3. Μακεδονία κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

9,9

• Υποβολή σχολίου: 29 Απριλίου 2024

«Φανταστικό σε όλα του.»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Καταπληκτική τοποθεσία. Δωμάτιο με πολύ μεράκι. Πεντακάθαρο. Πλήρης κουζίνα, smart TV, εξαιρετικό Ίντερνετ. Φονερός κήπος. Εξαιρετικός οικοδεσπότης: πάμπολλα κεράσματα τα οποία μάλιστα και ανανέωσε. Με καίριες προτάσεις για φαγητό, καφέ, ποτό, εκδρομή. Θα ξαναπάω ΣΙΓΟΥΡΑ.

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 4 Απριλίου 2024

• Deluxe Διαμέρισμα

Όμορφος κ άνετος χώρος. Ο Γιώργος σε κερδίζει με το χαμόγελο του κ τη καλή διάθεση. Το κατάλυμα είχε τα πάντα κ ο Γιώργος είχε φροντίσει για το πρωινό με μαρμελάδες βούτυρο κ ψωμί ενώ την καθαρά Δευτέρα είχε φέρει κ λαγάνα. Πάρκινγκ με αυτόματη πόρτα. Τζάκι ενεργειακό κ τεράστια αυλή με πολύ καλό νυχτερινό φωτισμό.

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαρτίου 2024

Καταπληκτική φιλοξενία και Εξυπηρετηση

• Υποβολή σχολίου: 14 Μαρτίου 2024

Όλα τέλεια !👌🏼

Πολύ όμορφο interior design,κρυφούς φωτισμούς ,ενεργειακό τζάκι άνετοι καναπέδες,καλωσόρισμα με χειροποίητο ψωμί και τοπικά προϊόντα ( μαρμελάδες ) .Κήπος υπέροχος,περιποιημενος με κρεμαστές αιώρες και κούνιες ,γκαζόν. Ο Γιώργος φιλικός και πολύ εξυπηρετικός. Τον ευχαριστούμε για την αξέχαστη διαμονή! Θα τα ξαναπούμε σύντομα !

• Υποβολή σχολίου: 13 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Καλόγουστο και άνετο σπίτι με ωραίο κήπο και θέα. Ο ιδιοκτήτης έχει μεράκι.

• Υποβολή σχολίου: 9 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Ήσυχη τοποθεσία πολύ κοντά στα λουτρά και σε εστιατόρια-ταβέρνες.Το σπίτι έχει όλες τις ανέσεις ενός καλού ξενοδοχείου,ολοκαίνουργιο,ζεστό και πεντακάθαρο με τον οικοδεσπότη να ξεπερνάει κάθε προσδοκία!Από το αναπάντεχο πρωινό με το φρέσκο ζυμωτό ψωμί και τις τοπικές πραλίνες και μαρμελάδες,την γράπα μέχρι την όμορφη κι φιλόξενη υποδοχή,τα αναπαυτικά κρεβάτια και μαξιλάρια ,όπως και η μεγάλη αυλή με άπλετο μέρος για να καθίσεις στον ήχο των πουλιών προσφέροντας ηρεμία και χαλάρωση σε όποιον το χει ανάγκη.Έχεις την αίσθηση πως έχεις πάει στο εξοχικό σου..Θα ξαναπήγαινα σίγουρα!

• Υποβολή σχολίου: 6 Μαρτίου 2024

• Παρέες φίλων
    • Deluxe Διαμέρισμα

Ήταν όλα υπέροχα, to design,η τοποθεσία,ο κήπος και η εξυπηρέτηση απο όλο το προσωπικό του καταλύματος, ηταν πεντακάθαρο το κατάλυμα και ο οικοδεσπότης ο κ.Γιώργος ηταν άψογα και παρά πολύ βοηθητικός σε όλους τους τομείς !!!

• Υποβολή σχολίου: 26 Φεβρουαρίου 2024

• Deluxe Διαμέρισμα

Όλα ήταν Τελεια!Ο κ.γιωργος πολυ εξυπηρετικός!

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 12 Φεβρουαρίου 2024

«Φανταστικό κατάλυμα»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Τα πάντα ήταν όλα τέλεια

• Υποβολή σχολίου: 8 Φεβρουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το σπίτι είναι πανέμορφο, περιποιημένο σε πολύ όμορφη τοποθεσία με υπέροχο Κήπο, μολις 10 λεπτά με το αμάξι από τα Λουτρά, είναι πραγματικά ότι πρέπει για να χαλαρώσει και να ξεφυγει κάποιος από τη καθημερινότητα, το προτείνω ανεπιφύλακτα!

• Υποβολή σχολίου: 5 Φεβρουαρίου 2024

Ο χώρος

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιανουαρίου 2024

• Deluxe Διαμέρισμα

Ήταν υπέροχα όλα! Ο οικοδεσπότης καταπληκτικός,ο σχεδιασμός της βίλας, η καθαριότητα, η θέρμανση 24 ώρες, το τζάκι, ο κήπος, η ησυχία, το πρωΐνό με τα νόστιμα "καλούδια", το κρασί και το τσίπουρο του welcome, που μας προσέφερε ο κος Γιώργος και η διακριτική του φροντίδα και το ενδιαφέρον... Μπράβο σε όλα!

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 20 Ιανουαρίου 2024

• Deluxe Διαμέρισμα

Πολύ όμορφος χώρος, με όλες τις ανέσεις για ένα ζευγάρι που θέλει να ξεκουραστεί και να ηρεμήσει. Ζεστό περιβάλλον μεταφορικά και κυριολεκτικά (αφού διαθέτει ενεργειακό τζάκι και καλοριφέρ πετρελαίου). Ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός· έφερνε φρέσκο ψωμί κάθε μέρα· γνωρίζοντας ότι ήμασταν νιόπαντροι μας είχε αφήσει ένα μπουκάλι κρασί, ένα μπουκέτο τριαντάφυλλα, ένα κουτί σοκολατάκια και μια κάρτα με ευχές, όταν φτάσαμε στο κατάλυμα. Η τοποθεσία του καταλύματος πολύ βολική, καθώς σε 10 λεπτά είσαι στα Λουτρά Πόζαρ. Ενώ υπάρχουν πολλές προτάσεις για εξορμήσεις στην γύρω περιοχή.

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 7 Δεκεμβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Μπαίνοντας στο κατάλυμα χαιρετηθήκαμε από τον κ. Γιώργο έναν εξαίρετο επαγγελματία και κυρίως άνθρωπο . Μας έκανε να νιώσουμε από τη πρώτη στιγμή πολύ άνετα και ήταν πάντα πρόθυμος να μας βοηθήσει και να καλύψει οποιαδήποτε ανάγκη μας . Το κατάλυμα ήταν απίστευτο. Πολύ προσεγμένο και καθαρό, γεμάτο ανέσεις καθώς και πολύ ζεστό. Σίγουρα είναι μια επιλογή που θα ξανακάνουμε στο μέλλον . Ευχαριστούμε και πάλι τον κύριο Γιώργο που έκανε τις διακοπές μας ακόμα καλύτερες με την ευγένεια και την καλοσύνη του .

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 30 Νοεμβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Ολα ήταν τέλεια δεν έχω να πω κάτι αρνητικό.

Όλη η εμπειρία στο κατάλυμα ήταν μοναδική. Με παροχές ιδανικές για τη χαλάρωση που τόσο θέλαμε.. Επίσης ο οικοδεσπότης τρομερός άνθρωπος φιλόξενος και εξυπηρετικός!

• Υποβολή σχολίου: 17 Νοεμβρίου 2023

«Φοβερό διαμέρισμα στα ποζαρ, ένα Upgrade στις διακοπές μας»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Μας άρεσαν τα πάντα, στο σπίτι δεν έλειπε τίποτα ήταν όλα υπολογισμένα για μια πάρα πολύ άνετη διαμονή. Ήταν πεντακάθαρο, καινούργιο και αυτό που δεν συγκρίνεται με τίποτα είναι ο χώρος της άυλης είναι παραμυθένιος και σου δίνει τη ηρεμία που χρειάζεσαι στις διακοπές σου . Εμείς όλα μας τα γεύματα τα κάναμε έξω και άξιζε το κάθε λεπτό της διαμονής μας εκεί. Να τονίσω εδώ πως το σημαντικότερο κομμάτι της διαμονής ολοκληρώθηκε με τον οικοδεσπότη, ο Γιώργος μας φέρθηκε σαν φίλους, μας καλωσόρισε στον χώρο του μας υποδέχτηκε με πραγματική χαρά και σε όλη μας την διαμονή μας έλυνε εύκολα και γρήγορα κάθε μας πρόβλημα και πραγματικά νιώσαμε οτι ειμασταν σπίτι ήταν εκεί σε όλα και θα τον έχουμε στη καρδιά μας. Φοβερός άνθρωπος, άψογος επαγγελματίας. Φαίνεται μπαίνοντας στο σπίτι πόσο πολύ φροντίζει και αγαπάει αυτό που κάνει. Το συστήνω ανεπιφύλακτα το διαμέρισμα και φεύγω χωρίς κανένα παράπονο.

• Υποβολή σχολίου: 2 Νοεμβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Ολα άψογα από το πρώτο μέχρι και το τελευταίο πραγμα που μας παρείχε

• Υποβολή σχολίου: 14 Οκτωβρίου 2023

«Εξαιρετική διαμονή!!»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Όλα ήταν εξαιρετικά, παραπάνω και από τις προσδοκίες μας. Το δωμάτιο όνειρο , είναι σαν να μη βρίσκεσαι Ελλάδα, άνεση , ηρεμία, ζεστασιά. Ο κος. Γιώργος φοβερός οικοδεσπότης από πού να ξεκινήσω , με την ευχάριστη υποδοχή του; με τα δωράκια που μας είχε ; το ενδιαφέρον του να τα έχουμε όλα ; Μας έκανε τις διακοπές μας καλύτερες!! Έχει φροντίσει να παρέχει ένα εξαιρετικό κατάλυμα, άψογα καθαρό , όλο το δωμάτιο έλαμπε. Η αυλή φοβερή ξυπνάς μέσα στο πράσινο. Βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία είσαι στο κέντρο από όλες τις περιοχές που θέλεις να επισκεφτείς πολύ κοντά σε όλα! Και ακόμα και αν είσαι κουρασμένος και δε θέλεις μια μέρα να βγεις εξυπηρετεί και ντελιβερυ. Δεν έχω λόγια σίγουρα θα το επιλέξουμε ξανά !!

• Υποβολή σχολίου: 10 Οκτωβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Ένα πολύ όμορφο δωμάτιο σε ένα γραφικό χωριό. Ήταν πεντακάθαρο και η αυλή του υπέροχη. Γιώργο σε ευχαριστούμε για όλα

• Υποβολή σχολίου: 5 Οκτωβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Ένα Φανταστικό κατάλυμα με εξαιρετική διαρρύθμιση μοντέρνο στυλ άνετο σε μια υπέροχη τοποθεσία με εναν πολύ φιλικό οικοδεσπότη προθυμο να εξυπηρετησει οποιαδήποτε ανάγκη .

• Υποβολή σχολίου: 19 Σεπτεμβρίου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Άριστο κατάλυμα πεντακάθαρο με όλες τις ανέσεις. Πανέμορφος χώρος εσωτερικά και εξωτερικά. Άψογος οικοδεσπότης.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 3 Αυγούστου 2023

«Εξαιρετική απόδραση για το ΣΚ !»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Τίποτα. Τα πάντα ήταν παραπάνω από εξαιρετικά!

Όλα ήταν εξαιρετικά! Η τοποθεσία, η αισθητική των χώρων , μέσα και έξω, ο οικοδεσπότης εγκάρδιος , φιλικός, πρόθυμος.Τα πάντα μας ενθουσίασαν. Συγχαρητήρια στον κο Γιώργο για την αγάπη που φαίνεται ότι περιβάλλει τη δουλειά του.

• Υποβολή σχολίου: 9 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Ο Γιώργος έχει φτιάξει ένα μοναδικό κατάλυμα!!! Παραδοσιακό και μοντέρνο ταυτόχρονα! Πεντακάθαρο και περιποιημένο ως την τελευταία λεπτομέρεια!!! Ενθουσιαστήκαμε οικογενειακώς! Μπράβο Γιώργο!!!!!!!!😉

• Υποβολή σχολίου: 4 Ιουλίου 2023

«Ότι καλύτερο !🫶»

Κανένα απολύτως ελάττωμα

Το πιο ωραίο και καθαρό κατάλυμα που έχουμε μείνει! Τρομερή minimal αισθητική , απίστευτος χώρος , ο Γιώργος έχει προβλέψει κάθε πιθανή ανάγκη (πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα κλπ). Πολύ όμορφος και μεγάλος εξωτερικός χωρος επίσης ( με barbecue) Κι ο οικοδεσπότης αξίζει 20/10! ⭐️