3. Μακεδονία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Έδεσσα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Έδεσσα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Central & Riverfront Room Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Η κ. Μαρία ήταν άψογη οικοδέσποινα, ευγενεστατη, πρόθυμη να μας βοηθήσει και να μας προτείνει κάποια μέρη που άξιζε να επισκεφθούμε! Το δωμάτιο πεντακάθαρο και εξοπλισμένο με καφέ, νερό και σνακ ! Σίγουρα αν επισκεφθούμε ξανά την Έδεσσα, αυτό το δωμάτιο θα διαλέξουμε!»

• FBM Anagenessis - Ευ Ζην 2 Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Τέλειο από κάθε άποψη καθαρό ευρύχωρο σε εξαιρετική τοποθεσία»

• FBM Anagenessis - Ευ Ζην 2 Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Όλα ήταν καταπληκτικά. Άριστο.! Μεγάλο και άνετο διαμέρισμα»

• FBM Anagenessis - Ευ Ζην Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Τοποθεσία καλή. Όλα προσβάσιμα με τα πόδια. Το κατάλυμμα ήταν καθαρό. Παρέχοντας όλα τα βασικά για μια ευχάριστη διαμονή. Η ιδιοκτήτρια ευγενική και μπόρεσε να μας δεχτεί στο κατάλυμμα λίγο νωρίτερα από την ώρα που είχα δηλώσει για check in.»

• Homey Edessa Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όλα καλά!!!! Στο κέντρο, ήσυχα όμως πολύ καθαρό σπίτι και όμορφο»

• G & G guesthouse II Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Η περιοχή που βρίσκεται είναι καλή.»

• G & G guesthouse II Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Καλή τοποθεσία, στο κέντρο, δε χρειάζεται αυτοκινητο.»

• Central & Riverfront Room Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Πολύ ωραίο και καθαρό διαμέρισμα, όμορφα διακοσμημένο, σε κεντρική τοποθεσία. Η κα Μαρία ήταν ευγενέστατη και μας έδωσε πολλές χρήσιμες πληροφορίες. Όταν επισκεφθούμε ξανά την Έδεσσα θα είναι η πρώτη μας επιλογή!»

• Edessa Woodland Retreat Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Προσεγμένος χώρος, φτιαγμένος με μεράκι! Εξαιρετική τοποθεσία. Άριστη φιλοξενία 😊»

• Cottage Lina Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«To Cottage Lina είναι ένα εξαιρετικό κατάλυμα μερικά χιλιόμετρα έξω από την Έδεσσα. Ιδανική τοποθεσία για όσους δεν θέλουν να μείνουν μέσα στην πόλη, με ωραία θέα και έναν ονειρικό κήπο. Το σπίτι είναι πλήρως εξοπλισμένο με ό,τι μπορεί να χρειαστεί κάποιος κατά τη διάρκεια της διαμονής του. Να σημειωθεί εδώ και ένα άλλο σημαντικό πλεονέκτημα του σπιτιού: το γεγονός ότι παραμένει δροσερό στο εσωτερικό του ενώ έξω έχει ζέστη καθώς και η ηχομόνωση του που προσφέρει ησυχία και ευχάριστο ύπνο το βράδυ.»

Τα 15 καλύτερα ξενοδοχεία σε Έδεσσα

βάσει 3.164 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com