3. Θράκη κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

Βάσει 36 σχολίων για διαμερίσματα

10,0

10,0

• Υποβολή σχολίου: 29 Μαρτίου 2024

«Ένα πολύ ωραίο τριήμερο σε μια πανέμορφη πόλη που αξίζει να την επισκεφτούν όσοι δεν το έχουν πράξει»
    • Διαμέρισμα με Βεράντα.

Δεν υπάρχει τίποτα το αρνητικό !!!!!! Σε τυχόν νέα επίσκεψη μας στην πόλη θα επιδιώξουμε τυφλά να ξαναπάμε στο ίδιο κατάλυμα !!!!! Όλα ήταν άψογα !!!!!

Άριστη τοποθεσία. Εύκολη πρόσβαση με το ΙΧ. Ταυτόχρονα είσαι ακριβώς στο κέντρο της πόλης!!! Το διαμέρισμα ανακαινισμένο, καθαρό και με όλες (πραγματικά όλες!!!!) τις παροχές. Μας περίμενε η οικοδεσπότης να μας παραδώσει τα κλειδιά, να μας προσφέρει κεράσματα, να μας ενημερώσει λεπτομερώς για κάθε τυχόν απορία μας και να βοηθήσει γενικότερα με τις γνώσεις της για όλα τα αξιοθέατα που επιθυμούσαμε να επισκεφτούμε στην πόλη !!!!! Επίσης μας συμβούλεψε για τις επιλογές μας αναφορικά με καφέ, πρωινό, γεύμα και δείπνο στην πόλη!!!! Επειδή το διαμέρισμα βρίσκεται στην παλιά πόλη και υπάρχει απαγόρευση στάθμευσης, δεδομένου ότι εκτελούνται την περίοδο αυτή έργα στην Καβάλα, μπήκε και στον κόπο να μας υποδείξει που μπορούμε να σταθμεύσουμε χωρίς να κινδυνεύσουμε να δεχτούμε κλήση για παράνομη στάθμευση!!! Η λέξη "΄τέλεια" είναι πολύ λίγο για να αξιολογήσεις την συμπεριφορά της απέναντί μας!!

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 18 Μαρτίου 2024

• Διαμέρισμα με Βεράντα.

Εξαιρετική τοποθεσία στην είσοδο της παλιάς πόλης δίπλα στα αξιοθεατα και στο λιμάνι για διαδρομές με τα πόδια. Άψογη φιλοξενία από την οικοδέσποινα. Πολύ καλόγουστο διαμέρισμα με όλες τις ανέσεις.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε οικογένεια ή ζευγάρι.

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 1 Μαρτίου 2024

• Διαμέρισμα με Βεράντα.

Όλα ήταν υπέροχα.. Η κ. Πελαγία πρόθυμη να βοηθήσει σε ότι τής ζητήσαμε.. Το διαμέρισμα το αδικούν πολύ οι φωτογραφίες!! Από κοντά πολύ καλύτερο!! Σίγουρα θα το ξανά επισκεφθούμε..

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 5 Φεβρουαρίου 2024

«Η διαμονή μας εκεί ήταν υπέροχη τα δωμάτια πεντακάθαρα και το μπαλκόνι φανταστικο»
    • Παρέες φίλων
    • Διαμέρισμα με Βεράντα.

Η τοποθεσία και η θεα ήταν φοβερή Η Πελαγια ήταν ευγενέστατη

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 22 Ιανουαρίου 2024

«Το διαμέρισμα ήταν φοβερό. 5 λεπτά με τα ποδια από το κέντρο. Η Πελαγία ο πιο εξυπηρετικός και φιλόξενος διαχειριστής κα»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Η τοποθεσία Η θέα Η διακόσμηση Η διαρρύθμιση Η καθαριότητα Η φιλοξενία Οι παροχές

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 26 Μαρτίου 2023

«Εξαιρετική.»
    • Διαμέρισμα με Βεράντα.

Το διαμέρισμα είναι πλήρως εξοπλισμένο με ο,τι πραγματικά χρειάζεται κανείς. Πέρα από τα βασικά, η Πελαγία μας είχε μαρμελάδες,πραλινες, μπισκότα κρουασάν αλλά και κρασί για να μας καλωσορισει. Το σπίτι είναι πεντακάθαρο και πολύ άνετο. Η θέα είναι υπέροχη όπως μπορείτε να δείτε και στις φωτογραφίες. Η Πελαγία ήταν εξαιρετική hostess, παρά πολύ οργανωμένη, μας πρότεινε μέρη και πράγματα αλλά ήταν δίπλα για ο,τι χρειαστηκαμε. Πολύ θετικό για εμάς ήταν πως βρήκαμε και parking ακριβώς κάτω από το σπίτι σε ασφαλές μέρος και δε χρειάστηκε να το μετακινήσουμε καθόλου κατά τη διάρκεια της διαμονής μας γιατί όλα είναι σε απόσταση με τα πόδια. Πολλά μπράβο!

Έμεινε: Μάρτιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 9 Ιανουαρίου 2023

«Υπέροχη διαμονη στην Καβαλα»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Δεν υπάρχει κάτι για να παραπονεθεις. Το σπιτι τα εχει ολα.

Καταπληκτικό διαμερισμα, με τρομερές παροχές. Είναι πλήρως ανακαινισμένο και εχει ό,τι μπορεί να χρειαστεί κάποιος για την διαμονή του. Το σημαντικότερο πλεονέκτημα ομως είναι η τοποθεσία του που ειναι σε απόσταση αναπνοής απο το κέντρο αλλά και από την παλιά πολη. Ουσιαστικά μετακινεισαι παντού με τα πόδια. Επισης η οικοδέσποινα πολύ πρόθυμη και εξυπηρετική σε ολα. Γενικά η διαμονή μας στην Καβάλα ηταν εξαιρετική και συνέβαλε σημαντικά η διαμονή μας στο συγκεκριμένο καταλυμα.

• Υποβολή σχολίου: 8 Ιανουαρίου 2023

«Πολύ καθαρό και όμορφο διαμέρισμα»

Δεν βρήκαμε κάτι αρνητικό

Πολύ καθαρό πλήρως εξοπλισμένο διαμέρισμα. Είναι πολύ κοντά στο λιμάνι με τα μαγαζιά καθώς και στο φρούριο. Επίσης η υπεύθυνη ήταν πολύ εξυπηρετική, φιλική, κατατοπιστική και φιλόξενη. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιανουαρίου 2023

«Τέλεια τοποθεσία!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν όλα υπέροχα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στην τέλεια τοποθεσία. Όλα είναι σε απόσταση 2-3 με τα πόδια. Η Κα Πελαγία πολύ ευγενική!

• Υποβολή σχολίου: 30 Οκτωβρίου 2022

• Deluxe Διαμέρισμα

Το σπίτι ήταν σε κεντρική τοποθεσία. πήγαινες κυριολεκτικά παντού με τα πόδια. Μας υποδέχτηκε η οικοδέσποινα και μας έκανε να νιώσουμε πολύ άνετα. Οι χώροι μέσα ήταν πεντακάθαρο. Είχε παροχές που σε άλλα σπίτια δεν τις έχουμε δεί

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 1 Αυγούστου 2022

• Deluxe Διαμέρισμα

Υπέροχο σπίτι, καθαρό, άνετο καί σέ ομορφη τοποθεσία, η οικοδέσποινα πέραν του δεόντως φιλόξενη.

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιουλίου 2022

«Άψογο!!!!»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Εννοείται όλα ήταν τέλεια!

Καταπληκτικό, ολοκαίνουργιο διαμέρισμα, πεντακάθαρο, ήσυχο, φοβερή θέα από το μπαλκόνι, στο κέντρο της Καβάλας!!! Είχε τα πάντα για να σου κάνει την διαμονή σαν το σπίτι σου!!!( Nespresso , σνακ για πρωινό, κρασί, αξεσουάρ περιποίησης σίδερο, πιστολάκι κτλ). Και φυσικά όλα αυτά με την περιποίηση της καταπληκτικής- ευγενεστατης ιδιοκτήτριας , κας Πελαγίας!!!!!

Έμεινε: Ιούλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 22 Απριλίου 2022

«Ιδανική διαμονή ακόμη και για τετραμελή οικογένεια, το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!»
    • Deluxe Διαμέρισμα

Δεν έχουμε κανένα παράπονο. Όλα ήταν όπως φαίνονται στις φωτογραφίες και ακόμη καλύτερα.

Το σπίτι ήταν πολύ προσεγμένο σε κάθε λεπτομέρεια. Καλόγουστα διακοσμημένο, πεντακάθαρο, με άνεση σε όλους τους χώρους του. Υπήρχαν όλα τα αναγκαία για να μαγειρέψεις, εξοπλισμός για το μπάνιο, φορτιστής κινητού, οδηγός και χάρτης για την πόλη και άλλα πολλά. Η οικοδεσπότης, η Πελαγία, ευγενέστατη, μας περίμενε κατά την άφιξή μας, και είχε ένα κρασί για καλωσόρισμα και μικρά δωράκια και σνακ για τα παιδιά. Την ευχαριστούμε για όλα!

Έμεινε: Απρίλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 8 Μαρτίου 2022

• Διαμέρισμα με Βεράντα.

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΠΟΤΟΜΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΕΨΗΣ,ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ EXTRA ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 13 Φεβρουαρίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Το διαμέρισμα και η εξυπηρέτηση ήταν άριστα! Πεντακάθαρο διαμέρισμα και η Πελαγία έκανε ότι ήταν δυνατό η διαμονή μας να είναι όσο πιο ευχάριστη γίνεται. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 11 Φεβρουαρίου 2022

«Αξέχαστη διαμονή»
    • Παρέες φίλων

Ολα ήταν υπεροχα

Κατά την επίσκεψη μας εκπλαγήκαμε από την αστραφτερή καθαριότητα, από την αισθητική του χώρου και από το υπέροχο τοπίο απέναντι μας.Η φιλοξενία ήταν άψογη και η διαμονή μας θα μας μείνει αξέχαστη. Αξιοσημείωτο είναι ότι το διαμέρισμα είναι στην παλιά πόλη αλλά στην ουσία είναι στο κέντρο της Καβάλας πράγμα το οποίο έκανε τις μετακινήσεις μας πανεύκολες. Θα το επισκεφθούμε σίγουρα και το καλοκαίρι για να απολαύσουμε την ηλιόλουστη βεράντα του.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 31 Ιανουαρίου 2022

«υπέροχο μέρος το συστήνω ανεπιφύλακτα !»

τίποτε απολύτως.

το δωμάτιο βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, πλήρως ανακαινισμένο και πολύ καθαρο και ωραία διακοσμημένο. ευρύχωρη βεράντα, κουζίνα πλήρως εξοπλισμένη σαλόνι και υπνοδωμάτιο με ο,τι χρειάζεται ( και παραπανω! ) για να είναι η διαμονή άνετη και εύκολη. Η ιδιοκτήτρια πολύ ευγενική και είχε σκεφτεί κάθε μικρή λεπτομέρεια για να κάνει τις μέρες μας άνετες. WiFi εξαιρετικό.

• Υποβολή σχολίου: 12 Ιανουαρίου 2022

• Deluxe Διαμέρισμα

Η θέα από το μπαλκόνι ήταν υπέροχη. Το διαμέρισμα ήταν πεντακάθαρο και όμορφα διακοσμημένο. Η οικοδέσποινα ηταν ευγενικη και πρόθυμη να μας βοηθήσει με ό,τι χρειαστούμε.

• Υποβολή σχολίου: 7 Ιανουαρίου 2022

• Διαμέρισμα με Βεράντα.

Όλα ήταν ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!Το κατάλυμα φανταστικό, όπως φαίνεται εξίσου και στις φωτογραφίες.,Σε εξαιρετική τοποθεσία.Άνετο για μια τετραμελή οικογένεια .Πολύ κοντά στο κέντρο. Πολύ εξυπηρετική η κ.Πελαγία.Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα σε όποιον σκεφτόταν να επισκεφτεί την πόλη της Καβάλας

• Υποβολή σχολίου: 30 Δεκεμβρίου 2021

• Γκρουπ
    • Deluxe Διαμέρισμα

Επισκεφτήκαμε την Καβάλα στην περίοδο των Χριστουγέννων. Κλείσαμε και τα δυο διαμερίσματα γιατί είμασταν παρέα. Ήταν το ένα πιο ωραίο από το άλλο. Διακοσμημένα με πολύ γούστο, άνετα, πεντακάθαρα. Η τοποθεσία ήταν τέλεια. Είμασταν στην αρχή του κάστρου, λίγα μέτρα από την παραλία και το εμπορικό κέντρο, πλατείες της περιοχής. Η κυρία Πελαγία γλυκύτατη, ευγενέστατη και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 13 Νοεμβρίου 2021

Εξαιρετικό
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Διαμέρισμα με Βεράντα.

Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, φρέσκο ανακαινισμενο με πολύ γούστο. Η Κυρία Πελαγία και ο σύζυγος της φιλόξενοι και ότι χρειαστείς τρέχουν να βοηθήσουν και να δώσουν λύσεις. Το συστήνω ανεπιφύλαχτα.

Έμεινε: Νοέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 7 Νοεμβρίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Τέλειο σπίτι, τέλεια τοποθεσία, πεντακάθαρο!

Έμεινε: Νοέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 16 Αυγούστου 2021

«Value for money επιλογή, ιδανική και για μακρά παραμονή»
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Deluxe Διαμέρισμα

Δεν υπήρχε κάτι που δε μου άρεσε!

Ένα ήσυχο και με γούστο διακοσμημένο διαμέρισμα, προσεγμένο μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, η τοποθεσία του πολύ πρακτική για τις μετακινήσεις μέσα στην πόλη, η θέα του πραγματικά φοβερή, στο διαμέρισμα υπήρχε ο,τιδήποτε μπορεί να χρειαστεί κανείς, ακόμα και για μακρά παραμονή, αν και σε πολύ κοντινή απόσταση υπάρχουν μάρκετ, φούρνοι, μανάβικα, ταβερνάκια, πιάτσα ταξί κλπ. Top η φιλόξενη οικοδέσποινα!

Έμεινε: Αύγουστος 2021

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2021

«Marvellous stay= θαυμάσια διαμονή.»
    • Γκρουπ
    • Έμεινε 1 βράδυ

The location is perfect and very picturesque, as it is central and quiet at the same time. The appartment is deliciously decorated, fully-equipped and functional. Eξαιρετική η φιλοξενία/excellent hospitality.

Έμεινε: Μάιος 2021