2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Banskobystrický kraj - hodnotenia hotelov
  4. Bystrá - hodnotenia hotelov
Slovensko Bystrá Overené hodnotenia od skutočných hostí

• E&Z Eva Hruba rekreačný dom Priemerné hodnotenie: 9,3

„Boli sme veľmi spokojný, izby priestranné, čisté, na každej izbe súkromná kúpeľňa, čo bolo veľké plus. Ubytovanie vybavené dostatočne, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka, kávovar, viacero TV a ďalšie. WiFi fungovala v poriadku, rýchlosť tak isto dobrá. Pohodlný check-out v ľubovoľnom čase. Celý pobyt hodnotím kladne a ak by sme sa do danej lokality vracali, nemám dôvod nevybrať si toto ubytovanie.“

• E&Z Eva Hruba rekreačný dom Priemerné hodnotenie: 9,3

„Prespávali sme po svadbe. Pán ktorý nás ubytovával bol veľmi milý a ústretový, dovolil nám aj neskorší checkout. Ubytovanie bolo čisté sa dostatočným vybavením tak ako bolo v popise. Posteľ malá trošku tvrdší matrac ako sme zvyknutí. Ale inak super.“

• Dom Bystrá pod Chopkom & wellness Priemerné hodnotenie: 9,1

„Super“

• Apartmány pri Jaskyni - Bystrá Priemerné hodnotenie: 9,5

„Moderne zariadené, úplne nové (ešte vidieť, že nie je všetko dokončené napr. sauna). Kľudná lokalita, aj napriek blízkosti cesty. Super miesto na začiatok výletov po Horehroní. Príjemná postel s dobrými matracmi.“

• Apartmány pri Jaskyni - Bystrá Priemerné hodnotenie: 9,5

„Všetko bolo na výbornú,krásny apartmánový domček, super zariadené izbičky,boli sme maximálne spokojní.Keď pôjdeme ďalší krát na turistiku,vieme kde sa ubytujeme🙂👍“

• H11 - Evergreen Tale Priemerné hodnotenie: 9,4

„Čistota, pohodlnost, nove zariadenie, kvalitne matrace a obliecky, plne vybavena kuchyna.“

• Chata pri potoku Tále Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha chaty - priamo pri potoku a lese. Celkové vybavenie chaty. Špeciálne kuchyne, vrátane základných potravín(soľ, cukor, koreniny, múka, čaje,...) Komunikácia s ubytovaním.“

„Nádherná lokalita.“

• Apartmány pri Jaskyni - Bystrá Priemerné hodnotenie: 9,5

„Nový, pekný, čistý a útulný apartmán.“

• Chata Ďumbier Priemerné hodnotenie: 9,2

„Chata prekonala naše očakávania -ešte krajšia ako na fotkách. Neskutočne štýlovo zariadená! Kuchyňa vybavená skvelo, krb, stolný futbal, záhrada.. o deťoch sme takmer nevedeli )) Pohodlné matrace, cítili sme sa ako doma. Majiteľ ústretový, priateľské jednanie, klobúk dole a určite sa sem vrátime na dlhší pobyt ))“

Bystrá: 10 najlepších hotelov