyhlad na kavariu(10 min chodze),spolocnost pri grilovani nam robil kamaratsky domaci psik.pozdravujem ustretoveho pohodoveho majitela a dakujem za moznost parkovania vo dvore !!rad sa zas vratime.mozno bazen do buducna by potesil😉

• Ohodnotené: 12. júna 2022

určite odporúčame

všetko bolo tip top

skvele ubytovanie čisto pekná ticha lokalita super voľba

• Ohodnotené: 21. mája 2022

• Štúdio Family

Poskytla som uz dve pozitivne hodnotenia v minulom roku, aj tento rok velka spokojnost. Skutocne vyborne. Dakujeme.

• Ohodnotené: 14. mája 2022

• Štúdio Family

Maju nadhernu terasu a krasny vyhlad do prirodi miesto pozname uz tam chodime 49 rokov

Maju

• Ohodnotené: 9. mája 2022

Apartmán Bartko
    • Štúdio Family

Vybavenie, poloha, parkovanie, krásna záhrada s veľkou, starou, práve rozkvitnutou čerešňou, výhľad z okna na Kalváriu, blízkosť autobusovej zastávky, do centra mesta peši asi za 15 min. "po modrej". Boli sme v apartmáne bartko ubytovaní aj na jeseň, páčilo sa nám, preto sme si v tomto zariadení pobyt zopakovali.

• Ohodnotené: 2. mája 2022

• Štúdio Family

Pobyt splnil naše očakavania, výborná lokalita, pekné ubytovanie.