3. Μακεδονία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Καλλιθέα Χαλκιδικής κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Καλλιθέα Χαλκιδικής Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• New elegant apartment in Kallithea Xalkidiki Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Καθαρό, άνετο, ευρύχωρο κατάλυμα και πολύ κοντά στο κέντρο και στην παραλία. Μείναμε 5 άτομα και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα. Ο οικοδεσπότης πολύ ευγενικός και βοηθητικός. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Vellum Luxury Living Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Η καθαριότητα»

• Joanna's Seaside Villa Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Εξαιρετική οικοδέσποινα και υπέροχη τοποθεσία. Είμαστε 5 άτομα ενήλικες και ένα μωράκι 6 μηνων.απολαυσαμε την τέλεια θεα της θάλασσας που πραγματικά ήταν διπλα στα πόδια μας.ομορφη διακόσμηση και πολύ ζέστη ατμόσφαιρα. Αγαπημένη ώρα της ημέρας την ώρα του ηλιοβασιλεματος .το προτείνουμε και σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά. Ευχαριστούμε πολύ κυρία Ιωάννα»

• RITA SEA VIEW Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Όλα ήταν στο υψηλότερο επίπεδο. Μας άρεσαν τα πάντα. Ένα φανταστικό μέρος. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!»

• RITA SEA VIEW Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Ένα υπέροχο μέρος, ήσυχο και γαλήνιο. Η παραλία είναι φανταστική με τα γαλαζοπράσινα νερά και λευκή άμμο . Υπάρχει ένα μεγάλο σούπερ μάρκετ ακριβώς απέναντι. Με τα πόδια 4-5 λεπτά μέχρι το κέντρο. Δεν υπήρχαν προβλήματα με τη στάθμευση. Το διαμέρισμα είναι πολύ καθαρό , μεγάλο, , ωραίο και πολύ άνετο για μια καλή διαμονή.»

• acquablue apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«οι ιδιοκτήτες είναι υπέροχοι πραγματικά . Ευγενέστατοι»

• CubeStudio21 Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ολα ήταν φανταστικά !! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!»

• Villa Palma Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Εξαιρετική επιλογή! Πεντακάθαρο και καινούργιο κατάλυμμα, πολύ όμορφο το δωμάτιο, κήπος που σε χαλαρώνει, ησυχία παρότι είσαι δίπλα στο χωριό, ευγενέστατη και εξυπηρετική η κ. Αθηνά! Θα ξαναπάμε σίγουρα!»

• SONIA Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Όλα στο κατάλυμα ήταν υπέροχα. Ήταν στο κέντρο της Καλλιθέας άλλα ταυτόχρονα είχε αρκετή ησυχία. Αν έκανα ξανά το ίδιο ταξίδι θα διάλεγα πάλι το ίδιο κατάλυμα.»

• Modern Apartment Kallithea 1 Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Άνετο , καθαρό και ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Καλλιθέα Χαλκιδικής

βάσει 12.605 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com