2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Banskobystrický kraj - hodnotenia hotelov
  4. Tále - hodnotenia hotelov
Slovensko Tále Overené hodnotenia od skutočných hostí

• „Velmi dobrá restaurácia, milý a starostlivý, úslužný personál. Velmi prijemný dojem.“

• Apartmány Pinus, Tále, Chopok Juh Priemerné hodnotenie: 9,3

„Priestrannosť, vybavenie“

• Romantic Chopok Juh Apartment 22 Priemerné hodnotenie: 9,5

„Lokalita super. Apartmán nemá chybu. Krásna príroda v okolí. Proste topka.“

• „Veľký, pekný a čistý apartmán so zariadením.“

• Chata Tale - Dom Horskej služby Priemerné hodnotenie: 9,3

„Všetko bolo v najlepšom poriadku. Raňajky výborné, milý personál. Ubytovanie splnilo očakávania. Výborná lokalita.“

• Apartmán Romantika Chopok Juh 12 Priemerné hodnotenie: 9,6

„Úžasný priestor, priestranný, čistý a skvelá komunikácia. Vrelo doporučujeme!“

• Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh Priemerné hodnotenie: 9,7

„Velmi prijemne ubytovanie,pomer cena a kvalita je top. Vyborny a ochotny pristup pani majitelky.“

• „Štandardná hotelová izba s dobrou posteľou, varná kanvica na izbe, dobrá kúpeľňa. Rozsiahle parkovisko, príjemná ponuka jedál, dobré raňajky, aj keď boli za príplatok. Pohodlné prespanie, milý a príjemný personál.“

• Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh Priemerné hodnotenie: 9,7

„Od prvého momentu ako som vstúpila do apartmanu, bolo vsetko nad moje ocakavania. Sice som čítala same vynikajúce recenzie, ale realita bola o to príjemnejšia, že všetko bola pravda. Krásny čistulinký apartmán, kuchynka bola tak vybavená ako doma som saa cítila. Bolo tam naozaj všetko, pani majiteľka myslela na tie najmenšie detaily. Čakalo nás vínko a oriešky. Nestihli sme krb, aj ten bol nachystaný, len zapáliť. No proste úžasný pobyt. A ten výhlad z balkóna rovno na Chopok, bol ešte zasnežený.“

• Chata Tale - Dom Horskej služby Priemerné hodnotenie: 9,3

„Všetko bolo výborné, aj počasie, tak sme si dosítosti užili lokalitu, a výborne sme sa cítili na hoteli. 👍👍👍“

Tále: 30 najlepších hotelov