3. Μακεδονία κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Μακεδονία Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Pantheon, Nilie Hospitality MGMT Βαθμολογία σχολίων: 5

«Ότι στο πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε ο νεαρός έτρεξε αμέσως να βοηθησει»

• Vesta Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το σπιτι είναι ευρύχωρο όμορφο και καθαρό.»

• Stone Apartment 2 Βαθμολογία σχολίων: 9

«Άνετοι χώροι και πολύ καθαρά!!!Θα το προτιμήσω ξανά μόλις ανέβω Θεσσαλονίκη.»

• Studio O2 close to the White tower Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το σημειο!!Ηταν ησυχα και ειχε πολυ πράσινο!!!»

• Navarino Luxe Suites with Sea View Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τέλεια εξυπηρέτηση και φοβερό service Το δωμάτιο έχει όλα τα απαραίτητα ξεκινώντας από σαμπουάν χρηματοκιβώτια ακόμα και πετσέτες Θάλασσας Το κατάλυμα Βρίσκεται παραθαλάσσια σε ήσυχη περιοχή…»

• DT Garden's Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι οικοδεσπότες ήταν πολύ καλοί, φιλικοί, εξυπηρετικοί! Μας περίμεναν, μας παρεδωσαν κλειδιά αμέσως και μας έδωσαν πληροφορίες για το διαμέρισμα και για την πόλη! Το σπίτι πραγματικά ηταν πανέμορφο, πολύ πιο ωραίο, απο τις φωτογραφίες και ειδικα στο θεμα της καθαριότητας θα εβαζα παραπάνω αστερια αν υπήρχαν! Πεντακαθαρο ! Διαθέτει τηλεόραση κουζινα ψυγείο πλυντήριο κλπ!Η γειτονιά ήσυχη, σου θυμίζει χωριό , μάλιστα θεωρείται απο τις καλύτερες περιοχές της Δράμας, και μόλις 5 λεπτά με το αμάξι απο το κέντρο της πόλης! Το σπιτι απεξω εχει και μεγάλο κηπο με γκαζον, περιφραγμενο και ο γιος μας 18 μηνων, επαιζε εξω! Αν επισκεφτούμε ξανα τη Δραμα,εννοείται πως θα μείνουμε ξανα εδώ!»

• Valaoritou 3 Luxury Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα, πεντακάθαρο μέρος και άμεση / άριστη εξυπηρέτηση»

• Antigonidon square 2 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμερισμα ηταν ανετο,καινουριο με μεγαλο μπαλκονι,πεντακαθαρο και σε πολυ καλη τοποθεσια,η οικοδεσ ποινα πολυ εξυπηρετικη,φυσικα θα το επιλεγαμε ξανα.»

• Unique Experience Apartment’s Βαθμολογία σχολίων: 7

«Καλό»

• Gaia 2 Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ βολικό, κοντά σε όλα τα σημεία ενδιαφέροντος»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Μακεδονία

βάσει 535.112 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com